Maryland Senior Olympics 2002 Summer Results
Last Name First Name County Age Group Event Place Score Team Name
FRANK ALLEN PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Precision Walk - Men 1    
STILLMAN CHARLES (RICH) ANNE ARUNDEL 65-69  1-Mile Precision Walk - Men 2    
CHOPP MIKE CHARLES 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 1    
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 2    
PAGE THOMAS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 3    
LABORWIT LOUIS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 4    
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 5    
ATKINSON LAWRENCE HARFORD 75-79  1-Mile Precision Walk - Men 1    
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79  1-Mile Precision Walk - Men 2    
LUFF FRANK MONTGOMERY 80-84  1-Mile Precision Walk - Men 1    
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 80-84  1-Mile Precision Walk - Men 2    
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59  1-Mile Precision Walk - Women 1    
LABORWIT PHYLLIS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Precision Walk - Women 1    
HOFFMAN EUGENE HARFORD 50-54  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:09:56.75  
TOMALEWSKI TED (THADDEUS) FREDERICK 50-54  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:10:46.47  
JONES RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:10:03.82  
REISBERG WAYNE CARROLL 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:11:38.52  
ALESHIRE WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:12:45.84  
FLEMING CHARLES BALTIMORE COUNTY 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:14:51.23  
JURAN DONALD MONTGOMERY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:10:48.50  
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:10:53.99  
STEWART WILLIAM BALTIMORE CITY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:11:38.32  
LEE JOSEPH HARFORD 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:13:05.54  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:10:02.51  
BERNDT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:10:30.00  
FRANK ALLEN PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:11:30.60  
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:11:54.39  
GRANT DALE PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 5 00:12:47.24  
BURTON RICHARD GARRETT 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 6 00:13:35.70  
BUSH JAMES BALTIMORE COUNTY 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:11:09.30  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:11:09.79  
TRUITT DONALD CECIL 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:11:55.59  
LABORWIT LOUIS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:12:57.64  
PAGE THOMAS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 5 00:13:08.72  
CHOPP MIKE CHARLES 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 6 00:13:28.73  
CHENEY EDWARD BALTIMORE CITY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:11:52.80  
THOMPSON JAMES BALTIMORE COUNTY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:12:04.56  
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:12:57.39  
ATKINSON LAWRENCE HARFORD 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:13:06.08  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 5 00:16:51.66  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:18:29.15  
HILL NANCY HOWARD 50-54  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:12:23.06  
GREESON RITA BALTIMORE COUNTY 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:12:32.81  
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:12:55.67  
MARTIN CAROLYN ANNE ARUNDEL 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:14:20.22  
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 4 00:15:47.73  
LEE CHE-LING HARFORD 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:12:53.56  
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:13:17.30  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:14:03.34  
TUCKER IANTHA HOWARD 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 4 00:14:14.10  
JURAN CAROL MONTGOMERY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 5 00:14:56.65  
GORDON ELIZABETH PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:13:56.33  
TRUSTY MARY JO FREDERICK 65-69  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:14:15.84  
CHERNAK JUDY BALTIMORE COUNTY 65-69  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:14:36.00  
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69  1-Mile Recreational Walk - Women 4 00:14:36.21  
LABORWIT PHYLLIS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:13:07.75  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:12:54.63  
BURY HARRIET PRINCE GEORGE'S 75-79  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:13:07.07  
CARLSON MARY BALTIMORE COUNTY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:17:28.53  
TYSON ABIKI BALTIMORE CITY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:15:42.03  
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:16:33.66  
LOWE ANNE BALTIMORE COUNTY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:16:35.94  
GILLESPIE HELEN BALTIMORE COUNTY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 4 00:16:58.79  
KELLY LEAH BALTIMORE COUNTY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 5 00:17:22.75  
DALY NED BALTIMORE COUNTY 55-59  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:35.08  
MOONEY GEORGE BALTIMORE CITY 55-59  50 Yard Backstroke - Men 2 00:00:45.40  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:33.30  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64  50 Yard Backstroke - Men 2 00:00:35.41  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Backstroke - Men 3 00:00:44.40  
RODRIGUEZ ROBERTO ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Backstroke - Men 4 00:00:49.12  
CHRISTENSEN CARL HOWARD 65-69  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:36.80  
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69  50 Yard Backstroke - Men 2 00:00:52.76  
FLEMING BERYL HARFORD 65-69  50 Yard Backstroke - Men 3 00:00:57.43  
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 65-69  50 Yard Backstroke - Men 4 00:01:13.08  
WILLIAMS HUGH WASHINGTON 70-74  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:46.01  
STANTON PAUL MONTGOMERY 70-74  50 Yard Backstroke - Men 2 00:01:16.43  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:46.06  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 75-79  50 Yard Backstroke - Men 2 00:00:47.22  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79  50 Yard Backstroke - Men 3 00:01:05.37  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:59.33  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Backstroke - Men 2 00:01:16.30  
HUNT NELSON MONTGOMERY 80-84  50 Yard Backstroke - Men 3 00:01:16.43  
SOMPAYRAC WALTER BALTIMORE COUNTY 85-89  50 Yard Backstroke - Men 1 00:01:07.41  
BETZ MARTI ANNE ARUNDEL 50-54  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:36.19  
ANDERSON GAIL BALTIMORE CITY 50-54  50 Yard Backstroke - Women 2 00:01:04.58  
SHAFFER NANCY PRINCE GEORGE'S 55-59  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:47.55  
TELLMAN JANET WORCESTER 55-59  50 Yard Backstroke - Women 2 00:00:55.44  
RODENHAUSER JO-AN ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:53.69  
KRIEGE KAREN WORCESTER 60-64  50 Yard Backstroke - Women 2 00:00:54.07  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Backstroke - Women 3 00:01:05.10  
BANNAN JOANNE MONTGOMERY 60-64  50 Yard Backstroke - Women 4 00:01:08.78  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69  50 Yard Backstroke - Women 1 00:01:22.79  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:46.82  
BREY BETTY WORCESTER 70-74  50 Yard Backstroke - Women 2 00:00:48.99  
FAZIO EDNA PRINCE GEORGE'S 70-74  50 Yard Backstroke - Women 3 00:01:15.95  
SAMSON DELORES ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Backstroke - Women 4 00:01:28.13  
ALLNUTT SARAH MONTGOMERY 75-79  50 Yard Backstroke - Women 1 00:51:63.00  
ZLATIN HARRIET BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Backstroke - Women 1 00:01:30.61  
ORBACH PAULA BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Backstroke - Women 2 00:02:31.41  
WALKER LOUISE MONTGOMERY 85-89  50 Yard Backstroke - Women 1 00:01:18.26  
GETTYS PAULINE PRINCE GEORGE'S 85-89  50 Yard Backstroke - Women 2 00:02:23.42  
MOONEY GEORGE BALTIMORE CITY 55-59  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:47.67  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:39.36  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:00:40.29  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 3 00:00:47.84  
COHEN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:48.54  
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:08.71  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:39.51  
HARMON WILLIAM BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:00:54.29  
EREMCHUK ALEXANDER ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:49.42  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:00:49.70  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 75-79  50 Yard Breaststroke - Men 3 00:00:50.09  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:56.75  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:02.25  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Breaststroke - Men 3 00:01:02.72  
EDELHOFF RAYMOND ST. MARY'S 85-89  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:16.39  
SOMPAYRAC WALTER BALTIMORE COUNTY 85-89  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:24.77  
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:09.14  
ANDERSON GAIL BALTIMORE CITY 50-54  50 Yard Breaststroke - Women 2 00:01:39.13  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:00:48.58  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59  50 Yard Breaststroke - Women 2 00:00:48.79  
SHAFFER NANCY PRINCE GEORGE'S 55-59  50 Yard Breaststroke - Women 3 00:00:51.01  
TULLEY JEAN HARFORD 60-64  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:00:49.49  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Breaststroke - Women 2 00:00:57.87  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Breaststroke - Women 3 00:01:11.44  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:14.27  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69  50 Yard Breaststroke - Women 2 00:01:52.45  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:00.66  
PHILLIPS GWENDOLYN BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Breaststroke - Women 2 00:02:18.54  
LEE MIMI MONTGOMERY 80-84  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:15.39  
BATA MARGARETE WICOMICO 80-84  50 Yard Breaststroke - Women 2 00:01:35.76  
WALKER LOUISE MONTGOMERY 85-89  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:34.20  
SHANNON TOBY PRINCE GEORGE'S 50-54  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:34.58  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:38.82  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 65-69  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:34.05  
CHRISTENSEN CARL HOWARD 65-69  50 Yard Butterfly - Men 2 00:00:35.25  
COHEN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Butterfly - Men 3 00:00:48.05  
WILLIAMS HUGH WASHINGTON 70-74  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:42.43  
POWERS TOM ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Butterfly - Men 2 00:00:43.82  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:54.98  
BETZ MARTI ANNE ARUNDEL 50-54  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:35.01  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54  50 Yard Butterfly - Women 2 00:00:44.31  
ZEHNACKER CAROL FREDERICK 55-59  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:39.73  
OLSEN LOLA PRINCE GEORGE'S 55-59  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:39.73  
TELLMAN JANET WORCESTER 55-59  50 Yard Butterfly - Women 3 00:01:04.33  
PLATT DARYL ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:50.85  
BREY BETTY WORCESTER 70-74  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:51.12  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79  50 Yard Butterfly - Women 1 00:01:02.86  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:59.59  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:33.74  
ENTERLINE JOHN PRINCE GEORGE'S 55-59  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:25.60  
DALY NED BALTIMORE COUNTY 55-59  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:28.04  
BENAC PETER PRINCE GEORGE'S 55-59  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:30.43  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:28.73  
HARDING JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:29.30  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:33.99  
STRINGFELLOW FRANK PRINCE GEORGE'S 60-64  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:35.52  
RODRIGUEZ ROBERTO ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Men 5 00:00:37.11  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 60-64  50 Yard Freestyle - Men 6 00:00:41.91  
CHRISTENSEN CARL HOWARD 65-69  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:29.73  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:31.66  
WEAVER RICHARD WORCESTER 65-69  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:39.99  
FLEMING BERYL HARFORD 65-69  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:40.06  
AMSEL SHELDON BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Freestyle - Men 5 00:00:40.22  
ROGERS ALFRED ANNE ARUNDEL 65-69  50 Yard Freestyle - Men 6 00:00:41.07  
POWERS TOM ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:33.24  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:34.10  
BURKE EDWARD WICOMICO 70-74  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:41.26  
WATTS GORDON CHARLES 70-74  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:42.74  
CYPHERS JOHN BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Freestyle - Men 5 00:00:43.65  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 75-79  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:36.76  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:39.56  
EREMCHUK ALEXANDER ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:41.24  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:51.53  
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79  50 Yard Freestyle - Men 5 00:00:54.19  
RUVINSKY AARON MONTGOMERY 75-79  50 Yard Freestyle - Men 6 00:00:56.33  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:45.04  
HUNT NELSON MONTGOMERY 80-84  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:47.08  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:53.22  
KOPRO RICHARD BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Freestyle - Men 4 00:01:25.43  
SOMPAYRAC WALTER BALTIMORE COUNTY 85-89  50 Yard Freestyle - Men 1 00:01:07.44  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:40.07  
ZEHNACKER CAROL FREDERICK 55-59  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:35.78  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59  50 Yard Freestyle - Women 2 00:00:38.86  
TELLMAN JANET WORCESTER 55-59  50 Yard Freestyle - Women 3 00:00:44.42  
SPERKA LISA CHARLES 55-59  50 Yard Freestyle - Women 4 00:01:02.37  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:39.63  
RODENHAUSER JO-AN ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Women 2 00:00:39.68  
PLATT DARYL ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Women 3 00:00:42.91  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Women 4 00:00:43.16  
KRIEGE KAREN WORCESTER 60-64  50 Yard Freestyle - Women 5 00:00:44.92  
DOLES BURNETTE ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Women 6 00:00:55.23  
ROGAN BETSY WICOMICO 65-69  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:46.12  
BREY BETTY WORCESTER 70-74  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:40.88  
SAMSON DELORES ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Freestyle - Women 2 00:01:23.45  
BARNES EDNA BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Freestyle - Women 3 00:01:45.23  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:46.99  
WIDDOWSON RUTH SOMERSET 75-79  50 Yard Freestyle - Women 2 00:00:53.32  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:50.83  
ZLATIN HARRIET BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Freestyle - Women 2 00:01:12.23  
ORBACH PAULA BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Freestyle - Women 3 00:02:25.58  
SCHLETTE VIRGINIA PRINCE GEORGE'S 85-89  50 Yard Freestyle - Women 1 00:01:36.05  
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE CITY 85-89  50 Yard Freestyle - Women 2 00:01:39.34  
PEYTON OSCAR PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Meter Dash - Men 1 00:00:12.26  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 100 Meter Dash - Men 2 00:00:13.19  
BRAINERD SAMUEL BALTIMORE COUNTY 50-54 100 Meter Dash - Men 3 00:00:14.40  
DAVIS CHARLES PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Meter Dash - Men 4 00:00:14.43  
MALLARE MARK HOWARD 50-54 100 Meter Dash - Men 5 00:00:14.61  
FIELDS MELVIN PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Meter Dash - Men 1 00:00:12.61  
MCDANIEL MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Meter Dash - Men 2 00:00:12.65  
ALESHIRE WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Meter Dash - Men 3 00:00:17.63  
ELLERBE CRAWFORD MONTGOMERY 60-64 100 Meter Dash - Men 1 00:00:13.95  
HOKE ROBERT HOWARD 60-64 100 Meter Dash - Men 2 00:00:14.89  
GREENFELD SOL BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Meter Dash - Men 3 00:00:14.96  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 100 Meter Dash - Men 4 00:00:15.99  
COLBERT LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Men 1 00:00:13.12  
BECK DONALD ST. MARY'S 65-69 100 Meter Dash - Men 2 00:00:14.33  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Men 3 00:00:14.99  
LUHN EARL CARROLL 65-69 100 Meter Dash - Men 4 00:00:16.23  
DEANS ALFRED PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Men 5 00:00:21.54  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 100 Meter Dash - Men 1 00:00:14.81  
GORDON WILTON PRINCE GEORGE'S 70-74 100 Meter Dash - Men 2 00:00:15.56  
BUGGS BENNIE PRINCE GEORGE'S 70-74 100 Meter Dash - Men 3 00:00:16.78  
DEWEES JOHN FREDERICK 70-74 100 Meter Dash - Men 4 00:00:18.83  
BARRETT RICHARD BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Meter Dash - Men 5 00:00:20.83  
SLACUM EUGENE BALTIMORE CITY 70-74 100 Meter Dash - Men 6 00:00:23.50  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Meter Dash - Men 1 00:00:23.16  
KOPRO RICHARD BALTIMORE COUNTY 80-84 100 Meter Dash - Men 2 00:00:25.71  
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Meter Dash - Women 1 00:00:13.24  
WRIGHT IDA PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Meter Dash - Women 1 00:00:17.33  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 100 Meter Dash - Women 1 00:00:19.88  
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 100 Meter Dash - Women 2 00:00:22.25  
LARY AUDREY FREDERICK 65-69 100 Meter Dash - Women 1 00:00:15.97  
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Women 2 00:00:17.31  
DAMMONS DALMUTHA BALTIMORE CITY 65-69 100 Meter Dash - Women 3 00:00:17.36  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 100 Meter Dash - Women 1 00:00:17.39  
BRIGGS MARJORIE PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Meter Dash - Women 1 00:00:22.44  
CHAMBERS AGNES BALTIMORE COUNTY 80-84 100 Meter Dash - Women 2 00:00:26.08  
MOONEY GEORGE BALTIMORE CITY 55-59 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:37.61  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:18.33  
RODRIGUEZ ROBERTO ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Backstroke - Men 2 00:01:56.54  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:36.69  
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69 100 Yard Backstroke - Men 2 00:02:10.75  
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 65-69 100 Yard Backstroke - Men 3 00:02:34.45  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:25.63  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 75-79 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:46.30  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79 100 Yard Backstroke - Men 2 00:01:50.78  
EDELHOFF RAYMOND ST. MARY'S 85-89 100 Yard Backstroke - Men 1 00:02:19.92  
SOMPAYRAC WALTER BALTIMORE COUNTY 85-89 100 Yard Backstroke - Men 2 00:02:26.08  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Yard Backstroke - Women 1 00:01:33.60  
ANDERSON GAIL BALTIMORE CITY 50-54 100 Yard Backstroke - Women 2 00:02:33.32  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Backstroke - Women 1 00:01:43.67  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 100 Yard Backstroke - Women 2 00:01:54.43  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Backstroke - Women 1 00:01:39.58  
DOLES BURNETTE ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Backstroke - Women 2 00:02:29.02  
BANNAN JOANNE MONTGOMERY 60-64 100 Yard Backstroke - Women 3 00:02:36.28  
ROGAN BETSY WICOMICO 65-69 100 Yard Backstroke - Women 1 00:02:08.40  
COLEMAN CAROLINE "JILL" BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Backstroke - Women 1 00:01:42.38  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 75-79 100 Yard Backstroke - Women 1 00:02:45.17  
ZLATIN HARRIET BALTIMORE COUNTY 80-84 100 Yard Backstroke - Women 1 00:03:10.91  
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE CITY 85-89 100 Yard Backstroke - Women 1 00:03:29.98  
GETTYS PAULINE PRINCE GEORGE'S 85-89 100 Yard Backstroke - Women 2 00:05:14.73  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:25.93  
ENTERLINE JOHN PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:17.27  
MATHWICK JAMES ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:33.80  
EINOLF CHARLES PRINCE GEORGE'S 60-64 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:29.92  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:35.80  
COHEN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:02:02.07  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:28.75  
PAPPAS PLATO WORCESTER 70-74 100 Yard Breaststroke - Men 2 00:03:12.68  
EREMCHUK ALEXANDER ANNE ARUNDEL 75-79 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:02:01.31  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:02:08.42  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Breaststroke - Men 2 00:02:16.69  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 80-84 100 Yard Breaststroke - Men 3 00:02:30.47  
EDELHOFF RAYMOND ST. MARY'S 85-89 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:02:57.55  
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:02:32.65  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:44.43  
SHAFFER NANCY PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Breaststroke - Women 2 00:01:53.52  
WANDEL BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Breaststroke - Women 3 00:02:02.60  
TULLEY JEAN HARFORD 60-64 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:50.74  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Breaststroke - Women 2 00:02:39.78  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:02:26.94  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69 100 Yard Breaststroke - Women 2 00:02:45.10  
COLEMAN CAROLINE "JILL" BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:59.34  
VAILLANCOURT RAND ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Butterfly - Men 1 00:01:17.94  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Butterfly - Men 1 00:01:36.65  
ROGERS ALFRED ANNE ARUNDEL 65-69 100 Yard Butterfly - Men 1 00:02:19.06  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 70-74 100 Yard Butterfly - Men 1 00:02:03.29  
OLSEN LOLA PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Butterfly - Women 1 00:01:32.23  
ZEHNACKER CAROL FREDERICK 55-59 100 Yard Butterfly - Women 2 00:01:44.42  
COLEMAN CAROLINE "JILL" BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Butterfly - Women 1 00:01:54.26  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84 100 Yard Butterfly - Women 1 00:02:29.36  
SHANNON TOBY PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:06.72  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:07.81  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 100 Yard Freestyle - Men 3 00:07:17.11  
ENTERLINE JOHN PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Freestyle - Men 1 00:00:59.86  
DALY NED BALTIMORE COUNTY 55-59 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:04.07  
CONROY BILL ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Freestyle - Men 3 00:01:04.35  
BENAC PETER PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Freestyle - Men 4 00:01:13.07  
HARDING JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:06.59  
HARRISON MAURICE BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:36.28  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 60-64 100 Yard Freestyle - Men 3 00:01:38.00  
ST CLAIR BAILEY BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Freestyle - Men 4 00:02:40.62  
CHRISTENSEN CARL HOWARD 65-69 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:08.34  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:10.89  
FLEMING BERYL HARFORD 65-69 100 Yard Freestyle - Men 3 00:01:40.71  
AMSEL SHELDON BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Freestyle - Men 4 00:01:43.02  
POWERS TOM ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:20.22  
WATTS GORDON CHARLES 70-74 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:36.10  
BURKE EDWARD WICOMICO 70-74 100 Yard Freestyle - Men 3 00:01:40.99  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:37.10  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:58.77  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:53.03  
HUNT NELSON MONTGOMERY 80-84 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:54.11  
EDELHOFF RAYMOND ST. MARY'S 85-89 100 Yard Freestyle - Men 1 00:02:13.96  
BETZ MARTI ANNE ARUNDEL 50-54 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:09.57  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Yard Freestyle - Women 2 00:01:30.65  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54 100 Yard Freestyle - Women 3 00:01:36.86  
ANDERSON GAIL BALTIMORE CITY 50-54 100 Yard Freestyle - Women 4 00:01:52.31  
WANDEL BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:37.73  
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 100 Yard Freestyle - Women 2 00:01:59.96  
PLATT DARYL ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:37.06  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Freestyle - Women 2 00:01:37.17  
KRIEGE KAREN WORCESTER 60-64 100 Yard Freestyle - Women 3 00:01:45.67  
ROGAN BETSY WICOMICO 65-69 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:47.38  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 100 Yard Freestyle - Women 2 00:01:57.73  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69 100 Yard Freestyle - Women 3 00:02:13.68  
BREY BETTY WORCESTER 70-74 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:30.59  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Freestyle - Women 2 00:01:36.98  
PHILLIPS GWENDOLYN BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Freestyle - Women 3 00:02:46.74  
WIDDOWSON RUTH SOMERSET 75-79 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:57.68  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 75-79 100 Yard Freestyle - Women 2 00:02:54.39  
SHELTON MARIE PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Freestyle - Women 1 00:02:31.20  
ZLATIN HARRIET BALTIMORE COUNTY 80-84 100 Yard Freestyle - Women 2 00:02:56.25  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:01:18.06  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:01:16.90  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Individual Medley - Men 2 00:01:36.87  
ST CLAIR BAILEY BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Individual Medley - Men 3 00:03:09.12  
ROGERS ALFRED ANNE ARUNDEL 65-69 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:12.09  
CRAWFORD DONALD FREDERICK 80-84 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:28.09  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:01:42.47  
OLSEN LOLA PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:01:28.83  
TULLEY JEAN HARFORD 60-64 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:01:44.66  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Individual Medley - Women 2 00:02:18.33  
ALLNUTT SARAH MONTGOMERY 75-79 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:02:07.89  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 100 Yard Individual Medley - Women 2 00:02:10.89  
ANDERSON GARY CHARLES 50-54 10000 Meter Run - Men 1 00:43:05.72  
TRUEHEART WILSON BALTIMORE CITY 50-54 10000 Meter Run - Men 2 00:43:35.42  
SCHAEFFER STEVEN FREDERICK 50-54 10000 Meter Run - Men 3 00:51:03.28  
LEARS JAMES BALTIMORE COUNTY 55-59 10000 Meter Run - Men 1 00:43:31.14  
KIRKPATRICK JOHN ANNE ARUNDEL 55-59 10000 Meter Run - Men 2 00:46:56.09  
ELLIOTT JOHN HOWARD 60-64 10000 Meter Run - Men 1 00:45:51.09  
MORGAN LEONARD HARFORD 65-69 10000 Meter Run - Men 1 00:52:44.12  
SMITH ROBERT MONTGOMERY 65-69 10000 Meter Run - Men 2 00:55:31.82  
MILLER RICHARD PRINCE GEORGE'S 65-69 10000 Meter Run - Men 3 00:56:30.77  
BURKHALTER PHILIP PRINCE GEORGE'S 65-69 10000 Meter Run - Men 4 00:58:09.43  
WAXTER GEORGE FREDERICK 70-74 10000 Meter Run - Men 1 00:56:47.38  
EGNER DONALD BALTIMORE COUNTY 70-74 10000 Meter Run - Men 2 01:08:08.45  
COVINGTON BRYAN BALTIMORE COUNTY 70-74 10000 Meter Run - Men 3 01:08:50.59  
SILVERSMITH ERNIE BALTIMORE CITY 70-74 10000 Meter Run - Men 4 01:16:56.33  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 80-84 10000 Meter Run - Men 1 01:53:00.00  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 50-54 10000 Meter Run - Women 1 00:52:53.62  
NEWBURGH MARY MONTGOMERY 60-64 10000 Meter Run - Women 1 00:59:55.84  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 60-64 10000 Meter Run - Women 2 01:04:10.22  
AASEN YVONNE ANNE ARUNDEL 70-74 10000 Meter Run - Women 1 01:04:38.26  
TRIMMER MARTHA QUEEN ANNE'S 70-74 10000 Meter Run - Women 2 01:42:54.03  
KLEBANOW KENNETH HOWARD 50-54 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:09:08.43  
DOWNIN DAVID WASHINGTON 55-59 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:07:54.35  
YU GEORGE ANNE ARUNDEL 55-59 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:08:56.96  
SCHWED MICHAEL MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:09:00.61  
BANNAN WILLIAM MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:11:20.85  
MCINTYE ARTHUR PRINCE GEORGE'S 65-69 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:10:27.99  
KOHLER DONALD MONTGOMERY 65-69 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:10:31.24  
PALLONE ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 1500   Meter Race Walk - Men 3 00:11:50.25  
GERSON DONALD MONTGOMERY 65-69 1500   Meter Race Walk - Men 4 00:11:54.36  
HUI PETER MONTGOMERY 70-74 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:09:20.03  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:10:02.47  
DICKER MARVIN MONTGOMERY 70-74 1500   Meter Race Walk - Men 3 00:11:53.10  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:12:03.69  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:13:24.89  
LUFF FRANK MONTGOMERY 80-84 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:14:47.00  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 80-84 1500   Meter Race Walk - Men 3 00:16:23.13  
MCNITT ROBERT ANNE ARUNDEL 85-89 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:14:26.26  
DICKER LOIS MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Race Walk - Women 1 00:09:04.83  
BANNAN JOANNE MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Race Walk - Women 2 00:14:18.24  
STOOKEY MARY ALICE FREDERICK 65-69 1500   Meter Race Walk - Women 1 00:11:12.88  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 1500   Meter Race Walk - Women 2 00:11:38.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 1500   Meter Race Walk - Women 3 00:15:54.19  
HART LARRY ST. MARY'S 50-54 1500   Meter Run - Men 1 00:05:22.37  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 1500   Meter Run - Men 2 00:05:22.60  
SCHAEFFER STEVEN FREDERICK 50-54 1500   Meter Run - Men 3 00:06:07.09  
EVERETT SAMUEL WICOMICO 55-59 1500   Meter Run - Men 1 00:05:17.63  
HAWKLAND DOUGLAS HOWARD 55-59 1500   Meter Run - Men 2 00:05:20.38  
WEINER ROBERT PRINCE GEORGE'S 55-59 1500   Meter Run - Men 3 00:05:47.73  
SIMMONS EDWIN BALTIMORE CITY 60-64 1500   Meter Run - Men 1 00:06:21.95  
COLE WALTER BALTIMORE COUNTY 60-64 1500   Meter Run - Men 2 00:07:18.45  
KOHLER DONALD MONTGOMERY 65-69 1500   Meter Run - Men 1 00:06:10.11  
MORGAN LEONARD HARFORD 65-69 1500   Meter Run - Men 2 00:06:10.35  
KAHN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Run - Men 3 00:06:26.16  
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Run - Men 4 00:07:11.19  
BROWN WILLIAM BALTIMORE CITY 65-69 1500   Meter Run - Men 5 00:08:12.13  
WAXTER GEORGE FREDERICK 70-74 1500   Meter Run - Men 1 00:06:52.89  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 1500   Meter Run - Men 2 00:07:28.43  
THOMAS WILLIAM CARROLL 70-74 1500   Meter Run - Men 3 00:08:16.10  
COVINGTON BRYAN BALTIMORE COUNTY 70-74 1500   Meter Run - Men 4 00:08:16.37  
OSBURN BILL MONTGOMERY 75-79 1500   Meter Run - Men 1 00:07:59.49  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 1500   Meter Run - Men 2 00:08:13.12  
PRITCHARD DENZIL ANNE ARUNDEL 80-84 1500   Meter Run - Men 1 00:07:50.94  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 1500   Meter Run - Men 2 00:10:07.91  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 80-84 1500   Meter Run - Men 3 00:13:46.97  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 50-54 1500   Meter Run - Women 1 00:06:47.59  
NUSE LESLIE FREDERICK 55-59 1500   Meter Run - Women 1 00:07:03.79  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 1500   Meter Run - Women 1 00:07:27.58  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 60-64 1500   Meter Run - Women 2 00:07:33.02  
NEWBURGH MARY MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Run - Women 3 00:07:47.04  
RICH PATRICIA MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Run - Women 4 00:10:13.33  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 1500   Meter Run - Women 1 00:07:21.63  
AASEN YVONNE ANNE ARUNDEL 70-74 1500   Meter Run - Women 1 00:08:15.78  
SCHLEY HELEN FREDERICK 75-79 1500   Meter Run - Women 1 00:08:49.51  
PEYTON OSCAR PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Meter Dash - Men 1 00:00:25.13  
GRIFFIN CLARENCE CHARLES 50-54 200 Meter Dash - Men 2 00:00:27.37  
BYRANT LOUIS BALTIMORE CITY 50-54 200 Meter Dash - Men 3 00:00:28.38  
CREVELINE ALAN PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Meter Dash - Men 4 00:00:29.10  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 200 Meter Dash - Men 5 00:00:30.40  
TRUEHEART WILSON BALTIMORE CITY 50-54 200 Meter Dash - Men 6 00:00:37.07  
FIELDS MELVIN PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Meter Dash - Men 1 00:00:25.73  
HAWKLAND DOUGLAS HOWARD 55-59 200 Meter Dash - Men 2 00:00:29.02  
ELLERBE CRAWFORD MONTGOMERY 60-64 200 Meter Dash - Men 1 00:00:28.63  
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 200 Meter Dash - Men 2 00:00:37.11  
COLBERT LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 200 Meter Dash - Men 1 00:00:27.20  
BECK DONALD ST. MARY'S 65-69 200 Meter Dash - Men 2 00:00:29.40  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 200 Meter Dash - Men 3 00:00:30.71  
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 65-69 200 Meter Dash - Men 4 00:00:31.66  
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69 200 Meter Dash - Men 5 00:00:32.74  
FRANK ALLEN PRINCE GEORGE'S 65-69 200 Meter Dash - Men 6 00:00:33.48  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 200 Meter Dash - Men 1 00:00:31.55  
GORDON WILTON PRINCE GEORGE'S 70-74 200 Meter Dash - Men 2 00:00:32.05  
BUGGS BENNIE PRINCE GEORGE'S 70-74 200 Meter Dash - Men 3 00:00:33.68  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Meter Dash - Men 4 00:00:36.38  
DEWEES JOHN FREDERICK 70-74 200 Meter Dash - Men 5 00:00:42.73  
BARRETT RICHARD BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Meter Dash - Men 6 00:00:48.11  
FOWLER BERNIE CALVERT 75-79 200 Meter Dash - Men 1 00:00:34.30  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 200 Meter Dash - Men 2 00:00:42.10  
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79 200 Meter Dash - Men 3 00:00:53.30  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 200 Meter Dash - Men 1 00:00:46.96  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 200 Meter Dash - Men 2 00:00:49.47  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 80-84 200 Meter Dash - Men 3 00:00:51.92  
KOPRO RICHARD BALTIMORE COUNTY 80-84 200 Meter Dash - Men 4 00:00:57.96  
WENTZ EARL GARRETT 85-89 200 Meter Dash - Men 1 00:00:46.68  
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Meter Dash - Women 1 00:00:27.73  
HILL NANCY HOWARD 50-54 200 Meter Dash - Women 2 00:00:58.91  
WRIGHT IDA PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Meter Dash - Women 1 00:00:43.82  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 200 Meter Dash - Women 1 00:00:41.48  
LARY AUDREY FREDERICK 65-69 200 Meter Dash - Women 1 00:00:33.30  
DAMMONS DALMUTHA BALTIMORE CITY 65-69 200 Meter Dash - Women 2 00:00:41.02  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 200 Meter Dash - Women 1 00:00:59.69  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:11.63  
SEGAL MYRON MONTGOMERY 50-54 200 Yard Backstroke - Men 2 00:03:44.43  
MATHWICK JAMES ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:29.29  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64 200 Yard Backstroke - Men 1 00:02:58.06  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64 200 Yard Backstroke - Men 2 00:03:11.00  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:05.02  
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 65-69 200 Yard Backstroke - Men 2 00:03:36.97  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:11.82  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 200 Yard Backstroke - Men 1 00:04:08.78  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Yard Backstroke - Women 1 00:03:18.02  
SHAFFER NANCY PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Yard Backstroke - Women 1 00:04:01.15  
WANDEL BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Backstroke - Women 2 00:04:20.59  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Backstroke - Women 1 00:03:33.70  
TULLEY JEAN HARFORD 60-64 200 Yard Backstroke - Women 2 00:03:48.20  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 60-64 200 Yard Backstroke - Women 3 00:05:13.07  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Backstroke - Women 4 00:05:37.97  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 200 Yard Backstroke - Women 1 00:05:51.55  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 75-79 200 Yard Backstroke - Women 1 00:05:40.39  
WALKER LOUISE MONTGOMERY 85-89 200 Yard Backstroke - Women 1 00:06:19.05  
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE CITY 85-89 200 Yard Backstroke - Women 2 00:07:09.92  
GETTYS PAULINE PRINCE GEORGE'S 85-89 200 Yard Backstroke - Women 3 00:10:42.75  
SHANNON TOBY PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Yard Freestyle - Men 1 00:02:36.26  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Freestyle - Men 2 00:02:59.81  
CONROY BILL ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Freestyle - Men 1 00:02:19.42  
DALY NED BALTIMORE COUNTY 55-59 200 Yard Freestyle - Men 2 00:02:33.54  
VAILLANCOURT RAND ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Freestyle - Men 3 00:02:36.39  
BENAC PETER PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Yard Freestyle - Men 4 00:02:58.58  
HARDING JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 200 Yard Freestyle - Men 1 00:02:35.25  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 60-64 200 Yard Freestyle - Men 2 00:03:47.72  
HARRISON MAURICE BALTIMORE COUNTY 60-64 200 Yard Freestyle - Men 3 00:03:48.84  
FLEMING BERYL HARFORD 65-69 200 Yard Freestyle - Men 1 00:03:40.69  
WATTS GORDON CHARLES 70-74 200 Yard Freestyle - Men 1 00:03:36.23  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 200 Yard Freestyle - Men 1 00:03:51.23  
CRAWFORD DONALD FREDERICK 80-84 200 Yard Freestyle - Men 1 00:04:12.21  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 200 Yard Freestyle - Men 2 00:04:19.31  
HUNT NELSON MONTGOMERY 80-84 200 Yard Freestyle - Men 3 00:04:43.84  
EARLY DOTTIE FREDERICK 55-59 200 Yard Freestyle - Women 1 00:03:58.08  
PHILLIPS GWENDOLYN BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Yard Freestyle - Women 1 00:06:10.54  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 75-79 200 Yard Freestyle - Women 1 00:06:15.83  
WEISS KARL ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:57.05  
CONROY BILL ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:48.27  
VAILLANCOURT RAND ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Individual Medley - Men 2 00:02:49.13  
MATHWICK JAMES ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Individual Medley - Men 3 00:03:23.52  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 60-64 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:03:43.99  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:03:02.62  
BETZ MARTI ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:02:56.52  
OLSEN LOLA PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:03:25.77  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 200 Yard Individual Medley - Women 2 00:03:46.04  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:04:26.99  
COLEMAN CAROLINE "JILL" BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:03:54.25  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:04:56.56  
GRIFFIN CLARENCE CHARLES 50-54 400 Meter Dash - Men 1 00:01:05.46  
FIELDS MELVIN PRINCE GEORGE'S 55-59 400 Meter Dash - Men 1 00:00:59.05  
HAWKLAND DOUGLAS HOWARD 55-59 400 Meter Dash - Men 2 00:01:06.66  
SIMMONS EDWIN BALTIMORE CITY 60-64 400 Meter Dash - Men 1 00:01:09.33  
ELLERBE CRAWFORD MONTGOMERY 60-64 400 Meter Dash - Men 2 00:01:13.92  
COLE WALTER BALTIMORE COUNTY 60-64 400 Meter Dash - Men 3 00:01:20.22  
COLBERT LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 400 Meter Dash - Men 1 00:01:02.00  
BECK DONALD ST. MARY'S 65-69 400 Meter Dash - Men 2 00:01:10.42  
MORGAN LEONARD HARFORD 65-69 400 Meter Dash - Men 3 00:01:16.42  
FRANK ALLEN PRINCE GEORGE'S 65-69 400 Meter Dash - Men 4 00:01:21.51  
BUGGS BENNIE PRINCE GEORGE'S 70-74 400 Meter Dash - Men 1 00:01:21.76  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 400 Meter Dash - Men 2 00:01:25.43  
CLARK FRANK BALTIMORE COUNTY 70-74 400 Meter Dash - Men 3 00:01:27.80  
HUI PETER MONTGOMERY 70-74 400 Meter Dash - Men 4 00:01:29.91  
THOMAS WILLIAM CARROLL 70-74 400 Meter Dash - Men 5 00:01:46.29  
FOWLER BERNIE CALVERT 75-79 400 Meter Dash - Men 1 00:01:28.42  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 400 Meter Dash - Men 2 00:01:41.71  
PRITCHARD DENZIL ANNE ARUNDEL 80-84 400 Meter Dash - Men 1 00:01:34.51  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 400 Meter Dash - Men 2 00:02:23.07  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 50-54 400 Meter Dash - Women 1 00:01:28.32  
LARY AUDREY FREDERICK 65-69 400 Meter Dash - Women 1 00:01:24.93  
SCHLEY HELEN FREDERICK 75-79 400 Meter Dash - Women 1 00:01:46.30  
SEGAL MYRON MONTGOMERY 50-54 500 Yard Freestyle - Men 1 00:07:51.20  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 500 Yard Freestyle - Men 2 00:08:05.10  
CONROY BILL ANNE ARUNDEL 55-59 500 Yard Freestyle - Men 1 00:06:09.41  
MATHWICK JAMES ANNE ARUNDEL 55-59 500 Yard Freestyle - Men 2 00:08:13.64  
MEDINA ALEX BALTIMORE COUNTY 55-59 500 Yard Freestyle - Men 3 00:10:35.79  
HARDING JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 500 Yard Freestyle - Men 1 00:07:27.00  
BUTLER NELSON WICOMICO 60-64 500 Yard Freestyle - Men 2 00:09:32.12  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 60-64 500 Yard Freestyle - Men 3 00:10:24.01  
HARRISON MAURICE BALTIMORE COUNTY 60-64 500 Yard Freestyle - Men 4 00:10:33.04  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69 500 Yard Freestyle - Men 1 00:07:18.43  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 65-69 500 Yard Freestyle - Men 2 00:07:19.07  
ROGERS BRUCE ANNE ARUNDEL 65-69 500 Yard Freestyle - Men 3 00:12:24.63  
POWERS TOM ANNE ARUNDEL 70-74 500 Yard Freestyle - Men 1 00:08:22.68  
WATTS GORDON CHARLES 70-74 500 Yard Freestyle - Men 2 00:10:08.67  
CYPHERS JOHN BALTIMORE COUNTY 70-74 500 Yard Freestyle - Men 3 00:11:24.37  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79 500 Yard Freestyle - Men 1 00:13:13.83  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 80-84 500 Yard Freestyle - Men 1 00:28:03.38  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 50-54 500 Yard Freestyle - Women 1 00:08:27.88  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 500 Yard Freestyle - Women 1 00:08:38.13  
ZEHNACKER CAROL FREDERICK 55-59 500 Yard Freestyle - Women 2 00:08:58.58  
WANDEL BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 500 Yard Freestyle - Women 3 00:09:45.26  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 500 Yard Freestyle - Women 1 00:08:44.77  
EINOLF SUSANNA PRINCE GEORGE'S 60-64 500 Yard Freestyle - Women 2 00:11:45.51  
DOLES BURNETTE ANNE ARUNDEL 60-64 500 Yard Freestyle - Women 3 00:14:45.09  
ROGAN BETSY WICOMICO 65-69 500 Yard Freestyle - Women 1 00:10:51.97  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69 500 Yard Freestyle - Women 2 00:15:05.66  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 500 Yard Freestyle - Women 3 00:15:39.17  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74 500 Yard Freestyle - Women 1 00:09:40.50  
MEYERS SHEILA BALTIMORE COUNTY 70-74 500 Yard Freestyle - Women 2 00:11:12.21  
WIDDOWSON RUTH SOMERSET 75-79 500 Yard Freestyle - Women 1 00:10:44.05  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84 500 Yard Freestyle - Women 1 00:11:32.84  
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE CITY 85-89 500 Yard Freestyle - Women 1 00:23:16.40  
ANDERSON GARY CHARLES 50-54 5000 Meter Run - Men 1 00:19:25.00  
TRUEHEART WILSON BALTIMORE CITY 50-54 5000 Meter Run - Men 2 00:20:33.00  
SCHAEFFER STEVEN FREDERICK 50-54 5000 Meter Run - Men 3 00:23:35.00  
MCDOWELL ROBERT CARROLL 55-59 5000 Meter Run - Men 1 00:22:23.00  
MEDINA ALEX BALTIMORE COUNTY 55-59 5000 Meter Run - Men 2 00:24:47.00  
ROSS TERRY QUEEN ANNE'S 55-59 5000 Meter Run - Men 3 00:26:44.00  
ELLIOTT JOHN HOWARD 60-64 5000 Meter Run - Men 1 00:19:22.00  
MORGAN LEONARD HARFORD 65-69 5000 Meter Run - Men 1 00:24:09.00  
SMITH ROBERT MONTGOMERY 65-69 5000 Meter Run - Men 2 00:25:17.00  
MILLER RICHARD PRINCE GEORGE'S 65-69 5000 Meter Run - Men 3 00:25:44.00  
ROGERS BRUCE ANNE ARUNDEL 65-69 5000 Meter Run - Men 4 00:27:54.00  
ROGERS ALFRED ANNE ARUNDEL 65-69 5000 Meter Run - Men 5 00:28:48.00  
WAXTER GEORGE FREDERICK 70-74 5000 Meter Run - Men 1 00:24:50.00  
EGNER DONALD BALTIMORE COUNTY 70-74 5000 Meter Run - Men 2 00:31:23.00  
COVINGTON BRYAN BALTIMORE COUNTY 70-74 5000 Meter Run - Men 3 00:32:16.00  
SILVERSMITH ERNIE BALTIMORE CITY 70-74 5000 Meter Run - Men 4 00:33:56.00  
GRALLEY ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 5000 Meter Run - Men 1 00:28:53.00  
OSBURN BILL MONTGOMERY 75-79 5000 Meter Run - Men 2 00:31:18.00  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 80-84 5000 Meter Run - Men 1 00:51:44.00  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 50-54 5000 Meter Run - Women 1 00:24:31.00  
NUSE LESLIE FREDERICK 55-59 5000 Meter Run - Women 1 00:25:18.00  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 60-64 5000 Meter Run - Women 1 00:27:16.00  
NEWBURGH MARY MONTGOMERY 60-64 5000 Meter Run - Women 2 00:27:48.00  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 5000 Meter Run - Women 3 00:28:19.00  
BECKER ELIZIBETH BALTIMORE COUNTY 60-64 5000 Meter Run - Women 4 00:33:21.00  
RICH PATRICIA MONTGOMERY 60-64 5000 Meter Run - Women 5 00:39:36.00  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 5000 Meter Run - Women 1 00:26:48.00  
AASEN YVONNE ANNE ARUNDEL 70-74 5000 Meter Run - Women 1 00:29:32.00  
TRIMMER MARTHA QUEEN ANNE'S 70-74 5000 Meter Run - Women 2 00:45:33.00  
BYRANT LOUIS BALTIMORE CITY 50-54 800 Meter Dash - Men 1 00:02:29.70  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 800 Meter Dash - Men 2 00:02:34.49  
TRUEHEART WILSON BALTIMORE CITY 50-54 800 Meter Dash - Men 3 00:02:38.29  
HART LARRY ST. MARY'S 50-54 800 Meter Dash - Men 4 00:02:38.96  
WICH JAMES BALTIMORE COUNTY 55-59 800 Meter Dash - Men 1 00:02:26.78  
EVERETT SAMUEL WICOMICO 55-59 800 Meter Dash - Men 2 00:02:27.54  
HAWKLAND DOUGLAS HOWARD 55-59 800 Meter Dash - Men 3 00:02:33.37  
SIMMONS EDWIN BALTIMORE CITY 60-64 800 Meter Dash - Men 1 00:02:51.40  
COLE WALTER BALTIMORE COUNTY 60-64 800 Meter Dash - Men 2 00:03:13.20  
KOHLER DONALD MONTGOMERY 65-69 800 Meter Dash - Men 1 00:02:53.68  
MORGAN LEONARD HARFORD 65-69 800 Meter Dash - Men 2 00:02:56.92  
KAHN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 800 Meter Dash - Men 3 00:02:58.26  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 800 Meter Dash - Men 1 00:03:38.09  
THOMAS WILLIAM CARROLL 70-74 800 Meter Dash - Men 2 00:04:05.72  
FOWLER BERNIE CALVERT 75-79 800 Meter Dash - Men 1 00:03:39.95  
OSBURN BILL MONTGOMERY 75-79 800 Meter Dash - Men 2 00:03:41.55  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 800 Meter Dash - Men 3 00:03:53.13  
PRITCHARD DENZIL ANNE ARUNDEL 80-84 800 Meter Dash - Men 1 00:03:44.44  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 80-84 800 Meter Dash - Men 2 00:07:13.76  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 800 Meter Dash - Women 1 00:03:36.77  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 800 Meter Dash - Women 1 00:03:39.78  
AASEN YVONNE ANNE ARUNDEL 70-74 800 Meter Dash - Women 1 00:04:05.36  
SCHLEY HELEN FREDERICK 75-79 800 Meter Dash - Women 1 00:04:06.91  
BROWN JAMES PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Fingers - Men 1 799  
OAKJONES DONALD BALTIMORE COUNTY 55-59 Archery Compound Fingers - Men 2 715  
WENZEL PAUL CARROLL 60-64 Archery Compound Fingers - Men 1 784  
WALKER ROBERT CHARLES 65-69 Archery Compound Fingers - Men 1 828  
LIGHT GEORGE BALTIMORE CITY 65-69 Archery Compound Fingers - Men 2 739  
EMOND SHARON MONTGOMERY 50-54 Archery Compound Fingers - Women 1 778  
WEST RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Release - Men 1 887  
BOSTON EVERETT PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Release - Men 2 869  
NEPINI RONALD ST. MARY'S 55-59 Archery Compound Release - Men 3 783  
HIX LARRY ANNE ARUNDEL 60-64 Archery Compound Release - Men 1 874  
POWERS GERALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Archery Compound Release - Men 2 868  
SPECHT ROBERT QUEEN ANNE'S 60-64 Archery Compound Release - Men 3 861  
MAY RAY FREDERICK 60-64 Archery Compound Release - Men 4 859  
KNOX JOHN PRINCE GEORGE'S 60-64 Archery Compound Release - Men 5 784  
SEATON WILLIAM CHARLES 65-69 Archery Compound Release - Men 1 602  
WITTER EVERETT CHARLES 70-74 Archery Compound Release - Men 1 838  
BOSTON DEBORAH PRINCE GEORGE'S 50-54 Archery Compound Release - Women 1 756  
MCMURRAY GWENDOLYN PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Release - Women 1 843  
WENZEL MARY CARROLL 55-59 Archery Compound Release - Women 2 777  
CLEM VICKI CARROLL 60-64 Archery Compound Release - Women 1 843  
SANDERS MARY CARROLL 70-74 Archery Compound Release - Women 1 757  
PARIS WINIFRED CARROLL 70-74 Archery Compound Release - Women 2    
CLARK RALEIGH BALTIMORE CITY 60-64 Archery Recurve - Men 1 774  
JACKSON DAVID CECIL 60-64 Archery Recurve - Men 2 755  
BERGE EDWARD BALTIMORE COUNTY 60-64 Archery Recurve - Men 3 562  
SAMPSON DONALD CAROLINE 70-74 Archery Recurve - Men 1 687  
LEWIS YALE MONTGOMERY 75-79 Archery Recurve - Men 1 645  
SOUTHCOMB MARVIN BALTIMORE COUNTY 75-79 Archery Recurve - Men 2 555  
STUMP WILLIAM BALTIMORE COUNTY 75-79 Archery Recurve - Men 3 409  
SANDERS KERMIT BALTIMORE CITY 80-84 Archery Recurve - Men 1 464  
MOYER BRUCE MONTGOMERY 50-54 Badminton - Men 1    
CHOONG RONNEY MONTGOMERY 50-54 Badminton - Men 2    
WU SHEAN MONTGOMERY 50-54 Badminton - Men 3    
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Badminton - Men 4    
SIMPSON DAVID FREDERICK 55-59 Badminton - Men 1    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Badminton - Men 1    
PHILIPH JOHN MONTGOMERY 70-74 Badminton - Men 1    
KAHN SAMUEL MONTGOMERY 70-74 Badminton - Men 2    
HARMON WILLIAM BALTIMORE COUNTY 70-74 Badminton - Men 3    
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 70-74 Badminton - Men 4    
SAVAGE NORTON MONTGOMERY 80-84 Badminton - Men 1    
SHANNON BERNARD MONTGOMERY 80-84 Badminton - Men 2    
BARKER CAROLYN PRINCE GEORGE'S 55-59 Badminton - Women 1    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Badminton - Women 2    
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Badminton - Women 3    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Badminton - Women 4    
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 60-64 Badminton - Women 1    
SMITH BARBARA FREDERICK 60-64 Badminton - Women 2    
MAIN BARBARA FREDERICK 65-69 Badminton - Women 1    
MERCER EILEEN FREDERICK 65-69 Badminton - Women 2    
POHLMAN ROBERTA ANNE ARUNDEL 65-69 Badminton - Women 3    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Badminton - Women 1    
CONARD RUTH BALTIMORE COUNTY 75-79 Badminton - Women 1    
MOYER BRUCE MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 1    
WU SHEAN MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 1    
SIMPSON DAVID FREDERICK 50-54 Badminton Doubles - Men 2    
CHOONG RONNEY MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 2    
MILLER JEFFREY BALTIMORE COUNTY 50-54 Badminton Doubles - Men 3    
NAIR CHANDRASEKHARAN BALTIMORE COUNTY 50-54 Badminton Doubles - Men 3    
ANCHANT JACOB HOWARD 60-64 Badminton Doubles - Men 1    
CHOONIT PRAVIT MONTGOMERY 60-64 Badminton Doubles - Men 1    
ADAMS PHILIP MONTGOMERY 60-64 Badminton Doubles - Men 2    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Badminton Doubles - Men 2    
DIPIETRO MOE ANNE ARUNDEL 65-69 Badminton Doubles - Men 1    
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 65-69 Badminton Doubles - Men 1    
KAHN SAMUEL MONTGOMERY 70-74 Badminton Doubles - Men 1    
PHILIPH JOHN MONTGOMERY 70-74 Badminton Doubles - Men 1    
SAVAGE NORTON MONTGOMERY 80-84 Badminton Doubles - Men 1    
SHANNON BERNARD MONTGOMERY 80-84 Badminton Doubles - Men 1    
MILLER BARBARA BALTIMORE COUNTY 50-54 Badminton Doubles - Women 1    
NAIR BOON SEE BALTIMORE COUNTY 50-54 Badminton Doubles - Women 1    
SMITH BARBARA FREDERICK 55-59 Badminton Doubles - Women 1    
BARKER CAROLYN PRINCE GEORGE'S 55-59 Badminton Doubles - Women 1    
FREAM CONNIE FREDERICK 55-59 Badminton Doubles - Women 2    
ROSSIO SUSAN FREDERICK 55-59 Badminton Doubles - Women 2    
POHLMAN ROBERTA ANNE ARUNDEL 60-64 Badminton Doubles - Women 1    
SCOTT JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 Badminton Doubles - Women 1    
MAIN BARBARA FREDERICK 65-69 Badminton Doubles - Women 1    
MERCER EILEEN FREDERICK 65-69 Badminton Doubles - Women 1    
CONARD RUTH BALTIMORE COUNTY 65-69 Badminton Mixed Doubles 1    
ADAMS PHILIP MONTGOMERY 65-69 Badminton Mixed Doubles 1    
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 65-69 Badminton Mixed Doubles 2    
MCKEE GLORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Badminton Mixed Doubles 2    
POITER GERRY BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
CLYMER MIKE HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
GALLAGHER ANDREW HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
HANSCOM RICHARD HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
MACLAUGHLIN KEN HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
NEVILLE ALBERT HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
POULAN NELSON HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
VIGNOLA JERRY HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Harford - 50
WHITE JIM CALVERT 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Blake
BLAKE PACO CHARLES 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Blake
FERNANDES JOHN CHARLES 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Blake
HOGUE GAYLORD CHARLES 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Blake
LASHER MIKE CHARLES 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Blake
PATTON RICHARD CHARLES 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Blake
BYRNE KEVIN BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
CREANEY MICHAEL BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
CULLY DAVID BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
CULOTTA FRANK BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
DIAMOND RICHARD BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
FAINT RICHARD BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
STEVENS HOWARD BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
WHITE STANLEY BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 3   Greenspring Racquet Club
FERRY ROBERT ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
LEAR ROBERT ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
ZIMMERMAN PAUL ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
GUNKEL EDWARD BALTIMORE CITY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
MILLER LEONARD BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
SAVAGE GERALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
BUCKLEY JAY MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   M H Rosen Enterprises, LLC.
ORNDORFF OMAR ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
REISCHMAN MICHAEL ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
FARMER MARTIN MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
GULLIXSON DEAN MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
HANNIGAN JOHN MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
KIRVAN WILLIAM MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
SCHROEDER DAVID MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
JONES MAURICE OUT OF STATE 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   The Avengers
BIALOZYNSKI THOMAS BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota Sr Center - 60
BLANK STUART BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota Sr Center - 60
BURTON SAMUAL BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota Sr Center - 60
CONWAY PATRICK BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota Sr Center - 60
CRAWFORD DENNIS BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota Sr Center - 60
FRITH BRUCE BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota Sr Center - 60
KETTER CURT BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota Sr Center - 60
MCDONALD JACK BALTIMORE CITY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretta
GELSTON HUGH BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretta
JOHNSON CARROLL BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretta
ECKER WILLIAM CARROLL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretta
POWELSON EDWIN CARROLL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretta
ROBERTSON ROBERT GLENN WASHINGTON 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretta
BERNDT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
CABLE BARNEY CARROLL 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
CALAWAY ALBERT MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
CHURCH COLIN MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
COLLINS DAVID MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
CONGER BERT MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
THOMPSON RICHARD OUT OF STATE 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
OSBORNE ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
STROUD ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Names
GOLDSTEIN ALAN BALTIMORE CITY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota A
SANDBOWER JOHN BALTIMORE CITY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota A
KAPLAN LEONARD BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota A
KLEMM WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota A
MINTZ ROBERT BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota A
MOORE BRAD BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota A
BENNET JOHN HARFORD 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota A
FROWNFELTER CHARLES FREDERICK 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Montgomery Marauders
LYNCH MICHAEL MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Montgomery Marauders
MONEY FRANCIS MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Montgomery Marauders
RICE JOHN MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Montgomery Marauders
SCHOENTHAL ALAN MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Montgomery Marauders
SPENCER JAMES MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Montgomery Marauders
CHERRY GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
KNIPE FRANK ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
KRONDON JOSEPH ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
JOHNSON AARON BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
CHALK JEAN HOWARD 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
KITZMILLER FRANK HOWARD 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
FELTE JOHN OUT OF STATE 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Orions
CARROLL JOSEPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota B
CELMER JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota B
HOFFMAN GILBERT BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota B
MURTAUGH THOMAS BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota B
RUPPEL ROBERT BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota B
TREBES JOSEPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota B
MCGILLICUDDY PAUL BALTIMORE CITY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 70
CLARK FRANK BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 70
KIMMETT GEORGE BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 70
LASTNER FRANK BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 70
LUTZ WALTER BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 70
VAUGHAN THOMAS BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 70
LAMANTIA JOSEPH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 75
PIERSANTI RALPH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 75
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 75
SIMA ROBERT HOWARD 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 75
THIELEMANN HENRY HOWARD 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota - 75
DELPI JOAN ANNE ARUNDEL 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
DAVIS LINDA BALTIMORE CITY 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
SOARES ANTOINETTE BALTIMORE CITY 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
GRAFMAN ADRIANNE MONTGOMERY 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
SONOSKY JUNE OUT OF STATE 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
ROCHESTER JERALIN QUEEN ANNE'S 50-54 Basketball 3 on 3 - Women 1   Maryland Dunkers
CLYMER MIKE HARFORD 50-54 Basketball Floor - Men 1    
FAINT RICHARD BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball Floor - Men 2    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 Basketball Floor - Men 3    
SANDERS DON PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Floor - Men 3    
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Basketball Floor - Men 5    
KING LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball Floor - Men 1    
JONES RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball Floor - Men 2    
CAMPBELL DAVID ALLEGANY 55-59 Basketball Floor - Men 3    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Basketball Floor - Men 1    
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Floor - Men 2    
CULOTTA FRANK BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Floor - Men 3    
GODFREY ARREL MONTGOMERY 60-64 Basketball Floor - Men 3    
DIXON RICHARD MONTGOMERY 60-64 Basketball Floor - Men 5    
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Floor - Men 1    
ECKER WILLIAM CARROLL 65-69 Basketball Floor - Men 1    
SAMUELS NORMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Floor - Men 2    
PALLONE ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball Floor - Men 3    
HARBAUGH JAMES PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Floor - Men 3    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Basketball Floor - Men 1    
BREY PAUL WORCESTER 70-74 Basketball Floor - Men 1    
DOLLENGER KENNETH CECIL 70-74 Basketball Floor - Men 2    
FABY RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Floor - Men 3    
PETERS JAMES HOWARD 70-74 Basketball Floor - Men 3    
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Basketball Floor - Men 4    
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Floor - Men 1    
ROSTKOWSKI JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Basketball Floor - Men 2    
LAMANTIA JOSEPH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Floor - Men 3    
DIPIETRO HENRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Floor - Men 3    
MULLEN RICHARD HOWARD 75-79 Basketball Floor - Men 4    
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Floor - Men 1    
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Basketball Floor - Men 1    
OLSEN GLEN FREDERICK 85-89 Basketball Floor - Men 1    
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Basketball Floor - Women 1    
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Floor - Women 2    
ROACH MARY ANNE ALLEGANY 50-54 Basketball Floor - Women 3    
GRAFMAN ADRIANNE MONTGOMERY 50-54 Basketball Floor - Women 3    
ROCHESTER JERALIN QUEEN ANNE'S 55-59 Basketball Floor - Women 1    
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Basketball Floor - Women 2    
NUSE LESLIE FREDERICK 55-59 Basketball Floor - Women 2    
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Basketball Floor - Women 1    
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Basketball Floor - Women 1    
MILLER GENEVIEVE BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Floor - Women 2    
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Basketball Floor - Women 2    
PUGSLEY BEVERLY BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Floor - Women 1    
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Floor - Women 2    
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Basketball Floor - Women 3    
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Basketball Floor - Women 4    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Floor - Women 1    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Basketball Floor - Women 2    
CONARD RUTH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Floor - Women 1    
BURY HARRIET PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Floor - Women 2    
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Basketball Floor - Women 1    
CLYMER MIKE HARFORD 50-54 Basketball Foul - Men 1    
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Basketball Foul - Men 1    
FAINT RICHARD BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball Foul - Men 3    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 Basketball Foul - Men 4    
SANDERS DON PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Foul - Men 5    
KING LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball Foul - Men 1    
JONES RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball Foul - Men 2    
CAMPBELL DAVID ALLEGANY 55-59 Basketball Foul - Men 3    
CULOTTA FRANK BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Foul - Men 1    
GODFREY ARREL MONTGOMERY 60-64 Basketball Foul - Men 2    
DIXON RICHARD MONTGOMERY 60-64 Basketball Foul - Men 3    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Basketball Foul - Men 3    
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Foul - Men 5    
YOUNG PAUL ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball Foul - Men 6    
HOFFMAN GILBERT BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Foul - Men 1    
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball Foul - Men 2    
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69 Basketball Foul - Men 2    
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Foul - Men 4    
GOLDSTEIN ALAN BALTIMORE CITY 65-69 Basketball Foul - Men 5    
FLEMING BERYL HARFORD 65-69 Basketball Foul - Men 6    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Basketball Foul - Men 1    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Basketball Foul - Men 2    
PETERS JAMES HOWARD 70-74 Basketball Foul - Men 3    
TRUITT DONALD CECIL 70-74 Basketball Foul - Men 4    
DOLLENGER KENNETH CECIL 70-74 Basketball Foul - Men 5    
BREY PAUL WORCESTER 70-74 Basketball Foul - Men 5    
BECKER THEODORE PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Men 1    
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Foul - Men 2    
LAMANTIA JOSEPH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Foul - Men 3    
DIPIETRO HENRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Men 4    
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79 Basketball Foul - Men 5    
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Foul - Men 1    
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Basketball Foul - Men 1    
GRAFMAN ADRIANNE MONTGOMERY 50-54 Basketball Foul - Women 1    
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Foul - Women 1    
NUSE LESLIE FREDERICK 55-59 Basketball Foul - Women 1    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Basketball Foul - Women 2    
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Basketball Foul - Women 3    
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Basketball Foul - Women 1    
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Basketball Foul - Women 1    
MILLER GENEVIEVE BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Foul - Women 3    
PUGSLEY BEVERLY BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Foul - Women 1    
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Basketball Foul - Women 2    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 65-69 Basketball Foul - Women 2    
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Foul - Women 4    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Foul - Women 1    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Basketball Foul - Women 2    
CONARD RUTH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Foul - Women 1    
BURY HARRIET PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Women 2    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Women 2    
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Basketball Foul - Women 1    
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Basketball Foul - Women 2    
HOLLOWAY JAMES HOWARD 55-59 Billiards - Men 50-64 1    
GARDNER BRUCE CARROLL 55-59 Billiards - Men 50-64 2    
RATTE GEORGE PRINCE GEORGE'S 55-59 Billiards - Men 50-64 3    
KEERANS ERNEST BALTIMORE CITY 60-64 Billiards - Men 50-64 1    
HARBAUGH JAMES PRINCE GEORGE'S 65-69 Billiards - Men 65+ 1    
NEELY FRANKLIN CARROLL 65-69 Billiards - Men 65+ 2    
VANWRIGHT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Billiards - Men 65+ 3    
THOMPSON JOSEPH BALTIMORE CITY 65-69 Billiards - Men 65+ 4    
RATLIFF TYREE BALTIMORE COUNTY 70-74 Billiards - Men 65+ 1    
PERNA WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Billiards - Men 65+ 2    
FORD DOUGLAS HARFORD 70-74 Billiards - Men 65+ 3    
FABY RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Billiards - Men 65+ 4    
BRACKEN EDWARD CARROLL 75-79 Billiards - Men 65+ 1    
PRICE YANCY ANNE ARUNDEL 75-79 Billiards - Men 65+ 2    
PARHAM EUGENE BALTIMORE COUNTY 80-84 Billiards - Men 65+ 1    
STATESBURY JOSEPH CHARLES 85-89 Billiards - Men 65+ 1    
OGLESBY MARILYN CHARLES 65-69 Billiards - Women 65+ 1    
HANCOCK NORMA CHARLES 70-74 Billiards - Women 65+ 1    
GILMORE CLYDE BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 1 555  
BENTON GARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 2 503  
HEATHCOTT JEROME HARFORD 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 1 684  
MEEKINS DUDLEY CECIL 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 2 653  
HENDRICKS VAUGHN FREDERICK 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 3 611  
ESTEP  GARY PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 4 599  
BONEBRAKE ROBERT WASHINGTON 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 5 583  
ANDERSON CLIFFORD WASHINGTON 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 6 530  
BLUE BOBBY BALTIMORE CITY 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 1 620  
STEWART JAMES PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 2 590  
CULHANE FRANK CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 3 583  
CAMPBELL MERRILL BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 4 536  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 5 534  
JOYNER LEE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 6 506  
KITTLESON JUSTIN FREDERICK 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 1 665  
HOUGH WAYNE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 2 654  
ROSS SAM PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 3 649  
TODD WILLIAM DORCHESTER 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 4 612  
PAYNE GARY FREDERICK 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 5 608  
PYLES JOSEPH HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 6 580  
MADDOX JACK HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 640  
WARCH JOHN ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 619  
DULEY HERBERT MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 3 579  
CALL ELMER PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 4 560  
MAPES PHILIP PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 5 550  
FINCH CHARLES CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 6 543  
HAWKINS LLOYD BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 641  
CLEGG JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 568  
PRICE YANCY ANNE ARUNDEL 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 3 549  
TAYLOR RUTHERFORD CHARLES 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 4 542  
MANN EARL HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 5 541  
BENDER LOUIS HOWARD 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 6 529  
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 497  
MITZEL ROBERT HOWARD 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 490  
LEATH JOHN BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 3 482  
BLOCK GILBERT HARFORD 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 4 448  
RUTAN ROBERT HOWARD 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 5 445  
WARD WILL BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 6 383  
GRINER GAIL CALVERT 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 498  
WIITALA EINO BALTIMORE CITY 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 414  
CHAPLIN JUANITA PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 509  
CONNELLY LORETTA CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 501  
CARTER LENORE ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 3 445  
HAMBURG MARIAN FREDERICK 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 4 438  
RUTTEN BILLIE FREDERICK 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 5 433  
ATCHINSON JOANN MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 6 411  
MALLETTE MERRILYN BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 453  
MCGEE SAVANNAH HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 450  
PRICE YVONNE PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 3 385  
BRIGHT ANNIE PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 4 372  
MILLS VERA HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 5 353  
BRITTEN JO QUEEN ANNE'S 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 6 298  
STRICKLAND LUANNA ANNE ARUNDEL 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 483  
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 478  
DORSCH AGNES HOWARD 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 3 454  
CHAMBERS AGNES BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 4 433  
RINGLER JULIA CARROLL 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 5 293  
PACKO MARY PRINCE GEORGE'S 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 343  
ADAMS MARIE MONTGOMERY 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 325  
SIAR HUGH ANNE ARUNDEL 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1235  
SHIRK ROBERT HOWARD 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1235  
BENTON GARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1167  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1167  
HENDRICKS VAUGHN FREDERICK 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1212  
KITTLESON JUSTIN FREDERICK 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1212  
BISKUP RONALD HARFORD 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1189  
HEATHCOTT JEROME HARFORD 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1189  
ANDERSON CLIFFORD WASHINGTON 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1181  
BONEBRAKE ROBERT WASHINGTON 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1181  
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 835  
REISBERG WAYNE CARROLL 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 835  
CULHANE FRANK CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1175  
KLARES DOUGLAS CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1175  
BUCHANAN PETE BALTIMORE CITY 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1171  
CAMPBELL MERRILL BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1171  
BURTON RUDOLPH PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1153  
JOYNER LEE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1153  
LEWIS THURSTON PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1093  
SMITH FRANCIS PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1093  
MADDOX JACK HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1399  
SUBOCK RICHARD HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1399  
HOUGH WAYNE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1334  
LANEHART EDWIN HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1334  
PAYNE GARY FREDERICK 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1302  
WILKERSON THEODORE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1302  
BECTON SAMUEL PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1140  
TATE JOHN PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1140  
PYLES JOSEPH HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5 1095  
BASEY HAROLD PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5 1095  
JOHNSON CLARENCE ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6 1091  
SHERMAN CLAYTON ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6 1091  
CLEGG JOHN ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1190  
WARCH JOHN ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1190  
MANN EARL HARFORD 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1186  
TYLER ANDREW PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1186  
CALL ELMER PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1109  
KESSLER GEORGE PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1109  
FINCH CHARLES CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1075  
GADSON DANIEL PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1075  
COLLINS DAVID CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5 995  
JOHNSON AUSTIN CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5 995  
CLARK JAMES CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6 921  
SMITH AUBREY CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6 921  
HOLCOMB LEE HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1094  
MILLS VIRGIL HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1094  
STEINLE GEORGE BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1060  
BLOCK GILBERT HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1060  
MITZEL ROBERT HOWARD 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1033  
WISSINGER JAMES HOWARD 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1033  
TAYLOR RUTHERFORD CHARLES 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 987  
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 987  
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 996  
DAVIS LINDA BALTIMORE CITY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 996  
BOWLING BARBARA CHARLES 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1111  
RUSSELL CHRIS CHARLES 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1111  
MANN BEATRIZ ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 1005  
CALL CORINNE PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 1005  
BELL LILLIAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 915  
TINSLEY JEANETTE PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 915  
DEVANCE ERNESTINE BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 830  
OWENS DIANA BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 830  
DUBREE GLEE HARFORD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1089  
SCHISSLER PATRICIA HARFORD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1089  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 1046  
BURTON JEANNETTE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 1046  
JENKINS SALLIE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 1030  
MORRISLEY EVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 1030  
PHELPS RUBY PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 918  
WILLIAMS BARBARA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 918  
GARNER BARBARA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 914  
JORDAN MARGUERITE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 914  
DORSCH AGNES HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 888  
JACKSON NORVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 888  
BOURGEOIS BETTY HARFORD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1019  
MCGEE SAVANNAH HARFORD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1019  
HARDING MARGARET OUT OF STATE 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 979  
CROMWELL ALICE ST. MARY'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 979  
LADSON SALLY CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 955  
JONES BARBARA PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 955  
CARTER LENORE ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 915  
ABATTA SHIRLEY PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 915  
BOWIE CAROLISSA ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 892  
CHAMBERS AGNES BALTIMORE COUNTY 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 892  
PARKER WILLA CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 885  
SMITH MARY CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 885  
CHAPLIN JUANITA PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 875  
LINDSEY ROSA PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 875  
BRIGHT ANNIE PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 630  
PRICE YVONNE PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 630  
ADAMS MARIE MONTGOMERY 85-89 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 563  
PACKO MARY PRINCE GEORGE'S 85-89 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 563  
SIAR HUGH ANNE ARUNDEL 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1163  
STRICKLAND LUANNA ANNE ARUNDEL 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1163  
BENTON GARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 930  
BRADEN MERNIE PRINCE GEORGE'S 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 930  
CUNEO CAROL-ANN BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1065  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1065  
MANN BEATRIZ ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1053  
KESSLER GEORGE PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1053  
BOWLING BARBARA CHARLES 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1025  
ROLLINS ROGER CHARLES 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1025  
TINSLEY JEANETTE PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1013  
TYLER ANDREW PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1013  
DEVANCE ERNESTINE BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 961  
GILLIAM IVEY BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 961  
CALL ELMER PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1226  
CALL CORINNE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1226  
JONES BARBARA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1178  
LEWIS THURSTON PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1178  
CHASE CHARLES/MICKEY HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1137  
NORMAN LOIS HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1137  
KLARES DOUGLAS CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1120  
RUSSELL CHRIS CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1120  
BURTON RUDOLPH PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 1084  
BURTON JEANNETTE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 1084  
GRINER GAIL CALVERT 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 1065  
LEE SANDRA CALVERT 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 1065  
MALLETTE MERRILYN BALTIMORE COUNTY 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1145  
SMITH FRANCIS PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1145  
STEINLE GEORGE BALTIMORE COUNTY 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1100  
BOURGEOIS BETTY HARFORD 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1100  
LANEHART JACKIE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1018  
LANEHART EDWIN HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1018  
PARKER WILLA CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1010  
SMITH AUBREY CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1010  
BOWIE CAROLISSA ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 992  
SHERMAN CLAYTON ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 992  
CARTER LENORE ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 990  
BASEY HAROLD PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 990  
BELL LILLIAN PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 904  
TATE JOHN PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 904  
TAYLOR RUTHERFORD CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 890  
LINDSEY ROSA PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 890  
CONNELLY LORETTA CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 883  
JOHNSON AUSTIN CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 883  
JOHNSON CLARENCE ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 776  
ATCHINSON JOANN MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 776  
MANN EARL HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 979  
MCGEE SAVANNAH HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 979  
MILLS VERA HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 902  
MILLS VIRGIL HARFORD 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 902  
CHAMBERS AGNES BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 874  
BLOCK GILBERT HARFORD 80-84 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 874  
BAILEY ALBERTUS BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 1 363  
CULBERTSON HARRY BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 1 385  
RAY CHARLES BALTIMORE CITY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 2 378  
HARDER ROBERT ANNE ARUNDEL 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 3 358  
SHOEMAKER WILLIAM MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 4 342  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 5 325  
GREENFELD SOL BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 6 323  
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 1 416  
MONEY FRANCIS MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 2 368  
CUNEO CAROL-ANN BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 1 303  
CUNEO SHARON BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 2 241  
JENSEN KAREN PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 1 321  
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 2 304  
MILLER GENEVIEVE BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 3 250  
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 4 242  
HEDGESPETH LUCILLE BALTIMORE CITY 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 1 392  
SUMMERS BARBARA FREDERICK 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 2 335  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 3 290  
MORTON ROSEMARIE MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 4 280  
CHERNAK JUDY BALTIMORE COUNTY 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 5 276  
SHERBERT HOWELL ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 1 400  
ELY RICHARD CARROLL 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 2 396  
RETER ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 3 377  
EASTERDAY JULIAN ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 4 345  
JAMES PRESTON MONTGOMERY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 5 330  
WILLIAMS HUGH WASHINGTON 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 6 323  
MARINUCCI PAT HOWARD 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 1 363  
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 2 352  
HOWARD ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 3 344  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 4 343  
DAVIES ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 5 330  
DALLA TEZZA ANGELO CARROLL 80-84 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 1 428  
MILLS HARRY BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 2 320  
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 1 272  
ROSE ABBIE BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 1 308  
GREEN GLORIAE FREDERICK 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 2 298  
HARDER MARGARET ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 3 275  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 4 266  
JAMES SHIRLEY MONTGOMERY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 1 358  
DURBIN JOYCE BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 2 319  
DOUGLASS ANNE (JEAN) BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 3 295  
KRAMER AGNES BALTIMORE CITY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 4 251  
MAYHEW ALICE PRINCE GEORGE'S 80-84 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 1 303  
KRAMER AGNES BALTIMORE CITY 60-64 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 1 662  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 1 662  
HARDER MARGARET ANNE ARUNDEL 60-64 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 2 632  
HARDER ROBERT ANNE ARUNDEL 60-64 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 2 632  
JAMES PRESTON MONTGOMERY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 1 646  
JAMES SHIRLEY MONTGOMERY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 1 646  
SOLOMON MARVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 2 627  
SOLOMON HARRIETTE BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 2 627  
ROSE ALAN BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 3 609  
ROSE ABBIE BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 3 609  
RAY CHARLES BALTIMORE CITY 55-59 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 637  
BAILEY ALBERTUS BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 637  
MARINUCCI PAT HOWARD 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 672  
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 672  
CONGER BERT MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 2 665  
MONEY FRANCIS MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 2 665  
RETER ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 811  
ELY RICHARD CARROLL 70-74 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 811  
EASTERDAY JULIAN ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 2 718  
SHERBERT HOWELL ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 2 718  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 687  
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 75-79 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 687  
CUNEO SHARON BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 566  
CUNEO CAROL-ANN BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 566  
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 673  
MORTON ROSEMARIE MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 673  
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 2 562  
JENSEN KAREN PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 2 562  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 698  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 698  
GREEN GLORIAE FREDERICK 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 2 639  
SUMMERS BARBARA FREDERICK 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 2 639  
CLARK LARRY KENT 50-54 Discus - Men 1 0106'08.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Discus - Men 2 0104'06.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Discus - Men 3 0085'05.00  
HOFFMAN EUGENE HARFORD 50-54 Discus - Men 4 0082'04.00  
TOMALEWSKI TED (THADDEUS) FREDERICK 50-54 Discus - Men 5 0072'04.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 Discus - Men 6 0066'07.00  
GAINEY WILLIAM ST. MARY'S 55-59 Discus - Men 1 0127'03.00  
WOLLESEN WOODROW MONTGOMERY 55-59 Discus - Men 2 0114'00.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 Discus - Men 3 0108'07.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Discus - Men 4 0102'10.00  
REISBERG WAYNE CARROLL 55-59 Discus - Men 5 0087'02.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Discus - Men 6 0074'07.00  
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Discus - Men 1 0086'00.00  
DETWILER WAYMOND ST. MARY'S 60-64 Discus - Men 2 0072'04.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Discus - Men 1 0111'03.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Discus - Men 2 0110'10.00  
SELLERS JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 Discus - Men 3 0109'06.00  
MURKEY LEE BALTIMORE CITY 65-69 Discus - Men 4 0086'07.00  
KNIGHT CHESTER QUEEN ANNE'S 65-69 Discus - Men 5 0085'03.00  
BURTON RICHARD GARRETT 65-69 Discus - Men 6 0083'05.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Discus - Men 1 0097'07.00  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Discus - Men 2 0097'00.00  
HENSEN EUGENE ANNE ARUNDEL 70-74 Discus - Men 3 0074'04.00  
TRUITT DONALD CECIL 70-74 Discus - Men 4 0065'05.00  
LEISHEAR ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Discus - Men 5 0050'05.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Discus - Men 1 0096'01.00  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 75-79 Discus - Men 2 0072'11.00  
CHENEY EDWARD BALTIMORE CITY 75-79 Discus - Men 3 0069'00.00  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Discus - Men 4 0067'10.00  
BRAUN ANDREW BALTIMORE COUNTY 75-79 Discus - Men 5 0060'10.00  
BACHAR JAMES MONTGOMERY 75-79 Discus - Men 6 0058'01.00  
POWER-WATERS BRIAN QUEEN ANNE'S 80-84 Discus - Men 1 0073'03.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Discus - Men 2 0056'10.00  
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 80-84 Discus - Men 3 0043'02.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Discus - Men 1 0056'02.00  
HERRELKO FRANK PRINCE GEORGE'S 85-89 Discus - Men 2 0040'00.00  
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Discus - Men 3 0035'09.00  
ZITNAY GAIL HOWARD 50-54 Discus - Women 1 0058'09.00  
ROACH MARY ANNE ALLEGANY 50-54 Discus - Women 2 0025'05.00  
GALPERINA-WEINBERG SLAVA HOWARD 55-59 Discus - Women 1 0075'10.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Discus - Women 2 0053'01.00  
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Discus - Women 3 0041'00.00  
ROCHESTER JERALIN QUEEN ANNE'S 55-59 Discus - Women 4 0036'10.00  
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Discus - Women 1 0048'00.00  
DETWILER LEILA ST. MARY'S 60-64 Discus - Women 2 0031'07.00  
LARY AUDREY FREDERICK 65-69 Discus - Women 1 0071'04.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Discus - Women 2 0068'11.00  
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Discus - Women 3 0050'11.00  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 Discus - Women 4 0042'02.00  
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Discus - Women 5 0036'06.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Discus - Women 6 0036'04.00  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Discus - Women 1 0039'02.00  
HYATT JACKIE CARROLL 70-74 Discus - Women 2 0035'01.00  
GOOD SHARON MONTGOMERY 70-74 Discus - Women 3 0033'04.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Discus - Women 4 0030'10.00  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 Discus - Women 1 0049'04.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 Discus - Women 2 0037'04.00  
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Discus - Women 1 0023'03.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Discus - Women 2 0021'00.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Discus - Women 3 0016'07.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Football Throw - Men 1 0147'04.00  
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Football Throw - Men 2 0134'07.00  
BYRANT LOUIS BALTIMORE CITY 50-54 Football Throw - Men 3 0128'07.00  
TOMALEWSKI TED (THADDEUS) FREDERICK 50-54 Football Throw - Men 4 0098'06.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 Football Throw - Men 5 0097'05.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Football Throw - Men 1 0146'08.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 Football Throw - Men 2 0140'10.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Football Throw - Men 3 0121'05.00  
GAINEY WILLIAM ST. MARY'S 55-59 Football Throw - Men 4 0131'09.00  
FLEMING CHARLES BALTIMORE COUNTY 55-59 Football Throw - Men 5 0093'10.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 Football Throw - Men 1 0144'09.00  
STRINGFELLOW FRANK PRINCE GEORGE'S 60-64 Football Throw - Men 2 0121'04.00  
SIGEL MARTY BALTIMORE COUNTY 60-64 Football Throw - Men 3 0099'07.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Football Throw - Men 1 0140'05.00  
HADRY MERRILL CECIL 65-69 Football Throw - Men 2 0115'00.00  
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69 Football Throw - Men 3 0099'05.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Football Throw - Men 4 0088'06.00  
PALLONE ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Football Throw - Men 5 0077'07.00  
HENSEN EUGENE ANNE ARUNDEL 70-74 Football Throw - Men 1 0098'02.00  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Football Throw - Men 2 0094'08.00  
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Football Throw - Men 3 0091'05.00  
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Football Throw - Men 4 0081'08.00  
GATZ MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Football Throw - Men 5 0078'05.00  
FABY RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Football Throw - Men 6 0062'02.00  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Football Throw - Men 1 0088'06.00  
UPPERCO HOWARD HOWARD 75-79 Football Throw - Men 2 0080'07.00  
MULLEN RICHARD HOWARD 75-79 Football Throw - Men 3 0078'01.00  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Football Throw - Men 4 0074'06.00  
CHENEY EDWARD BALTIMORE CITY 75-79 Football Throw - Men 5 0071'10.00  
O'CONNOR WILLIAM HARFORD 80-84 Football Throw - Men 1 0082'07.00  
TYRRELL THOMAS MONTGOMERY 80-84 Football Throw - Men 2 0074'10.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Football Throw - Men 3 0052'08.00  
OLSEN GLEN FREDERICK 85-89 Football Throw - Men 1 0054'00.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Football Throw - Men 2 0050'10.00  
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Football Throw - Men 3 0042'05.00  
HORNER MARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Football Throw - Women 1 0067'05.00  
ROACH MARY ANNE ALLEGANY 50-54 Football Throw - Women 2 0028'11.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Football Throw - Women 1 0063'11.00  
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Football Throw - Women 2 0051'02.00  
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Football Throw - Women 1 0074'03.00  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Football Throw - Women 2 0067'08.00  
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Football Throw - Women 3 0053'05.00  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 65-69 Football Throw - Women 1 0075'08.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Football Throw - Women 2 0063'07.00  
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Football Throw - Women 3 0055'06.00  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 Football Throw - Women 4 0040'05.00  
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Football Throw - Women 5 0034'09.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Football Throw - Women 6 0030'07.00  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Football Throw - Women 1 0050'10.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Football Throw - Women 2 0035'07.00  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 Football Throw - Women 1 0054'05.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 Football Throw - Women 2 0031'02.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Football Throw - Women 1 0035'01.00  
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Football Throw - Women 2 0031'10.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Football Throw - Women 3 0024'10.00  
HULL JANET BALTIMORE COUNTY 85-89 Football Throw - Women 1 0027'05.00  
HAWKLAND MICHAEL HARFORD 50-54 Golf - Men's (50-69) 1 86  
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Golf - Men's (50-69) 2 101  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 Golf - Men's (50-69) 3 121  
BRAINERD SAMUEL BALTIMORE COUNTY 50-54 Golf - Men's (50-69) 4 131  
ESTEP  GARY PRINCE GEORGE'S 55-59 Golf - Men's (50-69) 1 80  
GRADWELL DAVID BALTIMORE COUNTY 55-59 Golf - Men's (50-69) 2 82  
JOHNSON ROBERT BALTIMORE COUNTY 60-64 Golf - Men's (50-69) 1 76  
WALZ LARRY MONTGOMERY 60-64 Golf - Men's (50-69) 2 84  
FIORENTINI RICHARD BALTIMORE COUNTY 60-64 Golf - Men's (50-69) 3 86  
STEWART JAMES PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Men's (50-69) 4 89  
BLUE BOBBY BALTIMORE CITY 60-64 Golf - Men's (50-69) 5 93  
WEEMS RAYMOND ANNE ARUNDEL 60-64 Golf - Men's (50-69) 6 103  
BRAWLEY RICHARD HOWARD 65-69 Golf - Men's (50-69) 1 79  
CABLE BARNEY CARROLL 65-69 Golf - Men's (50-69) 2 81  
BURKHART ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Golf - Men's (50-69) 3 85  
VALLIANT MARTIN HOWARD 65-69 Golf - Men's (50-69) 4 88  
ALLEN IVAN HOWARD 65-69 Golf - Men's (50-69) 5 91  
SAMUELS NORMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Golf - Men's (50-69) 6 113  
PHIPPS JERRY HARFORD 70-74 Golf - Men's (70+) 1 77  
SHEPHERD RICHARD BALTIMORE COUNTY 70-74 Golf - Men's (70+) 2 84  
BARBITTA FRANK PRINCE GEORGE'S 70-74 Golf - Men's (70+) 3 89  
ELY RICHARD CARROLL 70-74 Golf - Men's (70+) 4 93  
MEREDITH THOMAS ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Men's (70+) 5 94  
TAYLOR LEMUEL ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Men's (70+) 6 97  
POBIAK ALBERT ANNE ARUNDEL 75-79 Golf - Men's (70+) 1 80  
SULLIVAN RAYMOND BALTIMORE CITY 75-79 Golf - Men's (70+) 2 84  
CHEN PETER ST. MARY'S 75-79 Golf - Men's (70+) 3 88  
BREEN RICHARD HOWARD 75-79 Golf - Men's (70+) 4 92  
CLEGG JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 Golf - Men's (70+) 5 92  
PROVINI FERDINAND PRINCE GEORGE'S 75-79 Golf - Men's (70+) 6 97  
ANTRIM JAMES ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 1 90  
FRANTUM WILLIAM ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 2 94  
HALL WILLIAM PRINCE GEORGE'S 80-84 Golf - Men's (70+) 3 95  
FORD JOHN ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 4 96  
BUNTING JAMES MONTGOMERY 80-84 Golf - Men's (70+) 5 97  
CURRAN WILLIAM ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 6 100  
TAYLOR JULIUS BALTIMORE COUNTY 85-89 Golf - Men's (70+) 1 107  
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Golf - Women 1 91  
WHITE MOURINE BALTIMORE COUNTY 50-54 Golf - Women 2 95  
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Golf - Women 3 107  
SMITH KAREN QUEEN ANNE'S 55-59 Golf - Women 1 83  
ROSS REGENE PRINCE GEORGE'S 55-59 Golf - Women 2 85  
HOUSE ELAIN ANNE ARUNDEL 55-59 Golf - Women 3 85  
ZEHNACKER CAROL FREDERICK 55-59 Golf - Women 4 93  
YOUNGBLUD JOELLEN CALVERT 55-59 Golf - Women 5 93  
HALL LOIS PRINCE GEORGE'S 55-59 Golf - Women 6 94  
PETTROSS JULIA PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Women 1 85  
HUDSON CAROLYN PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Women 2 96  
NORTH JOYCE ANNE ARUNDEL 60-64 Golf - Women 3 103  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 60-64 Golf - Women 4 105  
MYERS MARY ANNE ARUNDEL 60-64 Golf - Women 5 110  
DODSON MAXINE BALTIMORE COUNTY 60-64 Golf - Women 6 111  
LEES ELINOR WORCESTER 65-69 Golf - Women 1 96  
JONES CAROL ANNE ARUNDEL 65-69 Golf - Women 2 98  
WAGLIE MARGARET ANNE ARUNDEL 65-69 Golf - Women 3 105  
KREPS ANNE ANNE ARUNDEL 65-69 Golf - Women 4 105  
GASKINS IRENE PRINCE GEORGE'S 65-69 Golf - Women 5 105  
BYLSMA ADA DORCHESTER 65-69 Golf - Women 6 108  
HAMMOND CONSTANCE ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Women 1 112  
DETWILER GLENORE ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Women 2 115  
SHAVER MARY JO ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Women 3 121  
KENNEDY VIOLET ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Women 4 128  
KELLEY ROSA MONTGOMERY 70-74 Golf - Women 5 137  
GREEN ROSEMARIE BALTIMORE CITY 70-74 Golf - Women 6 137  
JAMES ARLENE HOWARD 75-79 Golf - Women 1 101  
SAWYER ROSE ANNE ARUNDEL 75-79 Golf - Women 2 105  
HEALEY DOROTHY WORCESTER 75-79 Golf - Women 3 105  
SULLINS ANITA ANNE ARUNDEL 75-79 Golf - Women 4 117  
MARSHALL IRENE WORCESTER 75-79 Golf - Women 5 121  
WOLFF RUTH ANNE ARUNDEL 75-79 Golf - Women 6 124  
HALL NORMA PRINCE GEORGE'S 80-84 Golf - Women 1 111  
BROWN NANCY ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Women 2 112  
KNESS CUNNIGUNDA BALTIMORE COUNTY 80-84 Golf - Women 3 113  
BEAGEL ISABELLE ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Women 4 119  
BOLGER ELAINE ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Women 5 122  
PEARSON RITA ANNE ARUNDEL 85-89 Golf - Women 1 120  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 High Jump - Men 1 0005'03.00  
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 High Jump - Men 2 0004'10.00  
CLARK LARRY KENT 50-54 High Jump - Men 3 0004'08.00  
HOFFMAN EUGENE HARFORD 50-54 High Jump - Men 4 0004'06.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 High Jump - Men 1 0004'06.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 High Jump - Men 2 0004'02.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 High Jump - Men 1 0004'06.00  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 High Jump - Men 2 0004'00.00  
PALLONE ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 High Jump - Men 1 0003'10.00  
SELLERS JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 High Jump - Men 1 0003'10.00  
COHEN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 High Jump - Men 3 0003'08.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 High Jump - Men 4 0003'04.00  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 70-74 High Jump - Men 1 0004'01.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 High Jump - Men 2 0003'11.00  
TRUITT DONALD CECIL 70-74 High Jump - Men 3 0002'11.00  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 High Jump - Men 1 0004'07.00  
WILSON CHARLES HARFORD 75-79 High Jump - Men 2 0003'11.00  
FOWLER BERNIE CALVERT 75-79 High Jump - Men 3 0003'05.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 High Jump - Men 1 0003'05.00  
ZITNAY GAIL HOWARD 50-54 High Jump - Women 1 0003'08.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 High Jump - Women 1 0004'04.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 High Jump - Women 1 0002'11.00  
WHITE RICHARD ANNE ARUNDEL 50-54 Horseshoes - Men 1    
MAXEMCHUK RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Horseshoes - Men 1    
PUGH JAMES CARROLL 55-59 Horseshoes - Men 2    
HOPKINS GEORGE ANNE ARUNDEL 60-64 Horseshoes - Men 1    
BOHLE FREDERICK ST. MARY'S 60-64 Horseshoes - Men 2    
MIKKONEN ARVO HARFORD 65-69 Horseshoes - Men 1    
MABRY WILLARD FREDERICK 65-69 Horseshoes - Men 2    
HARBAUGH JAMES PRINCE GEORGE'S 65-69 Horseshoes - Men 3    
BOSWELL ANDERSON BALTIMORE COUNTY 65-69 Horseshoes - Men 4    
ROGERS TERENCE ANNE ARUNDEL 65-69 Horseshoes - Men 5    
GATZ MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Horseshoes - Men 1    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Horseshoes - Men 2    
CYPHERS JOHN BALTIMORE COUNTY 70-74 Horseshoes - Men 3    
HOWARD ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Horseshoes - Men 1    
ANDERSEN WILLIAM BALTIMORE COUNTY 75-79 Horseshoes - Men 2    
DIPIETRO HENRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Horseshoes - Men 3    
CHENEY EDWARD BALTIMORE CITY 75-79 Horseshoes - Men 4    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Horseshoes - Men 5    
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79 Horseshoes - Men 6    
GOBELI DONALD BALTIMORE COUNTY 80-84 Horseshoes - Men 1    
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 80-84 Horseshoes - Men 2    
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Horseshoes - Men 1    
WIITALA EINO BALTIMORE CITY 85-89 Horseshoes - Men 2    
ROACH MARY ANNE ALLEGANY 50-54 Horseshoes - Women 1    
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Horseshoes - Women 1    
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Horseshoes - Women 1    
HORSTMAN MARY BALTIMORE COUNTY 60-64 Horseshoes - Women 2    
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Horseshoes - Women 1    
DURBIN JOYCE BALTIMORE COUNTY 75-79 Horseshoes - Women 1    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Horseshoes - Women 2    
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Horseshoes - Women 1    
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Javelin - Men 1 0118'01.00  
HOFFMAN EUGENE HARFORD 50-54 Javelin - Men 2 0114'10.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Javelin - Men 3 0103'06.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 Javelin - Men 4 0090'07.00  
CLARK LARRY KENT 50-54 Javelin - Men 5 0085'09.00  
TOMALEWSKI TED (THADDEUS) FREDERICK 50-54 Javelin - Men 6 0079'07.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 Javelin - Men 1 0136'03.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Javelin - Men 2 0111'07.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Javelin - Men 3 0104'04.00  
WOLLESEN WOODROW MONTGOMERY 55-59 Javelin - Men 4 0097'02.00  
SCHUMACHER FRED FREDERICK 55-59 Javelin - Men 5 0086'02.00  
REISBERG WAYNE CARROLL 55-59 Javelin - Men 6 0081'10.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 Javelin - Men 1 0149'10.00  
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Javelin - Men 2 0087'10.00  
WOOD MEARL ST. MARY'S 60-64 Javelin - Men 3 0085'11.00  
DETWILER WAYMOND ST. MARY'S 60-64 Javelin - Men 4 0073'01.00  
CARROLL THOMAS HARFORD 60-64 Javelin - Men 5 0065'05.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Javelin - Men 1 0105'06.00  
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Javelin - Men 2 0088'05.00  
SELLERS JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 Javelin - Men 3 0088'01.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Javelin - Men 4 0085'10.00  
BURTON RICHARD GARRETT 65-69 Javelin - Men 5 0071'06.00  
MIKKONEN ARVO HARFORD 65-69 Javelin - Men 6 0068'02.00  
EYER JAMES PRINCE GEORGE'S 70-74 Javelin - Men 1 0103'07.00  
LEISHEAR ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Javelin - Men 2 0061'04.00  
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 70-74 Javelin - Men 3 0036'07.00  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 75-79 Javelin - Men 1 0075'01.00  
CHENEY EDWARD BALTIMORE CITY 75-79 Javelin - Men 2 0071'11.00  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Javelin - Men 3 0062'09.00  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Javelin - Men 4 0055'05.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Javelin - Men 5 0054'06.00  
BRAUN ANDREW BALTIMORE COUNTY 75-79 Javelin - Men 6 0049'05.00  
TYRRELL THOMAS MONTGOMERY 80-84 Javelin - Men 1 0068'04.00  
POWER-WATERS BRIAN QUEEN ANNE'S 80-84 Javelin - Men 2 0065'07.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Javelin - Men 3 0048'06.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Javelin - Men 1 0054'02.00  
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Javelin - Men 2 0027'07.00  
ZITNAY GAIL HOWARD 50-54 Javelin - Women 1 0057'11.00  
HORNER MARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Javelin - Women 2 0035'08.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Javelin - Women 1 0048'10.00  
EARLY DOTTIE FREDERICK 55-59 Javelin - Women 2 0045'07.00  
ROCHESTER JERALIN QUEEN ANNE'S 55-59 Javelin - Women 3 0034'07.00  
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Javelin - Women 4 0025'02.00  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 60-64 Javelin - Women 1 0050'00.00  
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Javelin - Women 2 0038'08.00  
DETWILER LEILA ST. MARY'S 60-64 Javelin - Women 3 0036'03.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Javelin - Women 1 0069'06.00  
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Javelin - Women 2 0042'00.00  
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Javelin - Women 3 0036'06.00  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 Javelin - Women 4 0035'07.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Javelin - Women 5 0030'06.00  
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Javelin - Women 6 0028'08.00  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Javelin - Women 1 0040'00.00  
GOOD SHARON MONTGOMERY 70-74 Javelin - Women 2 0028'08.00  
HYATT JACKIE CARROLL 70-74 Javelin - Women 3 0027'00.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Javelin - Women 4 0026'04.00  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 Javelin - Women 1 0048'11.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 Javelin - Women 2 0037'02.00  
HORNER POLLY BALTIMORE COUNTY 80-84 Javelin - Women 1 0018'10.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Javelin - Women 2 0018'07.00  
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Men 1    
WORTHING DOUGLAS MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Men 1    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Lawn Bowling - Men 1    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Men 2    
BRITTI DOMENIC MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Men 3    
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Men 4    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Men 1    
ROSFELD ROY MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Men 2    
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Men 3    
PAPUCHIS CHARLES MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Men 4    
SCALA JAMES MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Men 1    
MORAN KEVIN MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Men 2    
GERAN PETER MONTGOMERY 85-89 Lawn Bowling - Men 1    
KOFF DAVID MONTGOMERY 50-54 Lawn Bowling - Triples 1   Unger, Millstein, Koff
MILLSTEIN LARRY MONTGOMERY 50-54 Lawn Bowling - Triples 1   Unger, Millstein, Koff
UNGER MARCEL MONTGOMERY 50-54 Lawn Bowling - Triples 1   Unger, Millstein, Koff
DENIKOS KATHERINE MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Triples 1   Helmick, Papuchas, Denikos
HELMICK ELIZABETH MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Triples 1   Helmick, Papuchas, Denikos
PAPUCHIS CHARLES MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Triples 1   Helmick, Papuchas, Denikos
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Triples 1   Fontana, Powderly, Worthing
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Triples 1   Fontana, Powderly, Worthing
WORTHING DOUGLAS MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Triples 1   Fontana, Powderly, Worthing
BROWN LOIS MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Triples 2   Taylor, Brown, DeSantos
DESANTO LOIS MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Triples 2   Taylor, Brown, DeSantos
TAYLOR MARTHA MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Triples 2   Taylor, Brown, DeSantos
BRITTI DOMENIC MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Triples 1   Conger, Supinsky, Britti
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Triples 1   Conger, Supinsky, Britti
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Triples 1   Conger, Supinsky, Britti
ROSFELD ROY MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Triples 1   Rosfeld, Rosfeld, Scala
ROSFELD LAURA MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Triples 1   Rosfeld, Rosfeld, Scala
SCALA JAMES MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Triples 1   Rosfeld, Rosfeld, Scala
CHENOWETH PHILIP MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Triples 2   Fegan, Quigley, Chenoweth
FEGAN HAROLD MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Triples 2   Fegan, Quigley, Chenoweth
QUIGLEY CATHERINE MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Triples 2   Fegan, Quigley, Chenoweth
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Lawn Bowling - Women 1    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Lawn Bowling - Women 2    
HELMICK ELIZABETH MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Women 1    
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Women 2    
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Women 3    
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Women 4    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Women 1    
TAYLOR MARTHA MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Women 2    
MORTON ROSEMARIE MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Women 3    
DENIKOS KATHERINE MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Women 1    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Women 2    
ROSFELD LAURA MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Women 1    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Lawn Bowling - Women 2    
QUIGLEY CATHERINE MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Women 1    
CHENOWETH MARY MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Women 2    
GERAN PETER MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 2    
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 2    
FEGAN HAROLD MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
SCALA JAMES MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
BENTZ JACK MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
MORAN KEVIN MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
HELMICK ELIZABETH MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
TAYLOR MARTHA MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
DESANTO LOIS MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
WORTHING DOUGLAS MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
ROSFELD LAURA MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
ROSFELD ROY MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
CHAMBERS GLORIA BALTIMORE CITY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
JOHNSON BESSIE BALTIMORE CITY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
PARKS RACHEL BALTIMORE CITY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
SMITH MARY BALTIMORE CITY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
TAKUMI KUNIKO BALTIMORE CITY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
TAYLOR SARAH BALTIMORE CITY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
LEAK BARBARA BALTIMORE COUNTY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
PEARSON JAMES BALTIMORE COUNTY All Ages Line Dancing 1   Waxter Center High Steppers
ALLEN MARLYN WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
BISHOP JOANNE WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
CHANEY BONNIE WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
HAMATY LOIS WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
HEALEY DOROTHY WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
KRUGER DOROTHY WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
MATTES MAE WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
PEARSON LINDA WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
SCHNUR LAURA WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
STRIBY MAXINE WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
VILSACK BERNADINE WORCESTER All Ages Line Dancing 1   Ocean City Recreation and Parks
ASBURY LLOYD ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
FABER GENVIEVE ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
GIBSON RAYMOND ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
GORHAM JOAN ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
JOHNSON CONSTANCE ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
MCDONALD RUTH ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
STARR SANDRA ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
LIEBERMAN MARILYN HOWARD All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
MCCORMICK MARY HOWARD All Ages Line Dancing 2   Country  Spirit
RODENHAUSER JO-AN ANNE ARUNDEL All Ages Line Dancing 3   In Motion
BARTON MARGARET HOWARD All Ages Line Dancing 3   In Motion
FRANKS ERTA HOWARD All Ages Line Dancing 3   In Motion
TUCKER IANTHA HOWARD All Ages Line Dancing 3   In Motion
RAUSCHER TOMLINSON HOWARD 55-59 Pole Vault - Men 1 0011'06.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 Pole Vault - Men 2 0009'00.00  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Pole Vault - Men 1 0006'05.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Pole Vault - Men 2 0005'11.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Pole Vault - Men 1 0008'00.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Pole Vault - Men 1 0006'05.00  
ZITNAY GAIL HOWARD 50-54 Pole Vault - Women 1 0005'05.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Pole Vault - Women 1 0006'02.00  
MATTHEWS EARNEST PRINCE GEORGE'S 50-54 Racquetball - Men 1    
KELLEY JOHN BALTIMORE COUNTY 50-54 Racquetball - Men 2    
WEISSMAN JEFFREY BALTIMORE COUNTY 50-54 Racquetball - Men 3    
BAITY WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59 Racquetball - Men 1    
MAXEMCHUK RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Racquetball - Men 2    
SMITH DEAN CARROLL 55-59 Racquetball - Men 3    
HOLLOWAY JAMES HOWARD 55-59 Racquetball - Men 4    
STEWART CLARENCE MONTGOMERY 60-64 Racquetball - Men 1    
CULOTTA FRANK BALTIMORE COUNTY 60-64 Racquetball - Men 2    
SIGEL MARTY BALTIMORE COUNTY 60-64 Racquetball - Men 3    
BECKER LARRY BALTIMORE COUNTY 60-64 Racquetball - Men 4    
PRESS HERBERT HOWARD 65-69 Racquetball - Men 1    
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69 Racquetball - Men 2    
GLENN CLARK PRINCE GEORGE'S 65-69 Racquetball - Men 3    
QMARINDIN HENRI HARFORD 65-69 Racquetball - Men 4    
HADDAWAY TOM BALTIMORE COUNTY 65-69 Racquetball - Men 5    
BAIRD DAVID ST. MARY'S 70-74 Racquetball - Men 1    
SKUDZINSKAS ALGIRDAS BALTIMORE COUNTY 70-74 Racquetball - Men 2    
FABY ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Racquetball - Men 1    
KROHN STANLEY BALTIMORE COUNTY 75-79 Racquetball - Men 2    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Racquetball - Women 1    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Racquetball - Women 1    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Racquetball - Women 1    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Racquetball - Women 2    
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Running Long Jump - Men 1 0016'01.00  
BRAINERD SAMUEL BALTIMORE COUNTY 50-54 Running Long Jump - Men 2 0014'07.50  
GREEN MICHAEL PRINCE GEORGE'S 50-54 Running Long Jump - Men 3 0013'11.00  
PEYTON OSCAR PRINCE GEORGE'S 50-54 Running Long Jump - Men 4 0013'03.00  
CREVELINE ALAN PRINCE GEORGE'S 50-54 Running Long Jump - Men 5 0011'10.75  
MCDANIEL MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 Running Long Jump - Men 1 0017'00.50  
CLINTON RONALD BALTIMORE COUNTY 55-59 Running Long Jump - Men 2 0014'03.38  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Running Long Jump - Men 3 0012'10.75  
MARTIN JOHN ANNE ARUNDEL 55-59 Running Long Jump - Men 4 0012'06.75  
ALESHIRE WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59 Running Long Jump - Men 5 0009'10.25  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 Running Long Jump - Men 1 0014'07.88  
WANG CHIEN PRINCE GEORGE'S 60-64 Running Long Jump - Men 2 0013'06.38  
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69 Running Long Jump - Men 1 0013'10.75  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Running Long Jump - Men 2 0013'02.50  
BECK DONALD ST. MARY'S 65-69 Running Long Jump - Men 3 0011'10.75  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Running Long Jump - Men 4 0010'03.88  
PALLONE ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Running Long Jump - Men 5 0008'06.63  
HADRY MERRILL CECIL 65-69 Running Long Jump - Men 6 0008'00.50  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 Running Long Jump - Men 1 0014'04.13  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Running Long Jump - Men 2 0011'06.13  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Running Long Jump - Men 3 0009'05.13  
DEWEES JOHN FREDERICK 70-74 Running Long Jump - Men 4 0008'03.25  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 70-74 Running Long Jump - Men 5 0008'01.25  
WILSON CHARLES HARFORD 75-79 Running Long Jump - Men 1 0012'02.63  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Running Long Jump - Men 2 0012'02.50  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Running Long Jump - Men 3 0012'00.75  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Running Long Jump - Men 4 0009'09.75  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79 Running Long Jump - Men 5 0009'00.00  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 75-79 Running Long Jump - Men 6 0006'02.00  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Running Long Jump - Men 1 0007'11.25  
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 80-84 Running Long Jump - Men 2 0007'04.75  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Running Long Jump - Men 3 0006'04.63  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Running Long Jump - Men 1 0007'08.25  
ZITNAY GAIL HOWARD 50-54 Running Long Jump - Women 1 0009'01.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Running Long Jump - Women 1 0007'10.00  
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Running Long Jump - Women 2 0004'03.25  
LARY AUDREY FREDERICK 65-69 Running Long Jump - Women 1 0012'04.50  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Running Long Jump - Women 2 0011'09.25  
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 Running Long Jump - Women 3 0009'09.50  
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Running Long Jump - Women 4 0007'00.00  
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Running Long Jump - Women 5 0005'09.50  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Running Long Jump - Women 6 0004'08.50  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Running Long Jump - Women 1 0003'07.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 Running Long Jump - Women 1 0005'10.00  
CLARK LARRY KENT 50-54 Shot Put - Men 1 0039'02.00  
OCHS PHILLIP MONTGOMERY 50-54 Shot Put - Men 2 0030'05.00  
HOFFMAN EUGENE HARFORD 50-54 Shot Put - Men 3 0030'02.50  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Shot Put - Men 4 0030'01.50  
TOMALEWSKI TED (THADDEUS) FREDERICK 50-54 Shot Put - Men 5 0024'07.50  
GAINEY WILLIAM ST. MARY'S 55-59 Shot Put - Men 1 0038'05.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Shot Put - Men 2 0033'07.00  
WOLLESEN WOODROW MONTGOMERY 55-59 Shot Put - Men 3 0030'05.00  
REISBERG WAYNE CARROLL 55-59 Shot Put - Men 4 0030'03.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Shot Put - Men 5 0028'08.00  
SCHUMACHER FRED FREDERICK 55-59 Shot Put - Men 6 0026'03.50  
DETWILER WAYMOND ST. MARY'S 60-64 Shot Put - Men 1 0027'04.00  
BURGARD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Shot Put - Men 2 0025'09.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Shot Put - Men 1 0040'05.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Shot Put - Men 2 0032'00.50  
MURKEY LEE BALTIMORE CITY 65-69 Shot Put - Men 3 0030'06.00  
MCNAMARA EDWARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Shot Put - Men 4 0029'07.00  
BURTON RICHARD GARRETT 65-69 Shot Put - Men 5 0027'02.50  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Shot Put - Men 6 0024'05.50  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Shot Put - Men 1 0036'04.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Shot Put - Men 2 0032'00.50  
TRUITT DONALD CECIL 70-74 Shot Put - Men 3 0027'02.00  
HENSEN EUGENE ANNE ARUNDEL 70-74 Shot Put - Men 4 0024'09.00  
BRAUN ANDREW BALTIMORE COUNTY 75-79 Shot Put - Men 1 0027'02.00  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Shot Put - Men 2 0026'02.50  
BENDER LOUIS HOWARD 75-79 Shot Put - Men 3 0026'02.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Shot Put - Men 4 0025'09.50  
MULLEN RICHARD HOWARD 75-79 Shot Put - Men 5 0024'04.50  
BACHAR JAMES MONTGOMERY 75-79 Shot Put - Men 6 0024'06.00  
POWER-WATERS BRIAN QUEEN ANNE'S 80-84 Shot Put - Men 1 0026'04.00  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Shot Put - Men 2 0021'07.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Shot Put - Men 3 0020'04.00  
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 80-84 Shot Put - Men 4 0019'09.50  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Shot Put - Men 1 0024'03.50  
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Shot Put - Men 2 0014'10.00  
EKLUND THEODORE BALTIMORE COUNTY 85-89 Shot Put - Men 3 0012'00.50  
ZITNAY GAIL HOWARD 50-54 Shot Put - Women 1 0021'08.00  
HORNER MARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Shot Put - Women 2 0019'07.50  
ROACH MARY ANNE ALLEGANY 50-54 Shot Put - Women 3 0015'01.00  
GALPERINA-WEINBERG SLAVA HOWARD 55-59 Shot Put - Women 1 0030'00.50  
ROCHESTER JERALIN QUEEN ANNE'S 55-59 Shot Put - Women 2 0019'02.00  
WHITTIER JANIS HOWARD 55-59 Shot Put - Women 3 0018'07.50  
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Shot Put - Women 4 0016'03.00  
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Shot Put - Women 5 0014'04.00  
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Shot Put - Women 1 0022'01.00  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 60-64 Shot Put - Women 2 0019'10.50  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Shot Put - Women 3 0018'04.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Shot Put - Women 1 0025'03.50  
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Shot Put - Women 2 0020'04.05  
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Shot Put - Women 3 0019'02.50  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 Shot Put - Women 4 0016'10.05  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Shot Put - Women 1 0016'07.50  
GOOD SHARON MONTGOMERY 70-74 Shot Put - Women 2 0016'05.50  
HYATT JACKIE CARROLL 70-74 Shot Put - Women 3 0015'05.00  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 Shot Put - Women 1 0020'11.50  
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Shot Put - Women 1 0014'09.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Shot Put - Women 2 0013'11.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Shot Put - Women 3 0012'05.00  
HORNER POLLY BALTIMORE COUNTY 80-84 Shot Put - Women 4 0009'02.00  
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard - Men's 1    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard - Men's 1    
KESSLER GEORGE PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard - Men's 2    
HARDING FREDERICK OUT OF STATE 70-74 Shuffleboard - Men's 3    
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard - Men's 4    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard - Men's 5    
WEGNER RICHARD MONTGOMERY 75-79 Shuffleboard - Men's 1    
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Shuffleboard - Men's 2    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 75-79 Shuffleboard - Men's 3    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Shuffleboard - Women's 1    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Shuffleboard - Women's 2    
HARDING MARGARET OUT OF STATE 65-69 Shuffleboard - Women's 1    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard - Women's 2    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard - Women's 1    
DURBIN JOYCE BALTIMORE COUNTY 75-79 Shuffleboard - Women's 1    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Shuffleboard - Women's 2    
QUIGLEY CATHERINE MONTGOMERY 80-84 Shuffleboard - Women's 1    
DESANTO LOIS MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
HELMICK ELIZABETH MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
HARDING FREDERICK OUT OF STATE 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
HARDING MARGARET OUT OF STATE 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
QUIGLEY CATHERINE MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
TAYLOR MARTHA MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
KESSLER GEORGE PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 3    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 3    
POWDERLY PHYLLIS MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 4    
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 4    
LYCETT JOSEPH ANNE ARUNDEL 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
LEHMAN ROBERT FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
SERAPHIN MICHAEL FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
WINGARD MICHAEL FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
COLLINS JAMES MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
DOSS THOMAS MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
KELLEY JOHN MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
SCHMIDT DOUG MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
SECKEL DONALD MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
SHARP JOHN MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
VEENSTRA DERICK MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
WIMBROUGH RAYMOND MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
CAMERON WILLIAM OUT OF STATE 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
CHENAULT EVERETT OUT OF STATE 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
RICE DAVID OUT OF STATE 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
BEASLEY JAMES PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Men's (Team) 1   Teds
COLLIS DALE FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
CUDDAHEE DANIEL FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
LIEBEGOTT KEN FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
WILLIAMSON RONALD FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
YINGER CHARLES FREDERICK 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
BRYANT JAMES MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
COX ROBERT MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
DIVITA ROBERT MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
GAHL WILLIAM MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
HOLLAND ELMORE MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
MACUCH WILLIAM MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
NG WAY MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
NG DENNIS MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
TURE PETER MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
WILLIAMS CHARLES MONTGOMERY 50-54 Softball - Men's (Team) 2   Joe B's
COTTINGTON HUGH ANNE ARUNDEL 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
GRIMM RICHARD ANNE ARUNDEL 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
KONOPKA WILLIAM BALTIMORE CITY 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
SNYDER MICHAEL BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
HARAHUSH MARTIN CALVERT 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
MUNCY JAMES CHARLES 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
BROWN THOMAS HOWARD 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
MEST WARREN PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
MOHAN BERNARD PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
TANNER DONALD PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
KNOTT JOHN ST. MARY'S 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
WOOD MEARL ST. MARY'S 50-54 Softball - Men's (Team) 3   Taylor's
COX TOMMY DORCHESTER 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
FOXWELL DANNY SOMERSET 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
GOLDSBOROUGH CHARLES SOMERSET 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
SNEAD GEORGE SOMERSET 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
TRAVERS JAMES SOMERSET 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
FAULKNER THOMAS TALBOT 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
ADKINS MARION WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
BOYCE JOSEPH WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
CARMINE ANDREW WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
DONAWAY THOMAS WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
GLADDEN ELBERT WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
LANE TERRY WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
ROOP HARRY WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
SHILES MILTON WICOMICO 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
CRAIGE THOMAS WORCESTER 50-54 Softball - Men's (Team) 4   Hamel Builders
FERGUSON STEVE ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
LEIGHTNER ALBERT ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
POLLERO ROBERT ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
TIPTON WILLIAM ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
BIEDRONSKI PHIL BALTIMORE CITY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
HADEL GEORGE FREDERICK 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
DETWILER HARRY HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
PRICE JIM HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
RITTER EDMOND HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
ZITNAY ANDREW HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
DOMMEL THOMAS MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
KUYKENDALL ROBERT MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
RIGGS GEORGE MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
CLATTERBOUGH DONALD OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
SMITH JOHN OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
MARTIN WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
TRAPP HARRY PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Rekco
BRANZELL DOUG ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
BROGDEN LARRY ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
CAINES JOHN ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
CLARK FREDERICK ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
DAILEY EUGENE ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
GLOVER JIM ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
JAUNAKAIS MARIS ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
KIRBY CHARLES ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
LEONARD DONALD ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
PURNELL LOREN ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
SHRINER MICHAEL ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
EMMONS ADOLPHUS BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
RICKMAN JACK BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
STARK ROGER BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
HEWETT ROBERT GARRETT 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
GOTTSMAN EARL HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
TAYLOR LEON MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
BALLARD HERB PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
TUBMAN LARRY BALTIMORE CITY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
KIDD ROBERT CARROLL 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
MYERS RICHARD CARROLL 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
KUZNER DAVID FREDERICK 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
MEISINGER JOHN HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
BEANE JOHN MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
CIKOTA JOHN MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
GILBERT JAMES MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
GROSSMAN HARRY MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
LIEBERMAN RONALD MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
SCHELL CHARLES RON MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
SHERMAN RICHARD MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
SPICER JOHN MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
LYNCH NORMAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
PADDOCK JACK PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 3   2 Blue
CLARK THOMAS ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
CULLEN JOHN ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
DELANEY GARY ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
JOHNSON GEORGE ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
MCMENAMIN JAMES ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
MEDFORD JOHN ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
PETTIT JOHN ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
POLAND WILLIAM ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
WILLIFORD JAMES ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
ALLOWATT BERNIE BALTIMORE COUNTY 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
GOOD DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
PARKER RONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
JOHNSON JOSEPH CHARLES 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
COOPER DAVID PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
DORSEY RODNEY PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
MOORE JAMES ST. MARY'S 60-64 Softball - Men's (Team) 1   C & C Mechanical
CONOVER WILLIAM ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
MAY LEE ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
DOVE MICHAEL CALVERT 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
HOPKINS MICHAEL CALVERT 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
MILLS WILLIAM CALVERT 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
MORRIS ROBERT HARFORD 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
DEWESE ROBERT MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
LAVERN KENNETH MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
WELLS MAYNARD MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
CLARKSON JOSEPH PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
LEWIS ROBERT PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
MURTH FRANCIS PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
NALLEY FRANCIS PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
NULTY ANDREW PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
POLING ROBERT PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
RIEKERT EDWARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
BAILEY BERNARD ST. MARY'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
QUADE GEORGE ST. MARY'S 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
WINNER RAYMOND WASHINGTON 60-64 Softball - Men's (Team) 2   Danny's/Joe Corbi's
FOLK RONALD ALLEGANY 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
LEWIS CLARENCE ALLEGANY 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
MUNDENO ROBERT ALLEGANY 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
POWELL JOHN ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
STALLINGS JAMES ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
BAILEY GLENN HOWARD 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
BAILEY GERALD MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
ALEXANDER MARVIN WASHINGTON 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
MAIN DONALD WASHINGTON 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
POFFENBERGER ARTHUR WASHINGTON 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
SHAW RAGAN WASHINGTON 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
SMITH KELLAR WASHINGTON 60-64 Softball - Men's (Team) 3   Good Ole Boys
CREMEN GUY ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
KRONDON JOSEPH ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
WILKERSON ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
LAWSON THEODORE BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
WHITEFORD JAMES HARFORD 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
CHALK JEAN HOWARD 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
CAREY THURLOW MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
GANZ JAMES MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
LEAR WILLIAM MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
SOLOMON JAY MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
VOORHEES HOWARD MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
ATKINSON JAMES PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
CANNING THOMAS PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
DENSMORE EDWARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
WILLIAMS FRANCIS ST. MARY'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Mitchells Eastern States
VALONIS JOSEPH ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
FROWNFELTER CHARLES FREDERICK 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
EHRENFRIED JAMES HOWARD 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
KIATTA ROBERT HOWARD 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
BALENTINE ROBERT MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
BARAFF B JAY MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
EHATT WILLIAM MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
FRANKE LOUIS MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
LENTNER KEITH MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
MILLER NORMAN MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
MONEY FRANCIS MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
MORALES PHILIP MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
RICE JOHN MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
SCHARTMAN JOSEPH MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
SPENCER JAMES MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
BEARD ALTON PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
FLOOK RONALD WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
POFFENBERGER ROBIN WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
RICE CLIFFORD WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 2   Montgomery 65ers - Softball
BIELSKI PETER ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
CHAPMAN PRINCERT (PAUL) ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
HALLEY JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
KENNEDY ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
MOORE BRAD BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
WAGNER GEORGE BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
DUKES ALBERT HARFORD 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
YOUNG JAMES HARFORD 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
BEENE ROBERT HOWARD 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
KNOWLES LLOYD HOWARD 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
ALMONY ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
GREEN LEO PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
PAKULNIEWICZ FRANK PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
RENNER CHARLES PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
ZEBROWSKI RONALD PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 3   Bowie Silver
MASSETT DOMINICK FREDERICK 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
JENKINS WILLIAM TALBOT 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
ALLEN LEROY WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
BRANTHAVER G. EDWARD WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
CLIPP JOSEPH WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
FERGUSON SAMUEL WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
HOFFMAN HAYDEN WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
KAETZEL WILLIAM WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
LITTEN CHARLES WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
MANSPEAKER RICHARD WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
MONNINGER ROBERT WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
PERESCHUK HAROLD WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
SIMMS WILLIAM WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
WEBB NATHANIEL WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
WOLFE FRANKLIN WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
ZIEGLER FREDERICK WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 4   Hagerstown 65
MAYNES HANK ANNE ARUNDEL 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
SPETH ARTHUR ANNE ARUNDEL 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
MCGILLICUDDY PAUL BALTIMORE CITY 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
BAUR ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
DERRICK CHARLIE BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
REED RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
RETER ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
JOY DONALD CARROLL 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
DOLLENGER KENNETH CECIL 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
HRUZ ROBERT HARFORD 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
JOHANN CHARLES HARFORD 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
SILVESTRI MARIO HARFORD 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
HORN GEORGE HOWARD 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
KITZMILLER FRANK HOWARD 70-74 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Baysox
BARR RICHARD MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
BAUROTH LEONARD MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
BIRMINGHAM WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
CONNER JAMES MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
ELSBREE JOHN MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
EMERSON ROSS MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
PETER JOSEPH MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
RITCHEY PAUL MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
SCHOENTHAL ALAN MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
STROUP ROBERT MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
YASHER MICHAEL MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
BALDWIN ROBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
CROWE LORENZO PRINCE GEORGE'S 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
SMITH JAMES WASHINGTON 70-74 Softball - Men's (Team) 2   Cartridge Plus
CARNEY FRED FREDERICK 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
PARRISH WILLARD FREDERICK 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
ABRAMS ROBERT MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
CARMOUZE JORGE MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
FLOOD JOHN MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
FOSTER JAMES MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
MORDFIN LEONARD MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
PETERS OLIVER MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
QUINN JAMES MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
ROTHENBERG RICHARD MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
SCHLAPO GEORGE MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
SHIPLEY CARROLL MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
TAIT WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
TAYLOR FREDERICK MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
COURTNEY ALBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Softball - Men's (Team) 3   Tremont Titans
FINEBLUM BARNEY CARROLL 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
SERAPHIN OTTO HOWARD 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
BARATTE RICHARD MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
BIONDO MAURO MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
BRAUTIGAM NORMAN MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
ENGLISH TOM MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
GOULET ALBERT MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
LAVENDER ALBERT MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
MANN WILLIAM MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
PICOULT STANLEY MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
ROSTKOWSKI JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
TROLIER JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
TURLIK JACK MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
LONGENECKER BRUCE OUT OF STATE 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
SMITH WILLIAM OUT OF STATE 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Tremont 75'ers
OSTROWSKI KATHERINE ANNE ARUNDEL 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
DAVIS LINDA BALTIMORE CITY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
MARTIN PATRICIA HOWARD 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
AYTON DOTTIE MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
BENNETT MARGARET MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
DOMMEL ELIZABETH MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
EMOND SHARON MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
GRAFMAN ADRIANNE MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
LIM-SHARPE JUDY MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
MITCHELL - NP JANET MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
URICK ROSANNE MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
WEBER JENA MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
FRAZIER LINDA PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
GARDNER DIANE PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
ORME GLORIA CALVERT 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
BOWLING BARBARA CHARLES 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
GARNER LINDA CHARLES 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
RUSSELL CHRIS CHARLES 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
KRUMREIN ANN PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
NEILL-ROE CHARLENE QUEEN ANNE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
BUCKLER MELVA ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
CONNELLY SHARON ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
GATTON ALICE ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
KIRBY DORA ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
MASON SUSAN ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
MILLS MARION ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
PARNELL MARGO ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
QUADE DIANE ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
SHRYOCK BARBARA ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
DILLARD JANIS WICOMICO 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
KLINE NORA WICOMICO 50-54 Softball - Women's (Team) 2   Buckler's Electric/So. MD
KNIGHT PATRICIA ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
SOARES ANTOINETTE BALTIMORE CITY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
DORSEY PEGGY CARROLL 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
OWENS CATHERINE CARROLL 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
AYTON ZONDRA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
CARLEY DIANE MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
GASSAWAY RITA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
OSIER PAMELA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
WALTON CATHERINE MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
WHITE KAY MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
RECTOR JOYCE OUT OF STATE 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
SONOSKY JUNE OUT OF STATE 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
VARNDELL JEAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
WRIGHT IDA PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Classics
CLEMMITT ANNE ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
SCLATER BETTY ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
HARRIS MARION BALTIMORE COUNTY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
BLUNT KATHY MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
DAVID PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
JURAN CAROL MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
MANNARINO CARMELA MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
MORTON ROSEMARIE MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
PALMER SANDRA MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
WARE ELEANOR MONTGOMERY 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
CHERRY DAWN OUT OF STATE 60-64 Softball - Women's (Team) 1   Hit and Run
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball Throw - Men 1 0217'04.00  
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Softball Throw - Men 2 0205'02.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball Throw - Men 3 0183'11.00  
BYRANT LOUIS BALTIMORE CITY 50-54 Softball Throw - Men 4 0164'06.00  
MALLARE MARK HOWARD 50-54 Softball Throw - Men 5 0149'00.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 50-54 Softball Throw - Men 6 0132'05.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 Softball Throw - Men 1 0211'09.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Softball Throw - Men 2 0205'08.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Softball Throw - Men 3 0200'07.00  
FLEMING CHARLES BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball Throw - Men 4 0140'01.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 Softball Throw - Men 1 0230'00.00  
ELLERBE CRAWFORD MONTGOMERY 60-64 Softball Throw - Men 2 0181'00.00  
STRINGFELLOW FRANK PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball Throw - Men 3 0157'05.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball Throw - Men 1 0164'05.00  
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69 Softball Throw - Men 2 0148'08.00  
HADRY MERRILL CECIL 65-69 Softball Throw - Men 3 0145'05.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Softball Throw - Men 4 0107'06.00  
PALLONE ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Softball Throw - Men 5 0090'04.00  
SMITH JAMES WASHINGTON 70-74 Softball Throw - Men 1 0167'09.00  
DAY THOMAS HARFORD 70-74 Softball Throw - Men 2 0141'07.00  
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Softball Throw - Men 3 0138'08.00  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Softball Throw - Men 4 0126'04.00  
HENSEN EUGENE ANNE ARUNDEL 70-74 Softball Throw - Men 5 0114'06.00  
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Softball Throw - Men 6 0114'02.00  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Softball Throw - Men 1 0137'07.00  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Softball Throw - Men 2 0121'00.00  
UPPERCO HOWARD HOWARD 75-79 Softball Throw - Men 3 0117'09.00  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 Softball Throw - Men 4 0089'04.00  
MULLEN RICHARD HOWARD 75-79 Softball Throw - Men 5 0087'06.00  
O'CONNOR WILLIAM HARFORD 80-84 Softball Throw - Men 1 0113'01.00  
TYRRELL THOMAS MONTGOMERY 80-84 Softball Throw - Men 2 0111'02.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Softball Throw - Men 3 0075'00.00  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 Softball Throw - Men 4 0041'04.00  
OLSEN GLEN FREDERICK 85-89 Softball Throw - Men 1 0077'03.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Softball Throw - Men 2 0059'06.00  
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Softball Throw - Men 3 0056'00.00  
HORNER MARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball Throw - Women 1 0095'00.00  
ROACH MARY ANNE ALLEGANY 50-54 Softball Throw - Women 2 0045'07.00  
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Softball Throw - Women 1 0077'01.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Softball Throw - Women 2 0075'03.00  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Softball Throw - Women 1 0094'09.00  
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Softball Throw - Women 2 0092'05.00  
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Softball Throw - Women 3 0081'11.00  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 60-64 Softball Throw - Women 4 0065'07.00  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 65-69 Softball Throw - Women 1 0111'00.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Softball Throw - Women 2 0109'00.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Softball Throw - Women 3 0098'02.00  
CLAGGETT LIZE PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball Throw - Women 4 0049'08.00  
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Softball Throw - Women 5 0047'01.00  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Softball Throw - Women 1 0077'07.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball Throw - Women 2 0028'01.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 Softball Throw - Women 1 0049'09.00  
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Softball Throw - Women 1 0044'00.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 80-84 Softball Throw - Women 2 0038'00.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Softball Throw - Women 3 0033'00.00  
HORNER POLLY BALTIMORE COUNTY 80-84 Softball Throw - Women 4 0030'10.00  
HULL JANET BALTIMORE COUNTY 85-89 Softball Throw - Women 1 0038'05.00  
GREEN MICHAEL PRINCE GEORGE'S 50-54 Standing Long Jump - Men 1 0008'07.25  
BYRANT LOUIS BALTIMORE CITY 50-54 Standing Long Jump - Men 2 0008'05.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Standing Long Jump - Men 3 0008'05.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Standing Long Jump - Men 4 0008'01.50  
PEYTON OSCAR PRINCE GEORGE'S 50-54 Standing Long Jump - Men 5 0008'02.00  
HOFFMAN EUGENE HARFORD 50-54 Standing Long Jump - Men 6 0007'09.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 Standing Long Jump - Men 1 0008'02.50  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Standing Long Jump - Men 2 0007'11.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Standing Long Jump - Men 3 0007'08.00  
GREENFELD SOL BALTIMORE COUNTY 60-64 Standing Long Jump - Men 1 0007'08.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 Standing Long Jump - Men 2 0007'06.50  
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69 Standing Long Jump - Men 1 0007'03.50  
BECK DONALD ST. MARY'S 65-69 Standing Long Jump - Men 2 0007'01.50  
BERNDT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Standing Long Jump - Men 3 0006'11.50  
SELLERS JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 Standing Long Jump - Men 4 0006'09.50  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Standing Long Jump - Men 5 0006'08.00  
PALLONE ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Standing Long Jump - Men 6 0005'10.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Standing Long Jump - Men 1 0007'01.50  
COMPTON ROD HOWARD 70-74 Standing Long Jump - Men 2 0006'07.25  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 70-74 Standing Long Jump - Men 3 0006'05.25  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Standing Long Jump - Men 4 0005'10.50  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Standing Long Jump - Men 5 0005'10.25  
DEWEES JOHN FREDERICK 70-74 Standing Long Jump - Men 6 0005'04.00  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Standing Long Jump - Men 1 0007'03.25  
WILSON CHARLES HARFORD 75-79 Standing Long Jump - Men 2 0006'10.00  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Standing Long Jump - Men 3 0006'07.50  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 Standing Long Jump - Men 4 0005'07.00  
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79 Standing Long Jump - Men 5 0004'03.50  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 75-79 Standing Long Jump - Men 6 0003'09.50  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Standing Long Jump - Men 1 0006'04.25  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 Standing Long Jump - Men 2 0005'03.25  
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 80-84 Standing Long Jump - Men 3 0005'05.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Standing Long Jump - Men 4 0004'08.75  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Standing Long Jump - Men 1 0005'04.25  
GRACIE RICHARD ALLEGANY 85-89 Standing Long Jump - Men 2 0002'08.00  
HILL NANCY HOWARD 50-54 Standing Long Jump - Women 1 0004'10.75  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Standing Long Jump - Women 1 0006'02.75  
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Standing Long Jump - Women 2 0005'05.00  
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Standing Long Jump - Women 3 0004'02.00  
IZUMI GLORIA MONTGOMERY 60-64 Standing Long Jump - Women 1 0005'00.25  
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Standing Long Jump - Women 2 0004'09.50  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Standing Long Jump - Women 3 0003'07.25  
LARY AUDREY FREDERICK 65-69 Standing Long Jump - Women 1 0006'11.50  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Standing Long Jump - Women 2 0006'09.00  
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Standing Long Jump - Women 3 0005'06.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Standing Long Jump - Women 4 0004'08.00  
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Standing Long Jump - Women 5 0004'06.25  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Standing Long Jump - Women 6 0004'01.50  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Standing Long Jump - Women 1 0004'02.50  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 75-79 Standing Long Jump - Women 1 0004'04.00  
HULL JANET BALTIMORE COUNTY 85-89 Standing Long Jump - Women 1 0001'00.00  
CRAIG BAILEY ANNE ARUNDEL 50-54 Table Tennis - Men 1    
WALKER FRANK MONTGOMERY 50-54 Table Tennis - Men 2    
CLARK LARRY KENT 50-54 Table Tennis - Men 3    
WELLS TYRONE BALTIMORE COUNTY 50-54 Table Tennis - Men 4    
ROSS TERRY QUEEN ANNE'S 55-59 Table Tennis - Men 1    
WATTENFORD MYLO CHARLES 60-64 Table Tennis - Men 1    
LEE JOSEPH HARFORD 60-64 Table Tennis - Men 2    
SAUBIER LEO CECIL 60-64 Table Tennis - Men 3    
LORD CHESTER CALVERT 60-64 Table Tennis - Men 4    
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Table Tennis - Men 1    
TRUMBORE MERR CECIL 65-69 Table Tennis - Men 2    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 65-69 Table Tennis - Men 3    
GOLDSTEIN IRVING BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis - Men 4    
FORD DOUGLAS HARFORD 70-74 Table Tennis - Men 1    
VANGELDER MARVIN MONTGOMERY 70-74 Table Tennis - Men 2    
BRISCOE HOWARD MONTGOMERY 70-74 Table Tennis - Men 3    
SCHNECK JAMES BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis - Men 4    
KOSTKOWSKI HENRY CHARLES 75-79 Table Tennis - Men 1    
STAEHLIN MARTIN BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis - Men 2    
QUILTER REGINALD ANNE ARUNDEL 75-79 Table Tennis - Men 3    
RHODES LEWIS MONTGOMERY 75-79 Table Tennis - Men 4    
CAROLLO FRANK ANNE ARUNDEL 80-84 Table Tennis - Men 1    
WARD WILL BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Men 2    
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Table Tennis - Men 3    
WHITTIER SUMNER HOWARD 90-94 Table Tennis - Men 1    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Table Tennis - Women 1    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Table Tennis - Women 1    
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Table Tennis - Women 2    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Table Tennis - Women 3    
LEE CHE-LING HARFORD 60-64 Table Tennis - Women 1    
LEE YOUNG ANNE ARUNDEL 65-69 Table Tennis - Women 1    
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Table Tennis - Women 2    
CHERNAK JUDY BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis - Women 3    
PRIOR ARNETTA BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis - Women 4    
SACHS GENIE HOWARD 70-74 Table Tennis - Women 1    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis - Women 2    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis - Women 3    
BELL RUTH BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis - Women 4    
ANTHONY ELIZABETH CARROLL 75-79 Table Tennis - Women 1    
KOSTKOWSKI BETTY CHARLES 75-79 Table Tennis - Women 2    
TAKUMI KUNIKO BALTIMORE CITY 75-79 Table Tennis - Women 3    
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Table Tennis - Women 1    
DASHIELL HENRIETTA DORCHESTER 80-84 Table Tennis - Women 2    
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE CITY 85-89 Table Tennis - Women 1    
SAUBIER LEO CECIL 60-64 Table Tennis Doubles - Men 1    
LEE JOSEPH HARFORD 60-64 Table Tennis Doubles - Men 1    
LORD CHESTER CALVERT 60-64 Table Tennis Doubles - Men 2    
KOSTKOWSKI HENRY CHARLES 60-64 Table Tennis Doubles - Men 2    
WATTENFORD MYLO CHARLES 60-64 Table Tennis Doubles - Men 3    
LINKOUS RONALD PRINCE GEORGE'S 60-64 Table Tennis Doubles - Men 3    
GOLDSTEIN IRVING BALTIMORE COUNTY 60-64 Table Tennis Doubles - Men 4    
JURAN DONALD MONTGOMERY 60-64 Table Tennis Doubles - Men 4    
TRUMBORE MERR CECIL 65-69 Table Tennis Doubles - Men 1    
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Table Tennis Doubles - Men 1    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 65-69 Table Tennis Doubles - Men 2    
GOLAB THOMAS PRINCE GEORGE'S 65-69 Table Tennis Doubles - Men 2    
VANWRIGHT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis Doubles - Men 3    
VOS JOHN CHARLES 65-69 Table Tennis Doubles - Men 3    
CHAPSON DENNIS MONTGOMERY 65-69 Table Tennis Doubles - Men 4    
VANGELDER MARVIN MONTGOMERY 65-69 Table Tennis Doubles - Men 4    
BRISCOE HOWARD MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 1    
HENRY JAMES MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 1    
CYPHERS JOHN BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 2    
FORD DOUGLAS HARFORD 70-74 Table Tennis Doubles - Men 2    
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 3    
HUSON GEORGE MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 3    
FABY RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 4    
HARMON WILLIAM BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 4    
CAROLLO FRANK ANNE ARUNDEL 75-79 Table Tennis Doubles - Men 1    
QUILTER REGINALD ANNE ARUNDEL 75-79 Table Tennis Doubles - Men 1    
RHODES LEWIS MONTGOMERY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 2    
WEGNER RICHARD MONTGOMERY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 2    
BRANCH MICHAEL BALTIMORE CITY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 3    
STAEHLIN MARTIN BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 3    
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 4    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Table Tennis Doubles - Men 4    
BELL RUTH BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis Doubles - Women 1    
PRIOR ARNETTA BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis Doubles - Women 1    
KOSTKOWSKI BETTY CHARLES 70-74 Table Tennis Doubles - Women 1    
SACHS GENIE HOWARD 70-74 Table Tennis Doubles - Women 1    
TAKUMI KUNIKO BALTIMORE CITY 70-74 Table Tennis Doubles - Women 2    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis Doubles - Women 2    
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE CITY 70-74 Table Tennis Doubles - Women 3    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis Doubles - Women 3    
TORRANCE MARJORIE ANNE ARUNDEL 80-84 Table Tennis Doubles - Women 1    
DASHIELL HENRIETTA DORCHESTER 80-84 Table Tennis Doubles - Women 1    
SHELTON RONALD HOWARD 50-54 Tennis - Men (50-64) 1    
WINTERLING FRED MONTGOMERY 50-54 Tennis - Men (50-64) 2    
QUINN DAVID KENT 50-54 Tennis - Men (50-64) 3    
LUCAS PHILIP PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis - Men (50-64) 1    
SAIN SUKUMAR PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis - Men (50-64) 2    
JACKSON ANDRE MONTGOMERY 55-59 Tennis - Men (50-64) 3    
HOLLOWAY JAMES HOWARD 55-59 Tennis - Men (50-64) 4    
DIXON RICHARD MONTGOMERY 60-64 Tennis - Men (50-64) 1    
STEWART CLARENCE MONTGOMERY 60-64 Tennis - Men (50-64) 2    
ALKASSIM AB MONTGOMERY 60-64 Tennis - Men (50-64) 3    
TRUMBORE MERR CECIL 65-69 Tennis - Men (65-74) 1    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 65-69 Tennis - Men (65-74) 2    
WIGMORE ALFRED MONTGOMERY 65-69 Tennis - Men (65-74) 3    
WORTHING DOUGLAS MONTGOMERY 65-69 Tennis - Men (65-74) 4    
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Tennis - Men (65-74) 1    
DIPIETRO MOE ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis - Men (65-74) 2    
ANANIA ED MONTGOMERY 70-74 Tennis - Men (65-74) 3    
GOLUB ALVIN MONTGOMERY 70-74 Tennis - Men (65-74) 4    
HARRIS CHARLES MONTGOMERY 75-79 Tennis - Men (75+) 1    
HEANEY JAMES QUEEN ANNE'S 75-79 Tennis - Men (75+) 2    
WEBSTER THOMAS MONTGOMERY 75-79 Tennis - Men (75+) 3    
ROBERTS JOHN WORCESTER 80-84 Tennis - Men (75+) 1    
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 80-84 Tennis - Men (75+) 2    
SAVAGE NORTON MONTGOMERY 80-84 Tennis - Men (75+) 3    
BENNETT HAROLD MONTGOMERY 80-84 Tennis - Men (75+) 4    
BARNHART FRANK PRINCE GEORGE'S 85-89 Tennis - Men (75+) 1    
MILLER MARTIN MONTGOMERY 85-89 Tennis - Men (75+) 2    
PAILEN LOYCE PRINCE GEORGE'S 50-54 Tennis - Women 1    
SULLIVAN KAREN CALVERT 55-59 Tennis - Women 1    
KRUMREIN ANN PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis - Women 2    
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Tennis - Women 3    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Tennis - Women 4    
DETWILER LEILA ST. MARY'S 60-64 Tennis - Women 1    
HARRIS MARION BALTIMORE COUNTY 60-64 Tennis - Women 2    
CARTRON JEANETTE PRINCE GEORGE'S 60-64 Tennis - Women 3    
DAS ELEANORA PRINCE GEORGE'S 60-64 Tennis - Women 4    
HILTON CAROLINE HOWARD 65-69 Tennis - Women 1    
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Tennis - Women 2    
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis - Women 3    
CHERNAK JUDY BALTIMORE COUNTY 65-69 Tennis - Women 4    
LAWRENCE MARION MONTGOMERY 70-74 Tennis - Women 1    
MCKEE GLORIA ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis - Women 2    
GARNER MARY ST. MARY'S 70-74 Tennis - Women 3    
ANTHONY ELIZABETH CARROLL 75-79 Tennis - Women 1    
FITZGERALD CAROLYN BALTIMORE COUNTY 75-79 Tennis - Women 2    
WENDT DAVID MONTGOMERY 50-54 Tennis Doubles - Men's (50-64) 1    
WINTERLING FRED MONTGOMERY 50-54 Tennis Doubles - Men's (50-64) 1    
SHELTON RONALD HOWARD 50-54 Tennis Doubles - Men's (50-64) 2    
LUCAS PHILIP PRINCE GEORGE'S 50-54 Tennis Doubles - Men's (50-64) 2    
DALPHON GEORGE CECIL 50-54 Tennis Doubles - Men's (50-64) 3    
QUINN DAVID KENT 50-54 Tennis Doubles - Men's (50-64) 3    
BALZER ERNST PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-64) 1    
YOUNG CALVIN PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-64) 1    
CHANG BEN MONTGOMERY 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-64) 2    
SILVERSTONE STEVE MONTGOMERY 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-64) 2    
ELLIOTT STEVE HOWARD 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-64) 3    
HARBOUGH RANDY PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-64) 3    
ANDERSON GARY ANNE ARUNDEL 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-64) 1    
WILLIAMS JACK ANNE ARUNDEL 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-64) 1    
LORD CHESTER CALVERT 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-64) 2    
YOUNGLING HARRY CALVERT 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-64) 2    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-64) 3    
SEKHAR CHANDRA MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-64) 3    
TRUMBORE MERR CECIL 65-69 Tennis Doubles - Men's (65-74) 1    
LANE NEIL HARFORD 65-69 Tennis Doubles - Men's (65-74) 1    
BROADWATER VERNON PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (65-74) 2    
SCHULER CHARLES PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (65-74) 2    
HARBAUGH JAMES PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (65-74) 3    
SABIN MARTIN PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (65-74) 3    
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Tennis Doubles - Men's (65-74) 1    
TAYLOR STANLEY HOWARD 70-74 Tennis Doubles - Men's (65-74) 1    
SANCHEZ ADRIAN BALTIMORE COUNTY 70-74 Tennis Doubles - Men's (65-74) 2    
O'COLMAN EOIN HOWARD 70-74 Tennis Doubles - Men's (65-74) 2    
PEMMARAZU MURTI MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Men's (65-74) 3    
RAO POTARAZU MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Men's (65-74) 3    
HOSSICK JOSEPH PRINCE GEORGE'S 75-79 Tennis Doubles - Men's (75+) 1    
PROVINI FERDINAND PRINCE GEORGE'S 75-79 Tennis Doubles - Men's (75+) 1    
MOTE D DWIGHT MONTGOMERY 75-79 Tennis Doubles - Men's (75+) 2    
ROOT NORMAN MONTGOMERY 75-79 Tennis Doubles - Men's (75+) 2    
FOWLER GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79 Tennis Doubles - Men's (75+) 3    
WILLIAMS KILE BALTIMORE COUNTY 75-79 Tennis Doubles - Men's (75+) 3    
BARNHART FRANK PRINCE GEORGE'S 80-84 Tennis Doubles - Men's (75+) 1    
ZUBRES CLEMENT PRINCE GEORGE'S 80-84 Tennis Doubles - Men's (75+) 1    
SAVAGE NORTON MONTGOMERY 80-84 Tennis Doubles - Men's (75+) 2    
SHANNON BERNARD MONTGOMERY 80-84 Tennis Doubles - Men's (75+) 2    
FELDMAN WILLIAM MONTGOMERY 80-84 Tennis Doubles - Men's (75+) 3    
SEYFERT ALICE WORCESTER 50-54 Tennis Doubles - Women 1    
WRENN VICKI WORCESTER 50-54 Tennis Doubles - Women 1    
CORBETT DORIS PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Women 1    
WESTON PATRICIA PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Women 1    
FLATAU FRANCES HARFORD 55-59 Tennis Doubles - Women 2    
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Tennis Doubles - Women 2    
BOWE LOIS PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Women 3    
WASHINGTON REBECCA PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Women 3    
HARRIS MARION BALTIMORE COUNTY 60-64 Tennis Doubles - Women 1    
BLUNT KATHY MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Women 1    
WASSERMAN GERTA MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Women 2    
CARTRON JEANETTE PRINCE GEORGE'S 60-64 Tennis Doubles - Women 2    
HILTON CAROLINE HOWARD 60-64 Tennis Doubles - Women 3    
KANE MARY HOWARD 60-64 Tennis Doubles - Women 3    
LYNN JOANNE MONTGOMERY 65-69 Tennis Doubles - Women 1    
LEES ELINOR WORCESTER 65-69 Tennis Doubles - Women 1    
CHERNAK JUDY BALTIMORE COUNTY 65-69 Tennis Doubles - Women 2    
GLASER ARLENE BALTIMORE COUNTY 65-69 Tennis Doubles - Women 2    
BALL MARTHA MONTGOMERY 65-69 Tennis Doubles - Women 3    
NOTTON LEONA MONTGOMERY 65-69 Tennis Doubles - Women 3    
BILHUBER PHYLLIS ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis Doubles - Women 1    
GORDON BARBARA ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis Doubles - Women 1    
FITZGERALD CAROLYN BALTIMORE COUNTY 75-79 Tennis Doubles - Women 1    
PRICE DOROTHY BALTIMORE COUNTY 75-79 Tennis Doubles - Women 1    
THOMPSON JEROME HOWARD 55-59 Tennis Mixed Doubles 1    
CORBETT DORIS PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Mixed Doubles 1    
MORRIS LAWRENCE WORCESTER 55-59 Tennis Mixed Doubles 2    
SEYFERT ALICE WORCESTER 55-59 Tennis Mixed Doubles 2    
SULLIVAN KAREN CALVERT 55-59 Tennis Mixed Doubles 3    
SULLIVAN JACOB CALVERT 55-59 Tennis Mixed Doubles 3    
LORD CHESTER CALVERT 60-64 Tennis Mixed Doubles 1    
DETWILER LEILA ST. MARY'S 60-64 Tennis Mixed Doubles 1    
KANE MARY HOWARD 60-64 Tennis Mixed Doubles 2    
SCHULER CHARLES PRINCE GEORGE'S 60-64 Tennis Mixed Doubles 2    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 65-69 Tennis Mixed Doubles 1    
LAWRENCE MARION MONTGOMERY 65-69 Tennis Mixed Doubles 1    
LEES ELINOR WORCESTER 65-69 Tennis Mixed Doubles 2    
ROBERTS JOHN WORCESTER 65-69 Tennis Mixed Doubles 2    
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Mixed Doubles 3    
PEARSON CLARENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Mixed Doubles 3    
HOSSICK JOSEPHINE PRINCE GEORGE'S 70-74 Tennis Mixed Doubles 1    
HOSSICK JOSEPH PRINCE GEORGE'S 70-74 Tennis Mixed Doubles 1    
PARKER PETER BALTIMORE COUNTY 70-74 Tennis Mixed Doubles 2    
ENGLISH NANCY MONTGOMERY 70-74 Tennis Mixed Doubles 2    
GORDON BARBARA ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis Mixed Doubles 3    
POPOVICH RODDY MONTGOMERY 70-74 Tennis Mixed Doubles 3    
BILHUBER PHYLLIS ANNE ARUNDEL 75-79 Tennis Mixed Doubles 1    
FOWLER GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79 Tennis Mixed Doubles 1    
MCKEE CHARLES ANNE ARUNDEL 75-79 Tennis Mixed Doubles 2    
WINTERS PATRICIA ANNE ARUNDEL 75-79 Tennis Mixed Doubles 2    
BYRANT LOUIS BALTIMORE CITY 50-54 Triple Jump - Men 1 0031'04.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Triple Jump - Men 2 0031'02.00  
BRAINERD SAMUEL BALTIMORE COUNTY 50-54 Triple Jump - Men 3 0029'02.00  
WALSH BILL HARFORD 55-59 Triple Jump - Men 1 0032'00.38  
MARTIN JOHN ANNE ARUNDEL 55-59 Triple Jump - Men 2 0030'03.75  
WANG CHIEN PRINCE GEORGE'S 60-64 Triple Jump - Men 1 0027'10.00  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Triple Jump - Men 1 0028'09.50  
CORCORAN EDWARD HARFORD 65-69 Triple Jump - Men 2 0026'01.75  
BERNDT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Triple Jump - Men 3 0025'10.00  
SNYDER GERALD ANNE ARUNDEL 65-69 Triple Jump - Men 4 0022'09.50  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Triple Jump - Men 1 0020'06.50  
EVERHART FREDERICK HOWARD 75-79 Triple Jump - Men 1 0024'04.00  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Triple Jump - Men 1 0017'03.00  
SUTTON PAUL PRINCE GEORGE'S 80-84 Triple Jump - Men 2 0015'01.50  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Triple Jump - Men 1 0019'06.00  
ZITNAY GAIL HOWARD 50-54 Triple Jump - Women 1 0019'01.00  
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Triple Jump - Women 1 0014'05.38  
LARY AUDREY FREDERICK 65-69 Triple Jump - Women 1 0026'05.88  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Triple Jump - Women 2 0024'11.50  
PERRY DIANE CARROLL 65-69 Triple Jump - Women 3 0015'03.00  
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Triple Jump - Women 4 0013'06.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Triple Jump - Women 5 0012'04.50  
BOWERS RICHARD CECIL 50-54 Volleyball - Men 1   Herring Snatchers
CALVERT ROGER CECIL 50-54 Volleyball - Men 1   Herring Snatchers
MARKLAND RICHARD CECIL 50-54 Volleyball - Men 1   Herring Snatchers
MORTON CRAIG CECIL 50-54 Volleyball - Men 1   Herring Snatchers
WILLIAMSON HARRY CECIL 50-54 Volleyball - Men 1   Herring Snatchers
VINCENTI WILLIAM HARFORD 50-54 Volleyball - Men 1   Herring Snatchers
MIKLAS JOSEPH ANNE ARUNDEL 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles VB
LEWIS LORAN BALTIMORE COUNTY 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles VB
MINTER JAMES BALTIMORE COUNTY 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles VB
BALLAS GEORGE CECIL 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles VB
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles VB
BOWLES RON PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles VB
KLEIBER JAMES PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles VB
JENSEN ALLAN BALTIMORE COUNTY 50-54 Volleyball - Men 3   Harford Hawks
NESPOR TONY BALTIMORE COUNTY 50-54 Volleyball - Men 3   Harford Hawks
SCHOEN PAUL BALTIMORE COUNTY 50-54 Volleyball - Men 3   Harford Hawks
BLAIR CHARLES HARFORD 50-54 Volleyball - Men 3   Harford Hawks
KRISTA THOMAS HARFORD 50-54 Volleyball - Men 3   Harford Hawks
WALTHER JACK HARFORD 50-54 Volleyball - Men 3   Harford Hawks
SULG JAAN BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
SIMON HERBERT HARFORD 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
BERLIN LYLE MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
BUSCHER LEO MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
MIILLER ARCHIE MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
WELKE RONALD MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
ZILBERBAUM JOSEPH MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
MINGER WAYNE PRINCE GEORGE'S 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
MOORE DENNIS PRINCE GEORGE'S 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
GRUNBERG PATRICK WASHINGTON 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
MCDANIELS DENNIS ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 2   Long and Foster - Ellicott City
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 2   Long and Foster - Ellicott City
ZIMMERMAN PAUL ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 2   Long and Foster - Ellicott City
CELOZZI RONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Long and Foster - Ellicott City
MAGUIRE MICHAEL BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Long and Foster - Ellicott City
MORRIS WAYNE BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Long and Foster - Ellicott City
SEMON JOHN HARFORD 60-64 Volleyball - Men 2   Long and Foster - Ellicott City
ADKINS RAYMOND ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 3   Youngsters
EURICE JAMES ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 3   Youngsters
YOUNG PAUL ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 3   Youngsters
COOKE LAWRENCE MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 3   Youngsters
SMITH WAYNE MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 3   Youngsters
SWEITZER HARRY MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 3   Youngsters
NULTY ANDREW PRINCE GEORGE'S 60-64 Volleyball - Men 3   Youngsters
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
NIEMANN MAX ANNE ARUNDEL 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
STILLMAN CHARLES (RICH) ANNE ARUNDEL 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
CHILTON C. BENJAMIN BALTIMORE COUNTY 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
WINKLES DAVID CARROLL 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
ALLEN JAMES CECIL 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
BAUMANN JOHN CECIL 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
VANHORN RODGER QUEEN ANNE'S 65-69 Volleyball - Men 1   Fairfield Seniors
FROWNFELTER CHARLES FREDERICK 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
MILLS CHARLES MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
SPENCER JAMES MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
WITTEN WALTER MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
SMITH JACQUES OUT OF STATE 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
BEARD ALTON PRINCE GEORGE'S 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
MCNAMARA EDWARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
RYLAND KENNETH PRINCE GEORGE'S 65-69 Volleyball - Men 2   Montgomery 65'ers - Volleyball
HYSON DONALD BALTIMORE COUNTY 65-69 Volleyball - Men 3   MAC - Gold
KRESESKI NORBERT BALTIMORE COUNTY 65-69 Volleyball - Men 3   MAC - Gold
ROBERTSON LEWIS BALTIMORE COUNTY 65-69 Volleyball - Men 3   MAC - Gold
BARKDOLL JAKE MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 3   MAC - Gold
LEES DONALD MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 3   MAC - Gold
MILLER NORMAN MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 3   MAC - Gold
SINCLAIR GEARING ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 1   Stingers
ZUCCHI ALFRED ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 1   Stingers
FREEBERGER HAROLD BALTIMORE COUNTY 70-74 Volleyball - Men 1   Stingers
KIEF MAURICE HARFORD 70-74 Volleyball - Men 1   Stingers
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 1   Stingers
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 1   Stingers
RITCHEY PAUL MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 1   Stingers
TRUITT DONALD CECIL 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
CARNEY FRED FREDERICK 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
BIRMINGHAM WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
HUSON GEORGE MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
JAMES PRESTON MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
MORDFIN LEONARD MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
NACHT FRANK MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
VITKOVITSKY IHOR MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
YASHER MICHAEL MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 70
ANDERSEN WILLIAM BALTIMORE COUNTY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
AVERSA SAMUEL BALTIMORE COUNTY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
MAUPAI WILLIAM BALTIMORE COUNTY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
ECKROTH REYNOLD MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
MILLIGAN EDWARD MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
MOTE D DWIGHT MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
ROSTKOWSKI JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
TROLIER JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 1   Codgers
BOOTH MARGARET ANN CHARLES 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
FISHER PATRICIA FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
HOHMAN BARBARA FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
MCGARRY JAN HOWARD 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
DONATO SCHERRY MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
LIEBSCH PAMELA MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
MILER SUSAN MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
NURMI JOY MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
YOUNG DIANE MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
FISCHER SUZANNE OUT OF STATE 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
RYAN HELEN OUT OF STATE 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
CLAY LINDA FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 2   Classic Choice
FREAM CONNIE FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 2   Classic Choice
MAIN BARBARA FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 2   Classic Choice
NEEL JOAN FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 2   Classic Choice
ROSSIO SUSAN FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 2   Classic Choice
ST CLAIR BETTY FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 2   Classic Choice
BOYD VICKI WASHINGTON 50-54 Volleyball - Women 2   Classic Choice
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
DAVIS LINDA BALTIMORE CITY 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
DORSEY PEGGY CARROLL 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
MARTIN PATRICIA HOWARD 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
BENNETT MARGARET MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
BYRNES - NP MARY MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
URICK ROSANNE MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
FRAZIER LINDA PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
GARDNER DIANE PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Women 3   Defenders
DELPI JOAN ANNE ARUNDEL 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
STAINNER CATHERINE ANNE ARUNDEL 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
HOLLAND EDITH BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
RUMBLEY DARLENE BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
KALTREIDER NIJOLE HOWARD 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
LEES ADRIENNE MONTGOMERY 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
MIILLER DIANNE MONTGOMERY 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
SPRINGER LYNN MONTGOMERY 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
NICKERSON MELBA OUT OF STATE 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
PITCHER JOANNA OUT OF STATE 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
WINKEL RITA OUT OF STATE 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
SILLS DIANE PRINCE GEORGE'S 55-59 Volleyball - Women 1   SWVC - 55
CHENOWETH HELEN BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville Volleyetts
O'SHAUGHNESSY SHARON BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville Volleyetts
RIESETT DORIS BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville Volleyetts
TERVEER NANCY BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville Volleyetts
KIEF LORRAINE HARFORD 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville Volleyetts
NEILL-ROE CHARLENE QUEEN ANNE'S 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville Volleyetts
ANDREWS SHIRLEY ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
ROGERS JANE CARROLL 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
CATTER OLGA HOWARD 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
BUSCHER MARCIA MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
CAWOOD BARBARA MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
METZGER LILLIAN MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
DEMARINO JOYCE PRINCE GEORGE'S 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
MUNRO GAIL PRINCE GEORGE'S 60-64 Volleyball - Women 1   SWVC - All Stars
OLIVA MARILYN HOWARD 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes
KHOMENKO ZINAIDA MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes
LEHNERT HESTER MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes
MARPLE MARY MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes
POINSETT-WHITE SADIE MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes
WHITE KAY MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes
BOYD HELEN OUT OF STATE 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes
SMITH SUE OUT OF STATE 65-69 Volleyball - Women 1   SWVC Spikettes