Maryland Senior Olympics 2004 Summer Results
Last Name First Name County Age Group Event Name Place Score Team Name
ALESHIRE WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59  1-Mile Precision Walk - Men 1    
WALKER FRANK MONTGOMERY 55-59  1-Mile Precision Walk - Men 2    
JONES RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59  1-Mile Precision Walk - Men 3    
FRANK ALLEN PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Precision Walk - Men 1    
OLSON HENRY BALTIMORE COUNTY 65-69  1-Mile Precision Walk - Men 2    
GRANT DALE PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 1    
COMET LAWRENCE BALTIMORE COUNTY 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 2    
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74  1-Mile Precision Walk - Men 3    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84  1-Mile Precision Walk - Men 1    
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 85-89  1-Mile Precision Walk - Men 1    
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59  1-Mile Precision Walk - Women 1    
BRENNAN GLORIA BALTIMORE COUNTY 60-64  1-Mile Precision Walk - Women 1    
LABORWIT PHYLLIS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Precision Walk - Women 1    
FITZSIMMONS GERTRUDE BALTIMORE COUNTY 75-79  1-Mile Precision Walk - Women 1    
BURY HARRIET PRINCE GEORGE'S 75-79  1-Mile Precision Walk - Women 2    
MEDANI HELEN MONTGOMERY 85-89  1-Mile Precision Walk - Women 1    
HILL JAMES HOWARD 50-54  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:11:08.51  
JONES RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:10:25.46  
WALKER FRANK MONTGOMERY 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:10:55.69  
WHEATLEY DANIEL ANNE ARUNDEL 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:11:37.84  
ALESHIRE WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:12:24.42  
COOPER JOHN HOWARD 55-59  1-Mile Recreational Walk - Men 5 00:12:48.66  
JURAN DONALD MONTGOMERY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:11:27.48  
REISBERG WAYNE CARROLL 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:11:55.81  
RALEY STANLEY ALLEGANY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:12:00.63  
STRINGFELLOW FRANK PRINCE GEORGE'S 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:12:35.88  
MURR ROBERT PRINCE GEORGE'S 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 5 00:12:28.71  
RODRIGUEZ ROBERTO ANNE ARUNDEL 60-64  1-Mile Recreational Walk - Men 6 00:15:31.16  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:09:48.87  
DEANS ALFRED PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:11:11.42  
STEWART WILLIAM BALTIMORE CITY 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:11:36.35  
FRANK ALLEN PRINCE GEORGE'S 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:11:44.96  
LEE JOSEPH HARFORD 65-69  1-Mile Recreational Walk - Men 5 00:13:26.45  
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:11:37.39  
GRANT DALE PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:11:46.94  
BURTON RICHARD GARRETT 70-74  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:15:08.91  
BUSH JAMES BALTIMORE COUNTY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:11:36.79  
PRESTON JAMES GARRETT 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:11:39.85  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:11:47.74  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 4 00:12:21.66  
LABORWIT LOUIS PRINCE GEORGE'S 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 5 00:13:01.37  
ATKINSON LAWRENCE HARFORD 75-79  1-Mile Recreational Walk - Men 6 00:14:54.98  
POOLE JAMES BALTIMORE COUNTY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:14:51.53  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Men 2 00:17:04.36  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84  1-Mile Recreational Walk - Men 3 00:17:04.61  
FRITZ HOWARD BALTIMORE COUNTY 85-89  1-Mile Recreational Walk - Men 1 00:17:35.86  
HILL NANCY HOWARD 50-54  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:11:58.18  
SPALDING MAUREEN HOWARD 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:11:56.29  
GREESON RITA BALTIMORE COUNTY 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:12:43.53  
KEOUGH NANCY HOWARD 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:13:26.49  
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59  1-Mile Recreational Walk - Women 4 00:17:30.38  
LEE CHE-LING HARFORD 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:13:59.46  
JURAN CAROL MONTGOMERY 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:14:36.32  
STRINGFELLOW THERESE PRINCE GEORGE'S 60-64  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:16:48.23  
VON KESSLER DORIS BALTIMORE COUNTY 65-69  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:13:36.28  
JACKSON BETTY BALTIMORE COUNTY 65-69  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:14:18.50  
LABORWIT PHYLLIS PRINCE GEORGE'S 70-74  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:13:06.72  
COOKE BARBARA BALTIMORE COUNTY 70-74  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:14:00.94  
BURY HARRIET PRINCE GEORGE'S 75-79  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:13:12.68  
FITZSIMMONS GERTRUDE BALTIMORE COUNTY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:14:44.48  
NICHOLS MARY BALTIMORE COUNTY 75-79  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:19:41.35  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:13:09.42  
POOLE JESSIE BALTIMORE COUNTY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:15:13.43  
SIKORSKI THELMA BALTIMORE COUNTY 80-84  1-Mile Recreational Walk - Women 3 00:15:33.69  
WOODS JEANNE BALTIMORE COUNTY 85-89  1-Mile Recreational Walk - Women 1 00:19:45.08  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89  1-Mile Recreational Walk - Women 2 00:17:31.34  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:34.87  
RODRIGUEZ ROBERTO ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Backstroke - Men 2 00:00:48.64  
ENSINGER SANFORD HOWARD 65-69  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:40.25  
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69  50 Yard Backstroke - Men 2 00:01:06.04  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:39.21  
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74  50 Yard Backstroke - Men 2 00:00:45.81  
WILLIAMS HUGH WASHINGTON 70-74  50 Yard Backstroke - Men 3 00:00:47.91  
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Backstroke - Men 4 00:01:10.62  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:48.62  
WIEMANN HELMUTH MONTGOMERY 75-79  50 Yard Backstroke - Men 2 00:00:50.17  
BURKE EDWARD WICOMICO 75-79  50 Yard Backstroke - Men 3 00:01:01.51  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79  50 Yard Backstroke - Men 4 00:01:05.29  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 80-84  50 Yard Backstroke - Men 1 00:00:51.23  
CAMPBELL WILLIAM PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Backstroke - Men 2 00:01:04.61  
THOMAS GRADY PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Backstroke - Men 3 00:01:16.63  
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Backstroke - Men 4 00:01:44.92  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 85-89  50 Yard Backstroke - Men 1 00:01:26.56  
HILL NANCY HOWARD 50-54  50 Yard Backstroke - Women 1 00:01:01.59  
SAGMAN MARY PRINCE GEORGE'S 50-54  50 Yard Backstroke - Women 2 00:01:06.30  
ANDERSON GAIL BALTIMORE CITY 50-54  50 Yard Backstroke - Women 3 00:01:09.04  
BETZ MARTHA ANNE ARUNDEL 55-59  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:36.52  
SIMMONS JANICE PRINCE GEORGE'S 60-64  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:54.03  
BRIDGES PATRICIA   60-64  50 Yard Backstroke - Women 2 00:01:38.48  
LITTLE BEVERLY BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:48.90  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Backstroke - Women 1 00:00:51.60  
FAZIO EDNA PRINCE GEORGE'S 70-74  50 Yard Backstroke - Women 2 00:01:14.77  
GRIER DOROTHY   75-79  50 Yard Backstroke - Women 1 00:01:57.54  
PHILLIPS GWENDOLYN BALTIMORE COUNTY 75-79  50 Yard Backstroke - Women 2 00:02:10.78  
ORBACH PAULA BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Backstroke - Women 1 00:02:40.09  
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE COUNTY 85-89  50 Yard Backstroke - Women 1 00:01:44.67  
SCHLETTE VIRGINIA PRINCE GEORGE'S 90-94  50 Yard Backstroke - Women 1 00:02:02.45  
GEMSLER ROBERT ANNE ARUNDEL 50-54  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:43.82  
MATHWICK JAMES ANNE ARUNDEL 55-59  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:40.53  
DUNCAN FRANK HARFORD 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:36.60  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:00:39.67  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 3 00:00:39.91  
EINOLF CHARLES PRINCE GEORGE'S 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 4 00:00:40.05  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 5 00:00:46.59  
WILSON JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Breaststroke - Men 6 00:01:13.42  
WEAVER RICHARD WORCESTER 65-69  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:55.10  
FLYNN KENNETH ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:40.49  
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:00:43.81  
HIGINBOTHAM JIM BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Breaststroke - Men 3 00:00:46.28  
EREMCHUK ALEXANDER ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:50.88  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 75-79  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:00:57.31  
WIEMANN HELMUTH MONTGOMERY 75-79  50 Yard Breaststroke - Men 3 00:00:57.95  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 80-84  50 Yard Breaststroke - Men 1 00:00:55.54  
PRITCHARD DENZIL OUT OF STATE 80-84  50 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:01.20  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Breaststroke - Men 3 00:01:03.82  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Breaststroke - Men 4 00:01:07.03  
HILL NANCY HOWARD 50-54  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:01:11.39  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:00:44.82  
WINKLER GERTRAUDE ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:00:54.06  
LITTLE BEVERLY BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:00:51.03  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Breaststroke - Women 2 00:00:59.34  
KEYSER MIRIAM HARFORD 65-69  50 Yard Breaststroke - Women 3 00:00:59.64  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69  50 Yard Breaststroke - Women 4 00:01:09.14  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69  50 Yard Breaststroke - Women 5 00:01:09.89  
ORBACH PAULA BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Breaststroke - Women 1 00:02:00.73  
HARDING JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:40.23  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:40.50  
WILLIAMS HUGH WASHINGTON 70-74  50 Yard Butterfly - Men 1 00:00:45.15  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Butterfly - Men 1 00:01:00.97  
FOLSE KENNETH PRINCE GEORGE'S 75-79  50 Yard Butterfly - Men 2 00:01:54.93  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:43.57  
KEMERLING CAROLINE ANNE ARUNDEL 50-54  50 Yard Butterfly - Women 2 00:00:57.20  
BETZ MARTHA ANNE ARUNDEL 55-59  50 Yard Butterfly - Women 1 00:00:34.25  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59  50 Yard Butterfly - Women 2 00:00:55.06  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 65-69  50 Yard Butterfly - Women 1 00:01:01.19  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 65-69  50 Yard Butterfly - Women 2 00:01:08.78  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79  50 Yard Butterfly - Women 1 00:01:20.30  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84  50 Yard Butterfly - Women 1 00:01:05.44  
GEMSLER ROBERT ANNE ARUNDEL 50-54  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:37.56  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:35.85  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:28.03  
HARDING JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:30.64  
DUNCAN FRANK HARFORD 60-64  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:31.23  
CORSELLO RICHARD HARFORD 60-64  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:33.07  
FINCH LOREN BALTIMORE COUNTY 60-64  50 Yard Freestyle - Men 5 00:00:34.56  
RODRIGUEZ ROBERTO ANNE ARUNDEL 60-64  50 Yard Freestyle - Men 6 00:00:37.16  
WEAVER RICHARD WORCESTER 65-69  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:38.76  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 65-69  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:40.25  
AMSEL SHELDON BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:44.14  
BRONK BURT HARFORD 70-74  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:34.19  
JONES EDWARD BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:38.12  
CIEPIELA ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:38.74  
HUANG CHIEH BALTIMORE COUNTY 70-74  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:47.98  
EREMCHUK ALEXANDER ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:39.92  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:41.14  
WATTS GORDON CHARLES 75-79  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:46.04  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:52.35  
FOLSE KENNETH PRINCE GEORGE'S 75-79  50 Yard Freestyle - Men 5 00:01:14.20  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 80-84  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:41.44  
CAMPBELL WILLIAM PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Freestyle - Men 2 00:00:43.28  
THOMAS GRADY PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Freestyle - Men 3 00:00:43.56  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Freestyle - Men 4 00:00:46.29  
RUVINSKY AARON MONTGOMERY 80-84  50 Yard Freestyle - Men 5 00:01:01.11  
THOMAS GRADY PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Freestyle - Men 6 00:01:01.88  
BOYKIN WILLIAM BALTIMORE COUNTY 85-89  50 Yard Freestyle - Men 1 00:00:46.97  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:38.79  
SAGMAN MARY PRINCE GEORGE'S 50-54  50 Yard Freestyle - Women 2 00:00:57.34  
SIMMONS JANICE PRINCE GEORGE'S 60-64  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:49.89  
BRIDGES PATRICIA   60-64  50 Yard Freestyle - Women 2 00:01:25.35  
KEYSER MIRIAM HARFORD 65-69  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:41.52  
LITTLE BEVERLY BALTIMORE COUNTY 65-69  50 Yard Freestyle - Women 2 00:00:41.87  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 65-69  50 Yard Freestyle - Women 3 00:00:43.78  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79  50 Yard Freestyle - Women 1 00:00:48.60  
PHILLIPS GWENDOLYN BALTIMORE COUNTY 75-79  50 Yard Freestyle - Women 2 00:01:18.36  
EVALD CHRISTINA PRINCE GEORGE'S 80-84  50 Yard Freestyle - Women 1 00:01:04.78  
ORBACH PAULA BALTIMORE COUNTY 80-84  50 Yard Freestyle - Women 2 00:02:37.15  
SCHLETTE VIRGINIA PRINCE GEORGE'S 90-94  50 Yard Freestyle - Women 1 00:02:09.40  
PEYTON OSCAR PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Meter Dash - Men 1 00:00:11.73  
JONES THOMAS PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Meter Dash - Men 2 00:00:12.15  
FIELDS JOHN WICOMICO 50-54 100 Meter Dash - Men 3 00:00:12.72  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 100 Meter Dash - Men 4 00:00:14.72  
FIELDS MELVIN PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Meter Dash - Men 1 00:00:12.93  
FRY JOE MONTGOMERY 55-59 100 Meter Dash - Men 2 00:00:13.70  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 100 Meter Dash - Men 3 00:00:14.30  
RAUSCHER TOMLINSON HOWARD 55-59 100 Meter Dash - Men 4 00:00:14.38  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 100 Meter Dash - Men 5 00:00:15.19  
KOONTZ ROBERT   60-64 100 Meter Dash - Men 1 00:00:12.41  
DAVIS DENNIS BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Meter Dash - Men 2 00:00:12.47  
GREENFELD SOL BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Meter Dash - Men 3 00:00:15.31  
COLBERT LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Men 1 00:00:13.19  
DEANS ALFRED PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Men 2 00:00:14.32  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Men 3 00:00:14.38  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 100 Meter Dash - Men 1 00:00:14.40  
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 100 Meter Dash - Men 2 00:00:19.03  
WILLIAMS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 100 Meter Dash - Men 1 00:00:24.95  
WILSON CHARLES HARFORD 80-84 100 Meter Dash - Men 1 00:00:16.10  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 80-84 100 Meter Dash - Men 2 00:00:18.50  
HORKAN JAMES MONTGOMERY 80-84 100 Meter Dash - Men 3 00:00:18.88  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Meter Dash - Men 4 00:00:21.08  
POWER-WATERS BRIAN QUEEN ANNE'S 80-84 100 Meter Dash - Men 5 00:00:21.63  
HILL STOUT PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Meter Dash - Men 6 00:00:29.53  
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 100 Meter Dash - Women 1 00:00:13.72  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 100 Meter Dash - Women 2 00:00:29.25  
WRIGHT IDA PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Meter Dash - Women 1 00:00:17.59  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 100 Meter Dash - Women 1 00:00:17.78  
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Meter Dash - Women 2 00:00:18.47  
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 100 Meter Dash - Women 3 00:00:21.99  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 65-69 100 Meter Dash - Women 4 00:00:29.34  
LARY AUDREY FREDERICK 70-74 100 Meter Dash - Women 1 00:00:16.12  
DAMMONS DALMUTHA BALTIMORE CITY 70-74 100 Meter Dash - Women 2 00:00:20.62  
CHAMBERS AGNES BALTIMORE COUNTY 80-84 100 Meter Dash - Women 1 00:00:25.57  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:29.78  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 100 Yard Backstroke - Men 1 00:02:32.34  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:24.87  
RODRIGUEZ ROBERTO ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Backstroke - Men 2 00:01:57.20  
ENSINGER SANFORD HOWARD 65-69 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:33.90  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69 100 Yard Backstroke - Men 2 00:01:39.91  
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69 100 Yard Backstroke - Men 3 00:02:45.28  
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Backstroke - Men 1 00:02:23.66  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79 100 Yard Backstroke - Men 1 00:01:56.35  
BURKE EDWARD WICOMICO 75-79 100 Yard Backstroke - Men 2 00:02:21.28  
LECHNER THOMAS MONTGOMERY 80-84 100 Yard Backstroke - Men 1 00:02:02.32  
EDELHOFF RAYMOND ST. MARY'S 90-94 100 Yard Backstroke - Men 1 00:02:43.92  
LALLANDE ANN ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Backstroke - Women 1 00:01:24.57  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Backstroke - Women 2 00:01:38.44  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 100 Yard Backstroke - Women 3 00:01:56.43  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Backstroke - Women 1 00:01:47.78  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 65-69 100 Yard Backstroke - Women 1 00:02:24.35  
HAWORTH JOANNE PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Yard Backstroke - Women 2 00:03:00.43  
GRIER DOROTHY   75-79 100 Yard Backstroke - Women 1 00:04:46.14  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 80-84 100 Yard Backstroke - Women 1 00:02:48.34  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:26.47  
GEMSLER ROBERT ANNE ARUNDEL 50-54 100 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:37.67  
MATHWICK JAMES ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:36.56  
DUNCAN FRANK HARFORD 60-64 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:25.60  
EINOLF CHARLES PRINCE GEORGE'S 60-64 100 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:29.75  
MOONEY GEORGE BALTIMORE CITY 60-64 100 Yard Breaststroke - Men 3 00:01:51.35  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:01:31.45  
FLYNN KENNETH ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Breaststroke - Men 2 00:01:35.29  
HIGINBOTHAM JIM BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Breaststroke - Men 3 00:01:46.59  
HUANG CHIEH BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Breaststroke - Men 4 00:01:51.93  
WIEMANN HELMUTH MONTGOMERY 75-79 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:02:29.73  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:02:30.22  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 85-89 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:02:34.01  
EDELHOFF RAYMOND ST. MARY'S 90-94 100 Yard Breaststroke - Men 1 00:03:23.71  
VOGL EDITH WORCESTER 55-59 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:02:19.77  
WINKLER GERTRAUDE ANNE ARUNDEL 60-64 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:02:02.91  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Breaststroke - Women 1 00:02:06.85  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69 100 Yard Breaststroke - Women 2 00:02:40.90  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69 100 Yard Breaststroke - Women 3 00:02:41.53  
HAWORTH JOANNE PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Yard Breaststroke - Women 4 00:02:46.97  
YONYCH ALEX HARFORD 50-54 100 Yard Butterfly - Men 1 00:01:06.19  
VAILLANCOURT RAND ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Butterfly - Men 1 00:01:15.86  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Butterfly - Men 1 00:01:37.10  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Butterfly - Men 1 00:01:37.27  
FLYNN KENNETH ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Butterfly - Men 2 00:01:39.28  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 75-79 100 Yard Butterfly - Men 1 00:02:10.83  
LALLANDE ANN ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Butterfly - Women 1 00:01:27.05  
PLATT DARYL ANNE ARUNDEL 65-69 100 Yard Butterfly - Women 1 00:02:15.53  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84 100 Yard Butterfly - Women 1 00:02:44.50  
YONYCH ALEX HARFORD 50-54 100 Yard Freestyle - Men 1 00:00:57.57  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:16.91  
HARDING JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:11.03  
BROMWELL KENT BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:10.03  
AMSEL SHELDON BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:31.47  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 65-69 100 Yard Freestyle - Men 3 00:01:39.59  
JONES EDWARD BALTIMORE COUNTY 70-74 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:30.24  
FRANZAK GEORGE ANNE ARUNDEL 75-79 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:42.42  
BURKE EDWARD WICOMICO 75-79 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:43.62  
WATTS GORDON CHARLES 75-79 100 Yard Freestyle - Men 3 00:01:48.46  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79 100 Yard Freestyle - Men 4 00:02:01.21  
CRAWFORD DONALD FREDERICK 80-84 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:44.96  
CAMPBELL WILLIAM PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Freestyle - Men 2 00:01:45.92  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Freestyle - Men 3 00:01:51.14  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 100 Yard Freestyle - Men 4 00:02:10.30  
BOYKIN WILLIAM BALTIMORE COUNTY 85-89 100 Yard Freestyle - Men 1 00:01:55.22  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 85-89 100 Yard Freestyle - Men 2 00:02:20.35  
EDELHOFF RAYMOND ST. MARY'S 90-94 100 Yard Freestyle - Men 1 00:02:41.38  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:34.53  
LALLANDE ANN ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:08.94  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 55-59 100 Yard Freestyle - Women 2 00:01:27.45  
VOGL EDITH WORCESTER 55-59 100 Yard Freestyle - Women 3 00:02:07.68  
KEYSER MIRIAM HARFORD 65-69 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:44.00  
PLATT DARYL ANNE ARUNDEL 65-69 100 Yard Freestyle - Women 2 00:01:47.04  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Freestyle - Women 3 00:02:02.38  
HAWORTH JOANNE PRINCE GEORGE'S 65-69 100 Yard Freestyle - Women 4 00:02:09.47  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Freestyle - Women 1 00:01:42.97  
PHILLIPS GWENDOLYN BALTIMORE COUNTY 75-79 100 Yard Freestyle - Women 1 00:02:57.06  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84 100 Yard Freestyle - Women 1 00:02:06.05  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 80-84 100 Yard Freestyle - Women 2 00:03:03.11  
VAILLANCOURT RAND ANNE ARUNDEL 55-59 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:01:14.32  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:01:39.63  
BRONK BURT HARFORD 70-74 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:01:38.65  
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74 100 Yard Individual Medley - Men 2 00:01:44.79  
FOLSE KENNETH PRINCE GEORGE'S 75-79 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:03:31.22  
CRAWFORD DONALD FREDERICK 80-84 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:22.10  
RUVINSKY AARON MONTGOMERY 80-84 100 Yard Individual Medley - Men 2 00:03:06.70  
ANDERSON MAURITZ BALTIMORE COUNTY 85-89 100 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:53.72  
SCHEIDLE SUSAN BALTIMORE COUNTY 50-54 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:01:39.60  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:01:45.76  
VOGL EDITH WORCESTER 55-59 100 Yard Individual Medley - Women 2 00:02:33.15  
LITTLE BEVERLY BALTIMORE COUNTY 65-69 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:01:51.15  
PLATT DARYL ANNE ARUNDEL 65-69 100 Yard Individual Medley - Women 2 00:02:00.43  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69 100 Yard Individual Medley - Women 3 00:02:30.95  
COOK ROBERTA BALTIMORE CITY 65-69 100 Yard Individual Medley - Women 4 00:02:39.00  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:02:04.66  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 100 Yard Individual Medley - Women 1 00:02:49.93  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 10000 Meter Run - Men 1 01:11:18.43  
KIRKPATRICK JOHN ANNE ARUNDEL 60-64 10000 Meter Run - Men 1 00:42:58.92  
KOHLER DONALD FREDERICK 65-69 10000 Meter Run - Men 1 00:51:45.23  
SMITH ROBERT MONTGOMERY 70-74 10000 Meter Run - Men 1 00:52:59.15  
WAXTER GEORGE FREDERICK 70-74 10000 Meter Run - Men 2 00:55:40.82  
SAMPSON MORRIS PRINCE GEORGE'S 70-74 10000 Meter Run - Men 3 01:09:49.61  
RUTKOWSKI JOSEPH BALTIMORE COUNTY 75-79 10000 Meter Run - Men 1 00:59:03.15  
COVINGTON BRYAN BALTIMORE COUNTY 75-79 10000 Meter Run - Men 2 01:20:45.21  
BOYLE CHARLES ANNE ARUNDEL 80-84 10000 Meter Run - Men 1 01:11:37.86  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 85-89 10000 Meter Run - Men 1 01:53:21.96  
NEWBURGH MARY MONTGOMERY 60-64 10000 Meter Run - Women 1 00:57:19.78  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 10000 Meter Run - Women 2 01:14:02.43  
RICH PATRICIA MONTGOMERY 60-64 10000 Meter Run - Women 3 01:20:08.98  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 10000 Meter Run - Women 1 00:58:17.80  
TRIMMER MARTHA QUEEN ANNE'S 75-79 10000 Meter Run - Women 1 01:42:41.53  
AMONICK PAUL BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:12:15.76  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:10:17.58  
COMET LAWRENCE BALTIMORE COUNTY 70-74 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:11:37.76  
GERSON DONALD MONTGOMERY 70-74 1500   Meter Race Walk - Men 3 00:12:20.98  
BUSH JAMES BALTIMORE COUNTY 75-79 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:11:29.94  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:12:01.98  
BOYLE CHARLES ANNE ARUNDEL 80-84 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:10:36.55  
BRANDIS PHILIP PRINCE GEORGE'S 80-84 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:11:06.58  
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 1500   Meter Race Walk - Men 3 00:14:41.32  
MCNITT ROBERT ANNE ARUNDEL 85-89 1500   Meter Race Walk - Men 1 00:14:41.52  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 85-89 1500   Meter Race Walk - Men 2 00:18:33.61  
VANDOVER DEBORAH FREDERICK 50-54 1500   Meter Race Walk - Women 1 00:09:23.14  
ANDERSON CAROLYN MONTGOMERY 55-59 1500   Meter Race Walk - Women 1 00:09:22.16  
COLLINS KATHLEEN MONTGOMERY 55-59 1500   Meter Race Walk - Women 2 00:10:21.31  
KRAWCZYK LORRAINE CALVERT 55-59 1500   Meter Race Walk - Women 3 00:10:21.53  
DICKER LOIS MONTGOMERY 65-69 1500   Meter Race Walk - Women 1 00:90:41.11  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 1500   Meter Race Walk - Women 2 00:17:44.64  
STOOKEY MARY ALICE FREDERICK 70-74 1500   Meter Race Walk - Women 1 00:11:46.15  
BURNO JOSEPH PRINCE GEORGE'S 50-54 1500   Meter Run - Men 1 00:05:21.10  
BROOKS MAXWELL   50-54 1500   Meter Run - Men 2 00:05:02.00  
EVERETT SAMUEL WICOMICO 55-59 1500   Meter Run - Men 1 00:05:15.30  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 1500   Meter Run - Men 2 00:05:44.50  
WEINER ROBERT PRINCE GEORGE'S 55-59 1500   Meter Run - Men 3 00:05:55.00  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 1500   Meter Run - Men 4 00:07:16.00  
KOHLER DONALD FREDERICK 65-69 1500   Meter Run - Men 1 00:06:15.20  
COLE WALTER BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Run - Men 2 00:06:34.60  
PHELPS ROBERT BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Run - Men 3 00:06:41.20  
KAHN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Run - Men 4 00:06:41.60  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 1500   Meter Run - Men 5 00:06:55.10  
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 70-74 1500   Meter Run - Men 1 00:07:04.00  
WAXTER GEORGE FREDERICK 70-74 1500   Meter Run - Men 2 00:07:16.70  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 1500   Meter Run - Men 3 00:07:44.00  
BRATT HARRY MONTGOMERY 75-79 1500   Meter Run - Men 1 00:07:49.30  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 1500   Meter Run - Men 2 00:08:12.50  
COVINGTON BRYAN BALTIMORE COUNTY 75-79 1500   Meter Run - Men 3 00:10:38.20  
OSBURN WILLIAM MONTGOMERY 80-84 1500   Meter Run - Men 1 00:11:44.20  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 85-89 1500   Meter Run - Men 1 00:16:13.70  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 55-59 1500   Meter Run - Women 1 00:07:01.15  
NEWBURGH MARY MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Run - Women 1 00:07:29.10  
RICH PATRICIA MONTGOMERY 60-64 1500   Meter Run - Women 2 00:10:00.40  
BRENNAN GLORIA BALTIMORE COUNTY 60-64 1500   Meter Run - Women 3 00:11:19.60  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 1500   Meter Run - Women 1 00:07:22.60  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Run - Women 2 00:07:56.00  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 65-69 1500   Meter Run - Women 3 00:08:55.00  
AASEN YVONNE ANNE ARUNDEL 70-74 1500   Meter Run - Women 1 00:10:44.60  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 1500   Meter Run - Women 1 00:12:46.40  
PEYTON OSCAR PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Meter Dash - Men 1 00:00:25.17  
JONES THOMAS PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Meter Dash - Men 2 00:00:26.79  
CREVELING ALAN PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Meter Dash - Men 3 00:00:28.93  
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 200 Meter Dash - Men 4 00:00:29.31  
LYON CARY BALTIMORE COUNTY 50-54 200 Meter Dash - Men 5 00:00:33.89  
FIELDS MELVIN PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Meter Dash - Men 1 00:00:27.19  
RAUSCHER TOMLINSON HOWARD 55-59 200 Meter Dash - Men 2 00:00:29.62  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 200 Meter Dash - Men 3 00:00:29.85  
PALLITHANAM MATHEW MONTGOMERY 55-59 200 Meter Dash - Men 4 00:00:32.63  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 200 Meter Dash - Men 5 00:00:35.32  
AMEND MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Meter Dash - Men 6 00:00:40.57  
KOONTZ ROBERT   60-64 200 Meter Dash - Men 1 00:00:26.67  
SIMMONS EDWIN BALTIMORE CITY 60-64 200 Meter Dash - Men 2 00:00:30.63  
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 200 Meter Dash - Men 3 00:00:33.89  
BROWN DAVID HOWARD 60-64 200 Meter Dash - Men 4 00:00:33.93  
COLBERT LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 200 Meter Dash - Men 1 00:00:28.91  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 200 Meter Dash - Men 2 00:00:30.90  
SMITH WAYNE ALLEGANY 65-69 200 Meter Dash - Men 3 00:00:31.12  
PHELPS ROBERT BALTIMORE COUNTY 65-69 200 Meter Dash - Men 4 00:00:31.90  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 200 Meter Dash - Men 5 00:00:35.33  
LOWNDES JOHN ANNE ARUNDEL 65-69 200 Meter Dash - Men 6 00:00:40.50  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 200 Meter Dash - Men 1 00:00:30.03  
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 200 Meter Dash - Men 2 00:00:30.77  
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74 200 Meter Dash - Men 3 00:00:33.80  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Meter Dash - Men 4 00:00:36.31  
THOMPSON MARSHALL BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Meter Dash - Men 5 00:00:39.88  
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 200 Meter Dash - Men 6 00:00:44.56  
CIARAMELLO MICHAEL MONTGOMERY 75-79 200 Meter Dash - Men 1 00:00:38.62  
WIEMANN HELMUTH MONTGOMERY 75-79 200 Meter Dash - Men 2 00:00:41.50  
GRALLEY ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 200 Meter Dash - Men 3 00:00:41.70  
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 75-79 200 Meter Dash - Men 4 00:00:43.19  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 200 Meter Dash - Men 5 00:00:43.48  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 200 Meter Dash - Men 1 00:00:38.07  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 200 Meter Dash - Men 2 00:00:43.62  
WENTZ EARL GARRETT 85-89 200 Meter Dash - Men 1 00:00:44.40  
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 200 Meter Dash - Women 1 00:00:27.94  
WRIGHT IDA PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Meter Dash - Women 1 00:00:46.85  
LOWNDES BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 200 Meter Dash - Women 2 00:00:47.60  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 200 Meter Dash - Women 1 00:00:47.10  
LARY AUDREY FREDERICK 70-74 200 Meter Dash - Women 1 00:00:33.25  
DAMMONS DALMUTHA BALTIMORE CITY 70-74 200 Meter Dash - Women 2 00:00:42.85  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 200 Meter Dash - Women 1 00:00:58.77  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:22.65  
MATHWICK JAMES ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:24.94  
TANNER JAMES BALTIMORE COUNTY 55-59 200 Yard Backstroke - Men 2 00:03:41.35  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64 200 Yard Backstroke - Men 1 00:02:57.76  
DIEHL DAVID MONTGOMERY 60-64 200 Yard Backstroke - Men 2 00:03:12.40  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Backstroke - Men 3 00:04:26.79  
ENSINGER SANFORD HOWARD 65-69 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:21.45  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69 200 Yard Backstroke - Men 2 00:03:26.67  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 70-74 200 Yard Backstroke - Men 1 00:03:07.78  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Yard Backstroke - Men 2 00:03:08.92  
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74 200 Yard Backstroke - Men 3 00:03:41.54  
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 200 Yard Backstroke - Men 4 00:05:11.18  
PRITCHARD DENZIL OUT OF STATE 80-84 200 Yard Backstroke - Men 1 00:05:19.54  
WHITESIDE MARGARET ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Backstroke - Women 1 00:03:40.82  
KEMERLING CAROLINE ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Backstroke - Women 2 00:04:29.61  
BETZ MARTHA ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Backstroke - Women 1 00:02:59.58  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 55-59 200 Yard Backstroke - Women 2 00:03:20.83  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Backstroke - Women 3 00:03:32.54  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Backstroke - Women 1 00:03:45.41  
WINKLER GERTRAUDE ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Backstroke - Women 2 00:04:19.31  
SHIFLET IDA ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Backstroke - Women 1 00:03:54.19  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Backstroke - Women 2 00:04:11.09  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 80-84 200 Yard Backstroke - Women 1 00:05:56.11  
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE COUNTY 85-89 200 Yard Backstroke - Women 1 00:07:31.40  
ABBOTT JOHN FREDERICK 50-54 200 Yard Breaststroke-Men 1 00:03:22.14  
GEMSLER ROBERT ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Breaststroke-Men 2 00:03:35.26  
TANNER JAMES BALTIMORE COUNTY 55-59 200 Yard Breaststroke-Men 1 00:03:29.92  
DUNCAN FRANK HARFORD 60-64 200 Yard Breaststroke-Men 1 00:03:14.25  
EINOLF CHARLES PRINCE GEORGE'S 60-64 200 Yard Breaststroke-Men 2 00:03:25.67  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Breaststroke-Men 3 00:03:51.81  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 60-64 200 Yard Breaststroke-Men 4 00:04:02.81  
MCCOMAS LOU BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Yard Breaststroke-Men 1 00:03:31.84  
FLYNN KENNETH ANNE ARUNDEL 70-74 200 Yard Breaststroke-Men 2 00:03:34.93  
HIGINBOTHAM JIM BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Yard Breaststroke-Men 3 00:04:03.33  
HUANG CHIEH BALTIMORE COUNTY 70-74 200 Yard Breaststroke-Men 4 00:04:37.74  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 200 Yard Breaststroke-Men 1 00:05:03.28  
HALLILA ESKO PRINCE GEORGE'S 80-84 200 Yard Breaststroke-Men 1 00:05:23.84  
GELLER HARVEY PRINCE GEORGE'S 80-84 200 Yard Breaststroke-Men 2 00:05:33.51  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Breaststroke-Women 1 00:03:38.59  
WINKLER GERTRAUDE ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Breaststroke-Women 1 00:04:18.88  
HILLMAN WILLA ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Breaststroke-Women 1 00:04:25.72  
SHIFLET IDA ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Breaststroke-Women 2 00:04:26.38  
VAILLANCOURT RAND ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Freestyle - Men 1 00:02:32.34  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Freestyle - Men 2 00:02:56.85  
TANNER JAMES BALTIMORE COUNTY 55-59 200 Yard Freestyle - Men 3 00:03:17.82  
BROMWELL KENT BALTIMORE COUNTY 65-69 200 Yard Freestyle - Men 1 00:02:44.60  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69 200 Yard Freestyle - Men 2 00:02:50.65  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 65-69 200 Yard Freestyle - Men 3 00:03:59.80  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 70-74 200 Yard Freestyle - Men 1 00:02:53.65  
BRONK BURT HARFORD 70-74 200 Yard Freestyle - Men 2 00:02:54.82  
WATTS GORDON CHARLES 75-79 200 Yard Freestyle - Men 1 00:04:02.31  
BURKE EDWARD WICOMICO 75-79 200 Yard Freestyle - Men 2 00:04:16.47  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 200 Yard Freestyle - Men 3 00:04:34.66  
CRAWFORD DONALD FREDERICK 80-84 200 Yard Freestyle - Men 1 00:04:00.16  
WHITESIDE MARGARET ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Freestyle - Women 1 00:03:16.20  
KEMERLING CAROLINE ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Freestyle - Women 2 00:03:47.80  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Freestyle - Women 1 00:03:31.78  
BRENNAN GLORIA BALTIMORE COUNTY 60-64 200 Yard Freestyle - Women 2 00:04:11.25  
PLATT DARYL ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Freestyle - Women 1 00:03:54.64  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Freestyle - Women 2 00:04:10.02  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69 200 Yard Freestyle - Women 3 00:04:28.62  
COOK ROBERTA BALTIMORE CITY 65-69 200 Yard Freestyle - Women 4 00:04:34.93  
HAWORTH JOANNE PRINCE GEORGE'S 65-69 200 Yard Freestyle - Women 5 00:06:23.78  
PHILLIPS GWENDOLYN BALTIMORE COUNTY 75-79 200 Yard Freestyle - Women 1 00:06:41.25  
RYAN KATHLEEN MONTGOMERY 80-84 200 Yard Freestyle - Women 1 00:06:43.82  
VAILLANCOURT RAND ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:47.01  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:02:52.32  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 200 Yard Individual Medley - Men 2 00:03:48.12  
MURRAY TED BALTIMORE COUNTY 65-69 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:03:43.31  
LEE YU-JIN ANNE ARUNDEL 70-74 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:03:13.69  
BRONK BURT HARFORD 70-74 200 Yard Individual Medley - Men 2 00:03:42.63  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 200 Yard Individual Medley - Men 1 00:04:28.57  
FOLSE KENNETH PRINCE GEORGE'S 75-79 200 Yard Individual Medley - Men 2 00:07:26.31  
WHITESIDE MARGARET ANNE ARUNDEL 50-54 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:03:45.47  
BETZ MARTHA ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:02:58.61  
JORGENSEN CHRISTINE ANNE ARUNDEL 55-59 200 Yard Individual Medley - Women 2 00:03:36.81  
SHIFLET IDA ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Individual Medley - Women 1 00:04:08.93  
PEARSALL MARJORIE ANNE ARUNDEL 65-69 200 Yard Individual Medley - Women 2 00:04:38.40  
CREVELING ALAN PRINCE GEORGE'S 50-54 400 Meter Dash - Men 1 00:01:05.57  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 400 Meter Dash - Men 2 00:01:12.06  
FIELDS MELVIN PRINCE GEORGE'S 55-59 400 Meter Dash - Men 1 00:01:01.36  
EVERETT SAMUEL WICOMICO 55-59 400 Meter Dash - Men 2 00:01:01.96  
FRY JOE MONTGOMERY 55-59 400 Meter Dash - Men 3 00:01:13.15  
SIMMONS EDWIN BALTIMORE CITY 60-64 400 Meter Dash - Men 1 00:01:09.37  
COLBERT LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 400 Meter Dash - Men 1 00:01:06.99  
COLBERT LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 400 Meter Dash - Men 2 00:01:13.46  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 400 Meter Dash - Men 3 00:01:22.25  
MORGAN LEONARD HARFORD 65-69 400 Meter Dash - Men 4 00:01:23.64  
FRANK ALLEN PRINCE GEORGE'S 65-69 400 Meter Dash - Men 5 00:01:26.81  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 400 Meter Dash - Men 1 00:01:21.44  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 400 Meter Dash - Men 2 00:01:33.08  
THOMPSON MARSHALL BALTIMORE COUNTY 70-74 400 Meter Dash - Men 3 00:01:56.36  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 400 Meter Dash - Men 1 00:01:45.25  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 400 Meter Dash - Men 1 00:01:37.72  
OSBURN WILLIAM MONTGOMERY 80-84 400 Meter Dash - Men 2 00:02:24.30  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 55-59 400 Meter Dash - Women 1 00:01:28.70  
BERGER NANCY BALTIMORE COUNTY 55-59 400 Meter Dash - Women 2 00:01:40.40  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 65-69 400 Meter Dash - Women 1 00:01:55.19  
SCHLEY HELEN FREDERICK 75-79 400 Meter Dash - Women 1 00:01:59.03  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 400 Meter Dash - Women 1 00:02:55.31  
DASHIELL HENRIETTA DORCHESTER 80-84 400 Meter Dash - Women 2 00:07:53.53  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 500 Yard Freestyle - Men 1 00:07:53.03  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 500 Yard Freestyle - Men 2 00:08:01.01  
TANNER JAMES BALTIMORE COUNTY 55-59 500 Yard Freestyle - Men 3 00:08:43.24  
WALL KENNETH MONTGOMERY 60-64 500 Yard Freestyle - Men 1 00:06:51.17  
KERR PHILLIP QUEEN ANNE'S 65-69 500 Yard Freestyle - Men 1 00:07:48.50  
BROMWELL KENT BALTIMORE COUNTY 65-69 500 Yard Freestyle - Men 2 00:07:48.77  
WALDERMAN HOWARD HOWARD 65-69 500 Yard Freestyle - Men 3 00:10:52.16  
HIGINBOTHAM JIM BALTIMORE COUNTY 70-74 500 Yard Freestyle - Men 1 00:09:19.64  
COLLINGS JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 500 Yard Freestyle - Men 1 00:10:42.98  
WATTS GORDON CHARLES 75-79 500 Yard Freestyle - Men 2 00:10:47.12  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 500 Yard Freestyle - Men 3 00:12:27.74  
ZAWORSKI BERNARD BALTIMORE COUNTY 75-79 500 Yard Freestyle - Men 4 00:13:32.67  
PRITCHARD DENZIL OUT OF STATE 80-84 500 Yard Freestyle - Men 1 00:14:56.25  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 85-89 500 Yard Freestyle - Men 1 00:29:44.09  
WHITESIDE MARGARET ANNE ARUNDEL 50-54 500 Yard Freestyle - Women 1 00:08:37.47  
LALLANDE ANN ANNE ARUNDEL 55-59 500 Yard Freestyle - Women 1 00:07:04.25  
PARKINSON CLAIRE PRINCE GEORGE'S 55-59 500 Yard Freestyle - Women 2 00:08:18.55  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 500 Yard Freestyle - Women 3 00:08:29.00  
VOGL EDITH WORCESTER 55-59 500 Yard Freestyle - Women 4 00:12:20.06  
LIBBY JOAN ANNE ARUNDEL 60-64 500 Yard Freestyle - Women 1 00:09:44.11  
EINOLF SUSANNA PRINCE GEORGE'S 60-64 500 Yard Freestyle - Women 2 00:13:18.22  
SHIFLET IDA ANNE ARUNDEL 65-69 500 Yard Freestyle - Women 1 00:10:14.35  
HILLMAN WILLA ANNE ARUNDEL 65-69 500 Yard Freestyle - Women 2 00:11:18.62  
REINER RUTH ANNE ARUNDEL 65-69 500 Yard Freestyle - Women 3 00:11:24.69  
FARRELL GAIL WORCESTER 65-69 500 Yard Freestyle - Women 4 00:14:40.54  
WIEMANN ESPERANZA MONTGOMERY 65-69 500 Yard Freestyle - Women 5 00:16:19.52  
HAYWOOD FRANCES ANNE ARUNDEL 70-74 500 Yard Freestyle - Women 1 00:10:29.43  
RUSSELL DORIS HOWARD 80-84 500 Yard Freestyle - Women 1 00:12:33.35  
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE COUNTY 85-89 500 Yard Freestyle - Women 1 00:23:29.15  
BITGOOD JAMES PRINCE GEORGE'S 55-59 5000 Meter Run - Men 1 00:28:00.50  
SMITH ROBERT MONTGOMERY 70-74 5000 Meter Run - Men 1 00:25:45.70  
WAXTER GEORGE FREDERICK 70-74 5000 Meter Run - Men 2 00:25:56.10  
MILLER RICHARD PRINCE GEORGE'S 70-74 5000 Meter Run - Men 3 00:27:22.10  
SILVERSMITH ERNEST BALTIMORE CITY 70-74 5000 Meter Run - Men 4 00:34:10.80  
BURLISON BILL ANNE ARUNDEL 70-74 5000 Meter Run - Men 5 00:36:20.90  
GRALLEY ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 5000 Meter Run - Men 1 00:27:45.70  
EGNER DONALD BALTIMORE COUNTY 75-79 5000 Meter Run - Men 2 00:39:46.50  
COVINGTON BRYAN BALTIMORE COUNTY 75-79 5000 Meter Run - Men 3 00:42:27.00  
GELMAN ROBERT MONTGOMERY 80-84 5000 Meter Run - Men 1 00:28:55.70  
OSBURN WILLIAM MONTGOMERY 80-84 5000 Meter Run - Men 2 40:36:06.00  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 85-89 5000 Meter Run - Men 1 00:48:50.30  
WEST RENEE MONTGOMERY 50-54 5000 Meter Run - Women 1 00:27:58.20  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 55-59 5000 Meter Run - Women 1 00:25:19.90  
NEWBURGH MARY MONTGOMERY 60-64 5000 Meter Run - Women 1 00:27:34.00  
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 5000 Meter Run - Women 2 00:32:33.40  
RICH PATRICIA MONTGOMERY 60-64 5000 Meter Run - Women 3 00:36:42.80  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69 5000 Meter Run - Women 1 00:27:35.50  
GRAF TAMI CALVERT 65-69 5000 Meter Run - Women 2 00:27:57.00  
AASEN YVONNE ANNE ARUNDEL 70-74 5000 Meter Run - Women 1 00:33:39.20  
BURNO JOSEPH PRINCE GEORGE'S 50-54 800 Meter Dash - Men 1 00:02:25.09  
BROOKS MAXWELL   50-54 800 Meter Dash - Men 2 00:02:30.51  
LITTS STEVEN ANNE ARUNDEL 50-54 800 Meter Dash - Men 3 00:02:44.76  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 800 Meter Dash - Men 1 00:02:50.27  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 800 Meter Dash - Men 2 00:03:31.89  
SIMMONS EDWIN BALTIMORE CITY 60-64 800 Meter Dash - Men 1 00:02:47.04  
KOHLER DONALD FREDERICK 65-69 800 Meter Dash - Men 1 00:02:53.50  
COLE WALTER BALTIMORE COUNTY 65-69 800 Meter Dash - Men 2 00:02:54.78  
KAHN HOWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 800 Meter Dash - Men 3 00:03:01.48  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 800 Meter Dash - Men 4 00:03:14.23  
MORGAN LEONARD HARFORD 65-69 800 Meter Dash - Men 5 00:03:28.59  
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 70-74 800 Meter Dash - Men 1 00:03:36.48  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 800 Meter Dash - Men 2 00:03:45.96  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 800 Meter Dash - Men 1 00:04:12.52  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 800 Meter Dash - Men 1 00:04:12.79  
OSBURN WILLIAM MONTGOMERY 80-84 800 Meter Dash - Men 2 00:05:06.29  
GUTTAG ALVIN MONTGOMERY 85-89 800 Meter Dash - Men 1 00:08:17.74  
ST CLAIR CHRISTY BALTIMORE COUNTY 55-59 800 Meter Dash - Women 1 00:03:24.73  
SCHLEY HELEN FREDERICK 75-79 800 Meter Dash - Women 1 00:04:39.20  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 800 Meter Dash - Women 1 00:06:24.80  
WALLACE DENNIS PRINCE GEORGE'S 50-54 Archery Compound Fingers - Men 1 826  
NEPINI RONALD ST. MARY'S 60-64 Archery Compound Fingers - Men 1 766  
WENZEL PAUL CARROLL 65-69 Archery Compound Fingers - Men 1 761  
THOMPSON RONALD ANNE ARUNDEL 65-69 Archery Compound Fingers - Men 2 746  
WALKER ROBERT CHARLES 70-74 Archery Compound Fingers - Men 1 841  
EMOND SHARON MONTGOMERY 50-54 Archery Compound Fingers - Women 1 765  
LOFTEN WILLIAM BALTIMORE CITY 50-54 Archery Compound Release - Men 1 876  
WISE ROBERT MONTGOMERY 55-59 Archery Compound Release - Men 1 884  
WEST RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Release - Men 2 880  
BOSTON EVERETT PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Release - Men 3 858  
BROWN KENNETH BALTIMORE CITY 55-59 Archery Compound Release - Men 4 741  
POWERS GERALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Archery Compound Release - Men 1 871  
MAY RAY FREDERICK 60-64 Archery Compound Release - Men 2 866  
KNOX JOHN PRINCE GEORGE'S 60-64 Archery Compound Release - Men 3 811  
HIX LARRY ANNE ARUNDEL 65-69 Archery Compound Release - Men 1 884  
WORRILL JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Archery Compound Release - Men 2 856  
KELLY GORDON ANNE ARUNDEL 65-69 Archery Compound Release - Men 3 828  
WITTER EVERETT CHARLES 75-79 Archery Compound Release - Men 1 841  
WISE EDITH FREDERICK 50-54 Archery Compound Release - Women 1 842  
MCMURRAY LULA PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Release - Women 1 832  
BOSTON DEBORAH PRINCE GEORGE'S 55-59 Archery Compound Release - Women 2 776  
CLEM VICKI CARROLL 60-64 Archery Compound Release - Women 1 872  
WENZEL MARY CARROLL 60-64 Archery Compound Release - Women 2 804  
PARIS WINIFRED CARROLL 70-74 Archery Compound Release - Women 1 778  
SANDERS MARY CARROLL 75-79 Archery Compound Release - Women 1 778  
LIGHT TED BALTIMORE COUNTY 55-59 Archery Recurve - Men 1 854  
PRICE VINCENT MONTGOMERY 55-59 Archery Recurve - Men 2 407  
CLARK RALEIGH BALTIMORE CITY 65-69 Archery Recurve - Men 1 744  
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 75-79 Archery Recurve - Men 1 35  
STUMP WILLIAM BALTIMORE COUNTY 80-84 Archery Recurve - Men 1 364  
SANDERS KERMIT BALTIMORE CITY 85-89 Archery Recurve - Men 1 398  
GRIER DOROTHY   75-79 Archery Recurve - Women 1 14  
MOYER BRUCE MONTGOMERY 50-54 Badminton - Men 1    
WILSON ALEXANDER BALTIMORE COUNTY 50-54 Badminton - Men 2    
ROBERTS SCOTT MONTGOMERY 50-54 Badminton - Men 3    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Badminton - Men 1    
ANCHANT JACOB HOWARD 70-74 Badminton - Men 1    
BURNAP EDWARD BALTIMORE COUNTY 70-74 Badminton - Men 2    
PHILIPH JOHN MONTGOMERY 70-74 Badminton - Men 3    
HARMON WILLIAM BALTIMORE COUNTY 70-74 Badminton - Men 4    
KAHN SAMUEL MONTGOMERY 75-79 Badminton - Men 1    
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 75-79 Badminton - Men 2    
STENDE CURTIS PRINCE GEORGE'S 75-79 Badminton - Men 3    
SHANNON BERNARD MONTGOMERY 80-84 Badminton - Men 1    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Badminton - Men 2    
SAVAGE NORTON MONTGOMERY 85-89 Badminton - Men 1    
FREAM CONNIE FREDERICK 55-59 Badminton - Women 1    
RAJAN LYDIA BALTIMORE COUNTY 55-59 Badminton - Women 2    
BARKER CAROLYN PRINCE GEORGE'S 60-64 Badminton - Women 1    
ROSSIO SUSAN FREDERICK 60-64 Badminton - Women 2    
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Badminton - Women 1    
MAIN BARBARA FREDERICK 65-69 Badminton - Women 2    
MERCER EILEEN FREDERICK 70-74 Badminton - Women 1    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Badminton - Women 1    
CONARD RUTH BALTIMORE COUNTY 80-84 Badminton - Women 1    
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE COUNTY 85-89 Badminton - Women 1    
CHOONG RONNEY MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 1    
NGUY QUOC MICHAEL MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 1    
MOYER BRUCE MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 2    
WU SHEAN MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 2    
SUMEDI SUGENG BALTIMORE COUNTY 50-54 Badminton Doubles - Men 3    
WIKER RICHARD HOWARD 50-54 Badminton Doubles - Men 3    
GARDNER DAVID HOWARD 50-54 Badminton Doubles - Men 4    
HSU JIN-CHUNG HOWARD 50-54 Badminton Doubles - Men 4    
ROBERTS SCOTT MONTGOMERY 50-54 Badminton Doubles - Men 5    
SMITH JACQUES CALVERT 50-54 Badminton Doubles - Men 5    
ANCHANT JACOB HOWARD 60-64 Badminton Doubles - Men 1    
CHOONIT PRAVIT MONTGOMERY 60-64 Badminton Doubles - Men 1    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Badminton Doubles - Men 2    
WILSON JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Badminton Doubles - Men 2    
BURNAP EDWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 Badminton Doubles - Men 1    
FLESHER ALVIN BALTIMORE COUNTY 65-69 Badminton Doubles - Men 1    
KAHN SAMUEL MONTGOMERY 70-74 Badminton Doubles - Men 1    
PHILIPH JOHN MONTGOMERY 70-74 Badminton Doubles - Men 1    
DIPIETRO MOE ANNE ARUNDEL 70-74 Badminton Doubles - Men 2    
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 Badminton Doubles - Men 2    
SAVAGE NORTON MONTGOMERY 80-84 Badminton Doubles - Men 1    
SHANNON BERNARD MONTGOMERY 80-84 Badminton Doubles - Men 1    
FREAM CONNIE FREDERICK 55-59 Badminton Doubles - Women 1    
ROSSIO SUSAN FREDERICK 55-59 Badminton Doubles - Women 1    
BARKER CAROLYN PRINCE GEORGE'S 60-64 Badminton Doubles - Women 1    
SMITH SUE CALVERT 60-64 Badminton Doubles - Women 1    
MAIN BARBARA FREDERICK 65-69 Badminton Doubles - Women 1    
MERCER EILEEN FREDERICK 65-69 Badminton Doubles - Women 1    
CHOONG RONNEY MONTGOMERY 50-54 Badminton Mixed Doubles 1    
KRAMER TERESA MONTGOMERY 50-54 Badminton Mixed Doubles 1    
THAUNG CHO HOWARD 50-54 Badminton Mixed Doubles 2    
WIKER RICHARD HOWARD 50-54 Badminton Mixed Doubles 2    
FREAM CONNIE FREDERICK 50-54 Badminton Mixed Doubles 3    
ROBERTS SCOTT MONTGOMERY 50-54 Badminton Mixed Doubles 3    
COLE DIANE FREDERICK 50-54 Badminton Mixed Doubles 4    
COLLINS RICHARD FREDERICK 50-54 Badminton Mixed Doubles 4    
BARKER CAROLYN PRINCE GEORGE'S 60-64 Badminton Mixed Doubles 1    
CHOONIT PRAVIT MONTGOMERY 60-64 Badminton Mixed Doubles 1    
ANCHANT JACOB HOWARD 60-64 Badminton Mixed Doubles 2    
ROSSIO SUSAN FREDERICK 60-64 Badminton Mixed Doubles 2    
SMITH JACQUES CALVERT 70-74 Badminton Mixed Doubles 1    
SMITH SUE CALVERT 70-74 Badminton Mixed Doubles 1    
CLYMER MIKE HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
COTHORN DENNIS HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
FENDER DREW CECIL 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
HAYWOOD LEONARD CECIL 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
MACLAUGHLIN KEN HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
MODERACK MARK HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
NEVILLE ALBERT HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
POITER GERRY BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
POLUN NELSON HARFORD 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 1   Merrill  Lynch - Bel Air
ASHE BILL PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
COPELAND JULIUS PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
CRAWFORD CLARENCE PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
HUTCHINSON FREDERICK   50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
JOHNSON KENNETH BALTIMORE CITY 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
MERCER CLEMUEL PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
MULGRAY CHARLES   50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
RIDDICK JAMES PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball 3 on 3 - Men 2   Crusaders
BALLARD HERB PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball 3 on 3 - Men 1   Green Team
GREEN MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball 3 on 3 - Men 1   Green Team
MAYES LLOYD PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball 3 on 3 - Men 1   Green Team
NAVE DAVE PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball 3 on 3 - Men 1   Green Team
PALMER RUSSELL   55-59 Basketball 3 on 3 - Men 1   Green Team
HANNIGAN JOHN MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   Avengers
JOHNSON OLIVER   60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   Avengers
KIRVAN WILLIAM MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   Avengers
KOONTZ ROBERT   60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   Avengers
SCHROEDER DAVID MONTGOMERY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   Avengers
UPTON LEONARD   60-64 Basketball 3 on 3 - Men 1   Avengers
FERRY ROBERT ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   M.H. Rosen Enterprises, L.L.C.
LEAR ROBERT ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   M.H. Rosen Enterprises, L.L.C.
MILLER LEONARD BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   M.H. Rosen Enterprises, L.L.C.
ORNDORFF OMAR ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   M.H. Rosen Enterprises, L.L.C.
STERN BERNARD BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   M.H. Rosen Enterprises, L.L.C.
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   M.H. Rosen Enterprises, L.L.C.
ZIMMERMAN PAUL ANNE ARUNDEL 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 2   M.H. Rosen Enterprises, L.L.C.
BARRY NEAL BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota 60-64
BIALOZYNSKI THOMAS BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota 60-64
FRITH BRUCE BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota 60-64
GUY FRED BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota 60-64
KETTER CURT BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota 60-64
LESKO EUGENE BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota 60-64
LOY PAT BALTIMORE CITY 60-64 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota 60-64
BERNDT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
CALAWAY ALBERT MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
CHURCH COLIN MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
CONGER BERT MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
GULLIXSON DEAN MONTGOMERY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
KELLER ROBERT OUT OF STATE 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
OSBORNE ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
STROUD ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
THOMPSON RICHARD OUT OF STATE 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 1   No Time To Lose
BROWN DUWAYNE PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bowie Bullets
CANNING THOMAS PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bowie Bullets
CETRONE DOMENIC PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bowie Bullets
GREEN LEO PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bowie Bullets
MCNELLIS JOHN PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bowie Bullets
OSBORNE ALVIN PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bowie Bullets
CONWAY PATRICK BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota  A  -65-69
EVERETT DAVID BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota  A  -65-69
HERROLD LARRY BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota  A  -65-69
HEYMAN RICHARD BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota  A  -65-69
KAPLAN LEONARD BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota  A  -65-69
KIMMETT GEORGE BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota  A  -65-69
MOORE BRAD BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 3   Bykota  A  -65-69
DIEHL ROBERT BALTIMORE CITY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretti
ECKER WILLIAM CARROLL 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretti
GELSTON HUGH BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretti
JOHNSON CARROLL BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretti
POWELSON EDWIN CARROLL 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretti
ROBERTSON ROBERT -COKEY WASHINGTON 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretti
SAVAGE GERALD BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 4   Goretti
CLARK FRANK BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota - B  65-69
CRAWFORD DENNIS BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota - B  65-69
LEBER GENE BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota - B  65-69
LESKO EDWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota - B  65-69
LUTZ WALTER BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota - B  65-69
MURTAUGH THOMAS BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball 3 on 3 - Men 5   Bykota - B  65-69
CHALK JEAN HOWARD 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   J.J.J. PABF Co.
FELTE JOHN OUT OF STATE 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   J.J.J. PABF Co.
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   J.J.J. PABF Co.
KEARY WILLIAM HOWARD 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   J.J.J. PABF Co.
KITZMILLER FRANK HOWARD 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   J.J.J. PABF Co.
KRONDON JOSEPH ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   J.J.J. PABF Co.
MCGILLICUDDY PAUL BALTIMORE CITY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 1   J.J.J. PABF Co.
CARROLL JOSEPH BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota
CELMER JOHN BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota
GOLDSTEIN ALAN BALTIMORE CITY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota
HOFFMAN GILBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota
KLEMM WILLIAM BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota
LASTNER FRANK BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota
VAUGHAN THOMAS BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball 3 on 3 - Men 2   Bykota
LAMANTIA JOSEPH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota  75+
PIERSANTI RALPH BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota  75+
THIELEMANN HENRY HOWARD 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota  75+
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball 3 on 3 - Men 1   Bykota  75+
BLACKMAN JERRY PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Floor - Men 1    
CLARK LARRY KENT 50-54 Basketball Floor - Men 1    
FREEMAN AL MONTGOMERY 50-54 Basketball Floor - Men 2    
JONES RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball Floor - Men 1    
DAHLEN HENRY HOWARD 55-59 Basketball Floor - Men 2    
CAMPBELL DAVID ALLEGANY 55-59 Basketball Floor - Men 3    
ELLIOTT STEVE HOWARD 60-64 Basketball Floor - Men 1    
KING LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 60-64 Basketball Floor - Men 2    
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 Basketball Floor - Men 3    
GODFREY ARREL MONTGOMERY 60-64 Basketball Floor - Men 4    
WILSON JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Floor - Men 5    
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Basketball Floor - Men 6    
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69 Basketball Floor - Men 1    
DIEHL ROBERT BALTIMORE CITY 65-69 Basketball Floor - Men 2    
SAMUELS NORMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Floor - Men 3    
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball Floor - Men 4    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Floor - Men 4    
HOFFMAN GILBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Floor - Men 1    
BURLISON BILL ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Floor - Men 2    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Basketball Floor - Men 3    
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Floor - Men 4    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Basketball Floor - Men 5    
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Floor - Men 6    
BECKER THEODORE PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Floor - Men 1    
ROSTKOWSKI JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Basketball Floor - Men 2    
DIPIETRO HENRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Floor - Men 3    
STENDE CURTIS PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Floor - Men 4    
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Floor - Men 5    
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 80-84 Basketball Floor - Men 1    
MOTE D DWIGHT MONTGOMERY 80-84 Basketball Floor - Men 2    
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Basketball Floor - Men 3    
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Floor - Men 4    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Floor - Men 5    
JACOB ELYSE BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball Floor - Women 1    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Floor - Women 2    
FREAM CONNIE FREDERICK 55-59 Basketball Floor - Women 1    
PROSSER-BURLISON MICHAL ANNE ARUNDEL 55-59 Basketball Floor - Women 1    
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Basketball Floor - Women 2    
BRASWELL CLAUDETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Floor - Women 1    
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Basketball Floor - Women 2    
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Basketball Floor - Women 3    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Basketball Floor - Women 1    
PUGSLEY BEVERLY BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Floor - Women 1    
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Basketball Floor - Women 2    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Floor - Women 1    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Floor - Women 2    
BLACKMAN JERRY PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Foul - Men 1    
BLACKMAN JERRY PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Foul - Men 2    
FREEMAN AL MONTGOMERY 50-54 Basketball Foul - Men 3    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Basketball Foul - Men 1    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Basketball Foul - Men 2    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Basketball Foul - Men 3    
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Basketball Foul - Men 4    
ELLIOTT STEVE HOWARD 60-64 Basketball Foul - Men 1    
GODFREY ARREL MONTGOMERY 60-64 Basketball Foul - Men 2    
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 Basketball Foul - Men 3    
KING LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 60-64 Basketball Foul - Men 4    
WILSON JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Basketball Foul - Men 5    
MCCORMICK FRANK HOWARD 60-64 Basketball Foul - Men 6    
SAMUELS NORMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Foul - Men 1    
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball Foul - Men 2    
DIEHL ROBERT BALTIMORE CITY 65-69 Basketball Foul - Men 3    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Foul - Men 4    
NICODEMUS WILLIAM HARFORD 65-69 Basketball Foul - Men 5    
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Foul - Men 1    
MARRYOTT RONALD ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Foul - Men 2    
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Foul - Men 3    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Basketball Foul - Men 4    
BURLISON BILL ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Foul - Men 5    
FABY RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Foul - Men 6    
BECKER THEODORE PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Men 1    
STENDE CURTIS PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Men 2    
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Men 3    
ROSTKOWSKI JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Basketball Foul - Men 4    
DIPIETRO HENRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Men 5    
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 80-84 Basketball Foul - Men 1    
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 80-84 Basketball Foul - Men 2    
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Foul - Men 3    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Foul - Men 4    
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Basketball Foul - Men 4    
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Basketball Foul - Women 1    
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Basketball Foul - Women 2    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Foul - Women 3    
FREAM CONNIE FREDERICK 55-59 Basketball Foul - Women 1    
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Basketball Foul - Women 2    
PROSSER-BURLISON MICHAL ANNE ARUNDEL 55-59 Basketball Foul - Women 3    
BRASWELL CLAUDETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Foul - Women 1    
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Basketball Foul - Women 2    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Basketball Foul - Women 1    
PUGSLEY BEVERLY BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Foul - Women 2    
PUGSLEY BEVERLY BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Foul - Women 3    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Women 1    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Basketball Foul - Women 2    
BURY HARRIET PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Foul - Women 3    
BLACKMAN JERRY PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Shooting for Time - Men 1    
FREEMAN Al PRINCE GEORGE'S 50-54 Basketball Shooting for Time - Men 2    
JONES RONALD PRINCE GEORGE'S 55-59 Basketball Shooting for Time - Men 1    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Basketball Shooting for Time - Men 2    
GODFREY ARREL MONTGOMERY 60-64 Basketball Shooting for Time - Men 1    
KING LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 60-64 Basketball Shooting for Time - Men 1    
ELLIOTT STEVE HOWARD 60-64 Basketball Shooting for Time - Men 2    
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 Basketball Shooting for Time - Men 3    
DIEHL ROBERT BALTIMORE CITY 65-69 Basketball Shooting for Time - Men 1    
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Basketball Shooting for Time - Men 2    
SAMUELS NORMAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Basketball Shooting for Time - Men 2    
SMRZ RICHARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Shooting for Time - Men 3    
BLINCHIKOFF HERMAN BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Shooting for Time - Men 1    
BURLISON BILL ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Shooting for Time - Men 1    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Basketball Shooting for Time - Men 2    
MARRYOTT RONALD ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Shooting for Time - Men 2    
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Basketball Shooting for Time - Men 3    
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Basketball Shooting for Time - Men 3    
WINTSCH WALTER BALTIMORE COUNTY 80-84 Basketball Shooting for Time - Men 1    
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Shooting for Time - Men 2    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Basketball Shooting for Time - Men 3    
MOTE D DWIGHT MONTGOMERY 80-84 Basketball Shooting for Time - Men 3    
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Basketball Shooting for Time - Women 1 5  
JACOB ELYSE BALTIMORE COUNTY 50-54 Basketball Shooting for Time - Women 2 3  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Basketball Shooting for Time - Women 1 2  
PROSSER-BURLISON MICHAL ANNE ARUNDEL 55-59 Basketball Shooting for Time - Women 1 2  
BRASWELL CLAUDETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Basketball Shooting for Time - Women 1 2  
PUGSLEY BEVERLY BALTIMORE COUNTY 70-74 Basketball Shooting for Time - Women 1 3  
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Basketball Shooting for Time - Women 1 1  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Basketball Shooting for Time - Women 1 1  
BULLOCK MOSES BALTIMORE CITY 60-64 Billiards - Men 50-64 1    
KEERANS ERNEST BALTIMORE CITY 60-64 Billiards - Men 50-64 2    
WILSON JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Billiards - Men 50-64 3    
SCOONE EDWARD BALTIMORE COUNTY 65-69 Billiards - Men 65+ 1    
VANWRIGHT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Billiards - Men 65+ 2    
CIEPIELA ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74 Billiards - Men 65+ 1    
PRITCHETT GILBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Billiards - Men 65+ 1    
PARHAM EUGENE BALTIMORE COUNTY 80-84 Billiards - Men 65+ 1    
STOTESBURY JOSEPH CHARLES 85-89 Billiards - Men 65+ 1    
SANDERS KERMIT BALTIMORE CITY 85-89 Billiards - Men 65+ 2    
OGLESBY MARILYN CHARLES 65-69 Billiards - Women 65+ 1    
GILROY JESSIE CHARLES 65-69 Billiards - Women 65+ 2    
SANDERS MARY CARROLL 75-79 Billiards - Women 65+ 1    
HANCOCK NORMA CHARLES 75-79 Billiards - Women 65+ 2    
BURROUGHS ROSE CHARLES 75-79 Billiards - Women 65+ 3    
BENTON GARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 1 511  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 1 698  
WILLIAMS WILLIAM BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 2 664  
HODGES GLENARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 3 653  
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 4 589  
SHIRK ROBERT HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 5 562  
THOMPSON LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 6 537  
LOGAN TERRY HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 1 716  
HOUGH WAYNE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 2 707  
LANEHART EDWIN HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 3 660  
WATSON JESSE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 4 629  
CAMPBELL MERRILL BALTIMORE CITY 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 5 625  
PAYNE GARY FREDERICK 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Men's Singles 6 616  
STUNKARD CHERIE HARFORD 50-54 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 1 532  
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 2 477  
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 3 456  
WATT SANDRA ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 1 559  
SCHAEFER KATHRYN HOWARD 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 2 512  
STANGLE LINDA HARFORD 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 3 497  
RANEY BARBARA MONTGOMERY 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 4 460  
DAVIS LINDA BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 5 454  
BENTON MATTIE GAIL BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 6 348  
NORMAN LOIS HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 1 587  
RUSSELL CHRIS CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 2 580  
MORRISEY EVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 3 559  
CALL CORINNE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 4 513  
WOODLAND JOAN CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 5 511  
STREETT MAUDE HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 6 503  
HARRIS MARION BALTIMORE COUNTY 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 1 524  
JONES BARBARA PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 2 513  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 3 494  
LANEHART JACKIE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 4 488  
SMITH BARBARA PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 5 485  
ABATTA SHIRLEY PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin - 50-69 Women's Singles 6 473  
MADDOX JACK HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 630  
SMITH FRANCIS PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 625  
CHASE CHARLES/MICKEY HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 3 608  
SUBOCK RICHARD HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 4 605  
SUBOCK RICHARD HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 5 576  
DULEY HERBERT MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 6 573  
CALL ELMER PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 713  
CLEGG JOHN ANNE ARUNDEL 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 605  
COLLINS DAVID CHARLES 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 3 551  
FINCH CHARLES CHARLES 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 4 540  
HAWKINS LLOYD BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 5 526  
BARGAS JOSEPH CHARLES 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 6 510  
TAYLOR RUTHERFORD CHARLES 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 518  
MILLS VIRGIL HARFORD 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 496  
BLOCK GILBERT HARFORD 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 3 493  
BAGLAMA JOHN ANNE ARUNDEL 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 4 468  
JOHNSON AUSTIN CHARLES 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 5 452  
MITZEL ROBERT BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 6 449  
SUTTON PAUL OUT OF STATE 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 489  
WIITALA EINO BALTIMORE CITY 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 2 487  
GRINER GAIL CALVERT 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 3 474  
RUTAN ROBERT HOWARD 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 4 441  
LEATH JOHN BALTIMORE COUNTY 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 5    
HERRELKO FRANK PRINCE GEORGE'S 90-94 Bowling 10 Pin - 70+ Men's Singles 1 476  
BYLSMA ADA DORCHESTER 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 559  
BRADEN MERNIE PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 537  
MCGOLDRICK JEAN   70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 3 520  
MYERS HELEN BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 4 506  
CONNELLY LORETTA CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 5 447  
ATCHINSON JOANN MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 6 446  
MALLETTE MERRILYN BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 484  
KWITKOSKI KATE PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 480  
BRITTEN JO QUEEN ANNE'S 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 3 470  
PRICE YVONNE PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 4 455  
WINK DONNA MONTGOMERY 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 5 446  
KENNEDY VIOLET ANNE ARUNDEL 75-79 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 6 417  
BEAGEL ISABELLE ANNE ARUNDEL 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 552  
KORPMAN RUTH BALTIMORE CITY 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 500  
STRICKLAND LUANNA ANNE ARUNDEL 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 3 478  
DORSCH AGNES HOWARD 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 4 459  
CHAMBERS AGNES BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 5 429  
BRIGHT ANNIE PRINCE GEORGE'S 80-84 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 6    
ADAMS MARIE MONTGOMERY 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 1 339  
PACKO MARY PRINCE GEORGE'S 85-89 Bowling 10 Pin - 70+ Women's Singles 2 279  
BENTON GARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 714  
CUNEO CARL BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 714  
EVANS JOSEPH BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1144  
WILLIAMS WILLIAM BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1144  
RABE GORDON PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1085  
SIAR HUGH ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1085  
SMITH OTIS PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1063  
WILLIAMS JOSEPH PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1063  
HENDERSON EDWARD BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1026  
LESESNE GLONNIE BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1026  
LOGAN TERRY HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1164  
SHIRK ROBERT HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1164  
KISSNER MEL HARFORD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1118  
ZELECHOWSKI FRANK HARFORD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1118  
HODGES GLENARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1111  
THOMPSON LAWRENCE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1111  
BRITTEN GERALD QUEEN ANNE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 909  
GREENE DONALD BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 909  
PAYNE GARY FREDERICK 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1334  
WILKERSON THEODORE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1 1334  
HOUGH WAYNE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1326  
LANEHART EDWIN HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2 1326  
CALL ELMER PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1190  
WINCHELL JOHN ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3 1190  
BUCHANAN PETE BALTIMORE CITY 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1165  
CAMPBELL MERRILL BALTIMORE CITY 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4 1165  
BURTON RUDOLPH PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5 1132  
SMITH FRANCIS PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5 1132  
CULHANE FRANK CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6 1129  
KLARES DOUGLAS CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6 1129  
CALAWAY ALBERT MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 1    
MADDOX JACK HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2    
SUBOCK RICHARD HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 2    
BARGAS JOSEPH CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3    
CARROLL LEROY PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 3    
FINCH CHARLES CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4    
GADSON DANIEL PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 4    
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5    
YASHER MICHAEL MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 5    
CLARK JAMES CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6    
SMITH AUBREY CHARLES 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Men 6    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1079  
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1079  
DUBREE GLEE HARFORD 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 964  
STUNKARD CHERIE HARFORD 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 964  
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 962  
DAVIS LINDA BALTIMORE CITY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 962  
BUSH SHARON   50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 934  
MALLETTE MERRILYN BALTIMORE COUNTY 50-54 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 934  
CALL CORINNE PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 943  
WATT SANDRA ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 943  
MCGOLDRICK JEAN   55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 824  
RANEY BARBARA MONTGOMERY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 824  
COLLASO BARBARA PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 809  
SAVOY PAULETTE PRINCE GEORGE'S 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 809  
BENTON MATTIE GAIL BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 780  
CUNEO CAROL-ANN BALTIMORE COUNTY 55-59 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 780  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1051  
RUSSELL CHRIS CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1051  
JENKINS SALLIE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 945  
MORRISEY EVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 945  
HOLLAND DAWN TALBOT 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 921  
TODD  BERNESE CAROLINE 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 921  
MILSTEAD CATHERINE CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 917  
WOODLAND JOAN CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 917  
KRAFT JOAN HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 912  
STREETT MAUDE HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 912  
DORSCH AGNES HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 871  
JACKSON NORVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 871  
BURTON JEANNETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1036  
JONES BARBARA PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 1036  
BOWIE CAROLISSA ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 922  
BRITTEN JO QUEEN ANNE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 922  
PARKER WILLA CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 868  
SMITH MARY CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 3 868  
COLLINS ERNESCINE CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 822  
CONNELLY LORETTA CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 4 822  
ABATTA SHIRLEY PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 781  
WINK DONNA MONTGOMERY 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 5 781  
LONG DORA PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 779  
WHEATLEY LOIS PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Doubles- Women 6 779  
BOULAVSKY HELEN MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Women 1 792  
ATCHINSON JOANN MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 781  
BRADEN MERNIE PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Doubles- Women 2 781  
BERGER PHYLLIS BALTIMORE CITY 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 937  
HENDERSON EDDIE PRINCE GEORGE'S 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 937  
SUTTON SANDRA OUT OF STATE 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 923  
SUTTON PAUL OUT OF STATE 50-54 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 923  
SIAR HUGH ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1229  
STRICKLAND LUANNA ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1229  
WATT SANDRA ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1104  
WINCHELL JOHN ANNE ARUNDEL 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1104  
BOURGEOIS BETTY HARFORD 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1069  
EVANS JOSEPH BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1069  
DAVIS LINDA BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1020  
LESESNE GLONNIE BALTIMORE CITY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1020  
RANEY BARBARA MONTGOMERY 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 920  
SHIRK ROBERT HOWARD 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 920  
SCHAEFER KATHRYN HOWARD 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 860  
WISSINGER JAMES HOWARD 55-59 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 860  
JACKSON NORVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1230  
MADDOX JACK HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1230  
KLARES DOUGLAS CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1161  
RUSSELL CHRIS CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1161  
NORMAN LOIS HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1131  
WATSON JESSE HOWARD 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1131  
HODGES GLENARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1073  
MORRISEY EVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1073  
CULHANE FRANK CHARLES 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 1032  
TODD  BERNESE CAROLINE 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 1032  
CALL ELMER PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 1007  
CALL CORINNE PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 1007  
LANEHART JACKIE HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1099  
LANEHART EDWIN HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1099  
SMITH AUBREY CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1057  
SMITH MARY CHARLES 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 1057  
BURTON RUDOLPH PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1041  
BURTON JEANNETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 1041  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1038  
CHASE CHARLES/MICKEY HOWARD 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 1038  
SMITH FRANCIS PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 1018  
SMITH BARBARA PRINCE GEORGE'S 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 1018  
BOWIE CAROLISSA ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 986  
SHERMAN CLAYTON ANNE ARUNDEL 65-69 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 986  
DORSCH AGNES HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1048  
SUBOCK RICHARD HOWARD 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 1048  
BRITTEN GERALD QUEEN ANNE'S 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 956  
BRITTEN JO QUEEN ANNE'S 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 956  
BASEY HAROLD PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 954  
CARTER LENORE ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 954  
BRADEN MERNIE PRINCE GEORGE'S 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 939  
ROBERTSON WILLIAM ANNE ARUNDEL 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 4 939  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 936  
MCGOLDRICK JEAN   70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 5 936  
ATCHINSON JOANN MONTGOMERY 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 906  
TODD WILLIAM CAROLINE 70-74 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 6 906  
KWITKOSKI KATE PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 912  
KWITKOSKI WALTER PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 912  
HAWKINS GLENN PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 882  
WINK DONNA MONTGOMERY 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 2 882  
LINDSEY ROSA PRINCE GEORGE'S 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 852  
TAYLOR RUTHERFORD CHARLES 75-79 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 3 852  
BLOCK GILBERT HARFORD 80-84 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 891  
CHAMBERS AGNES BALTIMORE COUNTY 80-84 Bowling 10 Pin Mixed Doubles 1 891  
CULBERTSON HARRY BALTIMORE COUNTY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 1 377  
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Men's Singles 1 402  
JENSEN KAREN PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 1 313  
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 2 253  
SUMMERS BARBARA FREDERICK 65-69 Bowling Duck Pin - 50-69 Women's Singles 1 302  
RETER ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 1 346  
RETER ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 2 308  
ELY RICHARD CARROLL 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 1 442  
MARINUCCI PAT HOWARD 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 2 394  
JAMES PRESTON MONTGOMERY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Men's Singles 3 293  
ROSE ABBIE BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 1    
MORTON ROSEMARIE MONTGOMERY 70-74 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 2 272  
JAMES SHIRLEY MONTGOMERY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 1 319  
GREEN GLORIAE FREDERICK 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 2 281  
DOUGLASS ANNE (JEAN) BALTIMORE COUNTY 75-79 Bowling Duck Pin - 70+ Women's Singles 3 276  
ROSE ALAN BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 1 637  
ROSE ABBIE BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pin - Mixed Doubles 1 637  
MARINUCCI PAT HOWARD 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 645  
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 645  
ELY RICHARD CARROLL 70-74 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 756  
RETER ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Bowling Duck Pins Doubles (Men) 1 756  
JENSEN KAREN PRINCE GEORGE'S 60-64 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 531  
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 531  
GREEN GLORIAE FREDERICK 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 645  
SUMMERS BARBARA FREDERICK 65-69 Bowling Duck Pins Doubles (Women) 1 645  
PROPER JOHN   50-54 Cycling  5k - Men 1 00:07:40.00  
HILL MICHAEL BALTIMORE CITY 50-54 Cycling  5k - Men 2 00:07:45.00  
DAVIS MURRAY HARFORD 50-54 Cycling  5k - Men 3 00:08:00.00  
ROBERTS SCOTT MONTGOMERY 50-54 Cycling  5k - Men 4 00:08:35.00  
MEDANI CHARLES BALTIMORE COUNTY 55-59 Cycling  5k - Men 1 00:07:52.00  
PEDDICORD CHARLES HOWARD 55-59 Cycling  5k - Men 2 00:08:37.00  
SEGAL MYRON MONTGOMERY 55-59 Cycling  5k - Men 3 00:08:56.00  
COHEN JEFFREY HARFORD 55-59 Cycling  5k - Men 4 00:09:27.00  
MALICKI WILLIAM ANNE ARUNDEL 60-64 Cycling  5k - Men 1 00:09:32.00  
HALDEMAN ROBERT BALTIMORE CITY 60-64 Cycling  5k - Men 2 00:09:50.00  
HERMANN GARY BALTIMORE COUNTY 60-64 Cycling  5k - Men 3 00:10:52.00  
LABARGE RICHARD ST. MARY'S 60-64 Cycling  5k - Men 4 00:11:14.00  
KELLEY JAMES BALTIMORE COUNTY 65-69 Cycling  5k - Men 1 00:09:15.00  
FISCHER LOUIS BALTIMORE COUNTY 65-69 Cycling  5k - Men 2 00:09:35.00  
KOSAR JEROME ANNE ARUNDEL 65-69 Cycling  5k - Men 3 00:10:15.00  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Cycling  5k - Men 4 00:10:55.00  
SINSKY ALLEN BALTIMORE COUNTY 70-74 Cycling  5k - Men 1 00:10:05.00  
ARCHER CHARLES ST. MARY'S 70-74 Cycling  5k - Men 2 00:10:49.00  
BURLISON BILL ANNE ARUNDEL 70-74 Cycling  5k - Men 3 00:11:37.00  
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 Cycling  5k - Men 4 00:14:21.00  
JAMES PRESTON MONTGOMERY 75-79 Cycling  5k - Men 1 00:11:35.00  
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 75-79 Cycling  5k - Men 2 00:20:49.00  
BARRON GILBERT BALTIMORE COUNTY 80-84 Cycling  5k - Men 1 00:16:04.00  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69 Cycling  5k - Women 1 00:11:18.00  
DAMMONS DALMUTHA BALTIMORE CITY 70-74 Cycling  5k - Women 1 00:15:05.00  
HILL MICHAEL BALTIMORE CITY 50-54 Cycling 10k - Men 1 00:16:08.00  
DAVIS MURRAY HARFORD 50-54 Cycling 10k - Men 2 00:16:54.00  
ROBERTS SCOTT MONTGOMERY 50-54 Cycling 10k - Men 3 00:17:49.00  
GOLDBERG BRUCE MONTGOMERY 50-54 Cycling 10k - Men 4 00:17:55.00  
WILLIAMS EUGENE BALTIMORE COUNTY 50-54 Cycling 10k - Men 5 00:18:42.00  
MEDANI CHARLES BALTIMORE COUNTY 55-59 Cycling 10k - Men 1 00:15:49.00  
SEGAL MYRON MONTGOMERY 55-59 Cycling 10k - Men 2 00:18:30.00  
HEDT FREDERICK PRINCE GEORGE'S 55-59 Cycling 10k - Men 3 00:18:50.00  
FRAMPTON MERRICK BALTIMORE COUNTY 60-64 Cycling 10k - Men 1 00:16:25.00  
MALICKI WILLIAM ANNE ARUNDEL 60-64 Cycling 10k - Men 2 00:19:31.00  
LABARGE RICHARD ST. MARY'S 60-64 Cycling 10k - Men 3 00:21:14.00  
MEALY HUGH PRINCE GEORGE'S 60-64 Cycling 10k - Men 4 00:19:26.00  
HALDEMAN ROBERT BALTIMORE CITY 60-64 Cycling 10k - Men 5 00:20:13.00  
HERMANN GARY BALTIMORE COUNTY 60-64 Cycling 10k - Men 6 00:23:35.00  
FLEMING BERYL HARFORD 65-69 Cycling 10k - Men 1 00:18:24.00  
FISCHER LOUIS BALTIMORE COUNTY 65-69 Cycling 10k - Men 2 00:19:32.00  
ST. CLAIR ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Cycling 10k - Men 3 00:20:34.00  
SINSKY ALLEN BALTIMORE COUNTY 70-74 Cycling 10k - Men 1 00:20:01.00  
OOSTVEEN ROELOF WORCESTER 70-74 Cycling 10k - Men 2 00:22:02.00  
ARCHER CHARLES ST. MARY'S 70-74 Cycling 10k - Men 3 00:22:31.00  
BURLISON BILL ANNE ARUNDEL 70-74 Cycling 10k - Men 4 00:22:59.00  
PAYNE NORMAN BALTIMORE CITY 70-74 Cycling 10k - Men 5 00:23:03.00  
DOLES RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 Cycling 10k - Men 6 00:25:25.00  
JAMES PRESTON MONTGOMERY 75-79 Cycling 10k - Men 1 00:23:27.00  
GARNER BARBARA BALTIMORE COUNTY 65-69 Cycling 10k - Women 1 00:23:04.00  
DAMMONS DALMUTHA BALTIMORE CITY 70-74 Cycling 10k - Women 1 00:30:34.00  
NANGERONI CARRIE FREDERICK 75-79 Cycling 10k - Women 1 00:30:34.00  
GOLDBERG BRUCE MONTGOMERY 50-54 Cycling 20k - Men 1 00:37:20.00  
PEDDICORD CHARLES HOWARD 55-59 Cycling 20k - Men 1 00:36:25.00  
COHEN JEFFREY HARFORD 55-59 Cycling 20k - Men 2 00:38:02.00  
FRAMPTON MERRICK BALTIMORE COUNTY 60-64 Cycling 20k - Men 1 00:33:32.00  
HARRISON JAMES BALTIMORE COUNTY 60-64 Cycling 20k - Men 2 00:37:07.00  
MITCHELL ALVA PRINCE GEORGE'S 60-64 Cycling 20k - Men 3 00:38:56.00  
MEALY HUGH PRINCE GEORGE'S 60-64 Cycling 20k - Men 4 00:40:31.00  
FENNEL JOHN MONTGOMERY 60-64 Cycling 20k - Men 5 00:46:46.00  
KELLEY JAMES BALTIMORE COUNTY 65-69 Cycling 20k - Men 1 00:38:16.00  
FLEMING BERYL HARFORD 65-69 Cycling 20k - Men 2 00:40:25.00  
ST. CLAIR ROBERT ANNE ARUNDEL 65-69 Cycling 20k - Men 3 00:51:43.00  
OOSTVEEN ROELOF WORCESTER 70-74 Cycling 20k - Men 1 00:44:35.00  
MANGEL JOEL MONTGOMERY 70-74 Cycling 20k - Men 2 00:46:12.00  
GUNTER JEANNIE HARFORD 50-54 Cycling 20k - Women 1 00:36:29.00  
CLARK LARRY KENT 50-54 Discus - Men 1 0115'01.50  
OCHS PHILLIP MONTGOMERY 50-54 Discus - Men 2 0084'07.50  
GAINEY WILLIAM ST. MARY'S 55-59 Discus - Men 1 0123'06.50  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Discus - Men 2 0089'08.00  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Discus - Men 3 0079'03.50  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Discus - Men 4 0073'07.50  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Discus - Men 5 0069'07.00  
AMEND MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 Discus - Men 6 0052'01.50  
WOLLESEN WOODROW MONTGOMERY 60-64 Discus - Men 1 0120'08.00  
WOLLESEN WOODROW MONTGOMERY 60-64 Discus - Men 2 0101'02.00  
ANKENEY THEODORE PRINCE GEORGE'S 60-64 Discus - Men 3 0099'01.00  
REISBERG WAYNE CARROLL 60-64 Discus - Men 4 0096'11.50  
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Discus - Men 5 0055'01.00  
SELLERS JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 Discus - Men 1 0106'02.50  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Discus - Men 2 0104'00.50  
DIXON DAVID OUT OF STATE 65-69 Discus - Men 3 0097'10.00  
MCDONALD JACK BALTIMORE CITY 65-69 Discus - Men 4 0094'08.00  
LOWNDES JOHN ANNE ARUNDEL 65-69 Discus - Men 5 0090'01.50  
JONES WARD ANNE ARUNDEL 70-74 Discus - Men 1 0102'08.00  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Discus - Men 2 0089'07.50  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Discus - Men 3 0084'05.50  
TOLLEY HAROLD HARFORD 70-74 Discus - Men 4 0084'05.00  
HADRY MERRILL CECIL 70-74 Discus - Men 5 0060'09.00  
BURTON RICHARD GARRETT 70-74 Discus - Men 6 0057'11.50  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Discus - Men 1 0090'08.00  
BERGEN WILLIAM FREDERICK 75-79 Discus - Men 2 0078'08.00  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 Discus - Men 3 0062'08.50  
LEISHEAR ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Discus - Men 4 0053'10.00  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 80-84 Discus - Men 1 0065'07.00  
POWER-WATERS BRIAN QUEEN ANNE'S 80-84 Discus - Men 2 0064'09.50  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Discus - Men 3 0052'08.50  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Discus - Men 1 0060'05.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 Discus - Women 1 0044'01.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Discus - Women 1 0055'07.50  
LOWNDES BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 Discus - Women 2 0050'08.50  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Discus - Women 1 0065'09.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Discus - Women 2 0049'10.50  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Discus - Women 3 0045'05.50  
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Discus - Women 4 0038'11.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Discus - Women 5 0034'08.00  
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Discus - Women 6 0030'09.00  
LARY AUDREY FREDERICK 70-74 Discus - Women 1 0067'03.50  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Discus - Women 2 0047'01.50  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Discus - Women 3 0038'02.50  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Discus - Women 4 0031'06.50  
GOOD SHARON MONTGOMERY 70-74 Discus - Women 5 0029'07.50  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 Discus - Women 1 0046'04.00  
HYATT JACKIE CARROLL 75-79 Discus - Women 2 0036'07.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Discus - Women 3 0027'05.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Discus - Women 1 0036'05.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Discus - Women 2 0016'02.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Discus - Women 1 0020'01.00  
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 Football Throw - Men 1 0145'00.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Football Throw - Men 2 0143'00.00  
FREEMAN AL MONTGOMERY 50-54 Football Throw - Men 3 0112'00.00  
DAHLEN HENRY HOWARD 55-59 Football Throw - Men 1 0135'00.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Football Throw - Men 2 0134'00.00  
GAINEY WILLIAM ST. MARY'S 55-59 Football Throw - Men 3 0116'00.00  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 Football Throw - Men 4 0109'00.00  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Football Throw - Men 5 0096'00.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Football Throw - Men 6 0093'00.00  
MCCORMICK FRANK HOWARD 60-64 Football Throw - Men 1 0097'00.00  
ROTH ROBERT BALTIMORE COUNTY 60-64 Football Throw - Men 2 0093'00.00  
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 Football Throw - Men 3 0084'00.00  
DEANS ALFRED PRINCE GEORGE'S 65-69 Football Throw - Men 1 0129'00.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Football Throw - Men 2 0116'00.00  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Football Throw - Men 3 0095'00.00  
FROWNFELTER CHARLES FREDERICK 70-74 Football Throw - Men 1 0115'00.00  
HADRY MERRILL CECIL 70-74 Football Throw - Men 2 0110'00.00  
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Football Throw - Men 3 0093'00.00  
JOHANSON ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74 Football Throw - Men 4 0091'00.00  
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74 Football Throw - Men 5 0089'00.00  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Football Throw - Men 6 0085'00.00  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Football Throw - Men 1 0087'00.00  
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 75-79 Football Throw - Men 2 0080'00.00  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 Football Throw - Men 3 0077'00.00  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 Football Throw - Men 4 0066'00.00  
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 75-79 Football Throw - Men 5 0051'00.00  
WIEMANN HELMUTH MONTGOMERY 75-79 Football Throw - Men 6 0048'00.00  
O'CONNOR WILLIAM HARFORD 80-84 Football Throw - Men 1 0094'00.00  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 80-84 Football Throw - Men 2 0086'00.00  
TYRRELL THOMAS MONTGOMERY 80-84 Football Throw - Men 3 0074'00.00  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 Football Throw - Men 4 0072'00.00  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Football Throw - Men 5 0052'00.00  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Football Throw - Men 6 0048'00.00  
OLSEN GLEN FREDERICK 90-94 Football Throw - Men 1 0039'00.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 Football Throw - Women 1 0067'00.00  
STEPHENSON PATRICIA FREDERICK 55-59 Football Throw - Women 1 0069'00.00  
CHILDERS PEGGY BALTIMORE COUNTY 55-59 Football Throw - Women 2 0057'00.00  
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Football Throw - Women 3 0029'00.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Football Throw - Women 1 0071'00.00  
BRASWELL CLAUDETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Football Throw - Women 2 0070'00.00  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 65-69 Football Throw - Women 3 0064'00.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Football Throw - Women 4 0057'00.00  
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Football Throw - Women 5 0053'00.00  
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Football Throw - Women 6 0037'00.00  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Football Throw - Women 1 0076'00.00  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Football Throw - Women 2 0045'00.00  
KWITKOSKI KATE PRINCE GEORGE'S 75-79 Football Throw - Women 1 0054'00.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Football Throw - Women 2 0034'00.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Football Throw - Women 1 0030'00.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Football Throw - Women 2 0022'00.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Football Throw - Women 1 0028'00.00  
HULL JANET BALTIMORE COUNTY 85-89 Football Throw - Women 2 0018'00.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Frisbee Throw - Men 1 0171'04.00  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Frisbee Throw - Men 2 0107'09.00  
CLARK LARRY KENT 50-54 Frisbee Throw - Men 3 0068'00.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Frisbee Throw - Men 4 0062'08.00  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 Frisbee Throw - Men 1 0099'08.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Frisbee Throw - Men 2 0086'00.00  
DAHLEN HENRY HOWARD 55-59 Frisbee Throw - Men 3 0071'01.00  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Frisbee Throw - Men 4 0065'08.00  
SIGEL MARTY BALTIMORE COUNTY 60-64 Frisbee Throw - Men 1 0097'05.00  
LOWNDES JOHN ANNE ARUNDEL 65-69 Frisbee Throw - Men 1 0100'02.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Frisbee Throw - Men 1 0067'00.00  
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Frisbee Throw - Men 2 0059'02.00  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 75-79 Frisbee Throw - Men 1 0064'01.00  
BLACKBURN CHARLES BALTIMORE COUNTY 75-79 Frisbee Throw - Men 2 0062'00.00  
GRIER REGINALD PRINCE GEORGE'S 75-79 Frisbee Throw - Men 3 0056'03.00  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Frisbee Throw - Men 4 0049'08.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Frisbee Throw - Men 1 0061'09.00  
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Frisbee Throw - Men 2 0050'11.00  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Frisbee Throw - Men 3 0044'06.00  
OLSEN GLEN FREDERICK 90-94 Frisbee Throw - Men 1 0037'11.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 Frisbee Throw - Women 1 0047'00.00  
ROACH MARY ANNE ALLEGANY 55-59 Frisbee Throw - Women 1 0035'10.00  
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Frisbee Throw - Women 2 0034'00.00  
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Frisbee Throw - Women 1 0054'06.00  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Frisbee Throw - Women 1 0043'03.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Frisbee Throw - Women 1 038'00.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Frisbee Throw - Women 1 0020'05.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Frisbee Throw - Women 1 0031'07.00  
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 Golf - Men's (50-69) 1 95  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Golf - Men's (50-69) 2 131  
DAVIS HENRY BALTIMORE COUNTY 55-59 Golf - Men's (50-69) 1 86  
TOLAND DANIEL BALTIMORE COUNTY 55-59 Golf - Men's (50-69) 2 87  
SULLIVAN LARRY ANNE ARUNDEL 55-59 Golf - Men's (50-69) 3 91  
PATTON THOMAS BALTIMORE COUNTY 55-59 Golf - Men's (50-69) 4 100  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Golf - Men's (50-69) 5 112  
JOOST DEREK BALTIMORE COUNTY 55-59 Golf - Men's (50-69) 6 133  
WOOD FRANKLIN ANNE ARUNDEL 60-64 Golf - Men's (50-69) 1 87  
CULBERTSON HARRY BALTIMORE COUNTY 60-64 Golf - Men's (50-69) 2 88  
WEEMS RAYMOND ANNE ARUNDEL 60-64 Golf - Men's (50-69) 3 106  
JOYNER LEE PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Men's (50-69) 4 121  
BRAWLEY RICHARD CARROLL 65-69 Golf - Men's (50-69) 1 86  
BATTLE JESSE PRINCE GEORGE'S 65-69 Golf - Men's (50-69) 2 87  
VALLIANT MARTIN HOWARD 65-69 Golf - Men's (50-69) 2 87  
CREWS JOHNNY BALTIMORE COUNTY 65-69 Golf - Men's (50-69) 3 88  
SHAVATT JOSEPH ANNE ARUNDEL 65-69 Golf - Men's (50-69) 4 90  
MCDONALD JACK BALTIMORE CITY 65-69 Golf - Men's (50-69) 5 93  
LIPSKI EDWARD   70-74 Golf - Men's (70+) 1 73  
BURKHART ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Men's (70+) 2 81  
TILGHMAN WILLIAM CARROLL 70-74 Golf - Men's (70+) 3 83  
CHINN RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Men's (70+) 4 85  
FATE JAMES ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Men's (70+) 5 88  
MEREDITH THOMAS ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Men's (70+) 6 89  
PHIPPS JERRY HARFORD 75-79 Golf - Men's (70+) 1 76  
CHEN PETER ST. MARY'S 75-79 Golf - Men's (70+) 2 81  
BREEN RICHARD HOWARD 75-79 Golf - Men's (70+) 3 84  
DAVIS CHARLES BALTIMORE COUNTY 75-79 Golf - Men's (70+) 3 84  
ELY RICHARD CARROLL 75-79 Golf - Men's (70+) 4 88  
PROVIAK ALBERT ANNE ARUNDEL 75-79 Golf - Men's (70+) 5 89  
MCQUILKIN KEARNEY ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 1 85  
HALL WILLIAM PRINCE GEORGE'S 80-84 Golf - Men's (70+) 2 87  
BRAUN ANDREW BALTIMORE COUNTY 80-84 Golf - Men's (70+) 3 89  
FRANTUM WILLIAM ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 4 93  
ANTRIM JAMES ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 5 94  
HALL JOHN ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Men's (70+) 5 94  
BUNTING JAMES MONTGOMERY 85-89 Golf - Men's (70+) 1 84  
RUTAN ROBERT HOWARD 85-89 Golf - Men's (70+) 2 92  
CURRAN WILLIAM ANNE ARUNDEL 85-89 Golf - Men's (70+) 3 96  
LEATH JOHN BALTIMORE COUNTY 85-89 Golf - Men's (70+) 4 102  
SANDERS KERMIT BALTIMORE CITY 85-89 Golf - Men's (70+) 4 102  
TAYLOR JULIUS BALTIMORE COUNTY 90-94 Golf - Men's (70+) 1 101  
CULBERTSON HARRY CARROLL 90-94 Golf - Men's (70+) 2 117  
BYRNES MARY MONTGOMERY 50-54 Golf - Women 1 91  
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Golf - Women 1 91  
FLANDERS PATRICIA MONTGOMERY 50-54 Golf - Women 2 95  
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Golf - Women 3 96  
YOUNGBLUD JOELLEN CALVERT 55-59 Golf - Women 1 85  
CROWLEY DIANE ANNE ARUNDEL 55-59 Golf - Women 2 87  
HOUSE ELAIN ANNE ARUNDEL 55-59 Golf - Women 3 93  
SAVOY PAULETTE PRINCE GEORGE'S 55-59 Golf - Women 4 110  
SMITH KAREN QUEEN ANNE'S 60-64 Golf - Women 1 86  
HUDSON CAROLYN PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Women 2 88  
EARLY DOTTIE FREDERICK 60-64 Golf - Women 3 103  
WILLIAMS PATRICIA PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Women 4 106  
RODGERS WILLIE PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Women 5 107  
MALONEY PATRICIA PRINCE GEORGE'S 60-64 Golf - Women 6 128  
KERTESZ NOGIKO PRINCE GEORGE'S 65-69 Golf - Women 1 83  
BARROW JEANETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Golf - Women 2 95  
MCGRAW GEORGIA ANNE ARUNDEL 65-69 Golf - Women 3 96  
FOSKEY INA RAY PRINCE GEORGE'S 65-69 Golf - Women 4 98  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Golf - Women 5 104  
JOHNSON REBECCA PRINCE GEORGE'S 65-69 Golf - Women 6 138  
LEES ELINOR WORCESTER 70-74 Golf - Women 1 89  
JONES CAROL ANNE ARUNDEL 70-74 Golf - Women 2 99  
BROWN AUDREY BALTIMORE COUNTY 70-74 Golf - Women 3 100  
GASKINS IRENE PRINCE GEORGE'S 70-74 Golf - Women 4 102  
COLLASO BARBARA PRINCE GEORGE'S 70-74 Golf - Women 5 107  
BYLSMA ADA DORCHESTER 70-74 Golf - Women 6 112  
KWITKOSKI KATE PRINCE GEORGE'S 75-79 Golf - Women 1 101  
BRABBLE ELIZABETH PRINCE GEORGE'S 75-79 Golf - Women 2 104  
KENNEDY VIOLET ANNE ARUNDEL 75-79 Golf - Women 3 122  
JAMES ARLENE HOWARD 80-84 Golf - Women 1 98  
HALL NORMA PRINCE GEORGE'S 80-84 Golf - Women 2 115  
BEAGEL ISABELLE ANNE ARUNDEL 80-84 Golf - Women 3 121  
KNESS CUNNIGUNDA BALTIMORE COUNTY 85-89 Golf - Women 1 106  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Golf Chipping - Men 1    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Golf Chipping - Men 1    
DAVIS HENRY BALTIMORE COUNTY 55-59 Golf Chipping - Men 2    
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 Golf Chipping - Men 1    
RICE WILLIAM HARFORD 60-64 Golf Chipping - Men 2    
MCKENNA PHILIP ANNE ARUNDEL 65-69 Golf Chipping - Men 1    
SHAVATT JOSEPH ANNE ARUNDEL 65-69 Golf Chipping - Men 2    
BURKHART ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74 Golf Chipping - Men 1    
ZEIGLER ROBERT OUT OF STATE 70-74 Golf Chipping - Men 2    
CHINN RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 Golf Chipping - Men 3    
KERTESZ ROBERT CHARLES 70-74 Golf Chipping - Men 4    
STANTON PAUL MONTGOMERY 70-74 Golf Chipping - Men 5    
KWITKOSKI WALTER PRINCE GEORGE'S 75-79 Golf Chipping - Men 1    
SULLIVAN RAYMOND BALTIMORE CITY 75-79 Golf Chipping - Men 2    
PROVIAK ALBERT ANNE ARUNDEL 75-79 Golf Chipping - Men 3    
PROVINI FERDINAND PRINCE GEORGE'S 75-79 Golf Chipping - Men 4    
WIDEM PAUL MONTGOMERY 75-79 Golf Chipping - Men 5    
MCQUILKIN KEARNEY ANNE ARUNDEL 80-84 Golf Chipping - Men 1    
SANDERS KERMIT BALTIMORE CITY 85-89 Golf Chipping - Men 1    
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Golf Chipping - Women 1    
BYRNES MARY MONTGOMERY 50-54 Golf Chipping - Women 2    
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Golf Chipping - Women 3    
FLANDERS PATRICIA MONTGOMERY 50-54 Golf Chipping - Women 4    
HOUSE ELAIN ANNE ARUNDEL 55-59 Golf Chipping - Women 1    
CROWLEY DIANE ANNE ARUNDEL 55-59 Golf Chipping - Women 2    
KERTESZ NOGIKO PRINCE GEORGE'S 65-69 Golf Chipping - Women 1    
JONES CAROL ANNE ARUNDEL 70-74 Golf Chipping - Women 1    
BYLSMA ADA DORCHESTER 70-74 Golf Chipping - Women 2    
KWITKOSKI KATE PRINCE GEORGE'S 75-79 Golf Chipping - Women 1    
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Golf Putting - Men 1    
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Golf Putting - Men 1    
DAVIS HENRY BALTIMORE COUNTY 55-59 Golf Putting - Men 2    
RICE WILLIAM HARFORD 60-64 Golf Putting - Men 1    
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 Golf Putting - Men 2    
SHAVATT JOSEPH ANNE ARUNDEL 65-69 Golf Putting - Men 1    
MCKENNA PHILIP ANNE ARUNDEL 65-69 Golf Putting - Men 2    
CHINN RICHARD ANNE ARUNDEL 70-74 Golf Putting - Men 1    
BURKHART ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74 Golf Putting - Men 2    
STANTON PAUL MONTGOMERY 70-74 Golf Putting - Men 3    
ZEIGLER ROBERT OUT OF STATE 70-74 Golf Putting - Men 4    
SULLIVAN RAYMOND BALTIMORE CITY 75-79 Golf Putting - Men 1    
PROVINI FERDINAND PRINCE GEORGE'S 75-79 Golf Putting - Men 2    
WIDEM PAUL MONTGOMERY 75-79 Golf Putting - Men 3    
MCQUILKIN KEARNEY ANNE ARUNDEL 80-84 Golf Putting - Men 1    
SANDERS KERMIT BALTIMORE CITY 85-89 Golf Putting - Men 1    
BYRNES MARY MONTGOMERY 50-54 Golf Putting - Women 1    
FLANDERS PATRICIA MONTGOMERY 50-54 Golf Putting - Women 2    
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Golf Putting - Women 3    
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Golf Putting - Women 4    
HOUSE ELAIN ANNE ARUNDEL 55-59 Golf Putting - Women 1    
CROWLEY DIANE ANNE ARUNDEL 55-59 Golf Putting - Women 2    
BYLSMA ADA DORCHESTER 70-74 Golf Putting - Women 1    
JONES CAROL ANNE ARUNDEL 70-74 Golf Putting - Women 2    
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 High Jump - Men 1 0005'06.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 High Jump - Men 2 0005'00.00  
CLARK LARRY KENT 50-54 High Jump - Men 3 0004'06.00  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 High Jump - Men 4 0004'00.00  
DAHLEN HENRY HOWARD 55-59 High Jump - Men 1 0004'10.00  
GREEN MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 High Jump - Men 2 0004'08.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 High Jump - Men 3 0004'02.00  
BALDWIN DAVID MONTGOMERY 60-64 High Jump - Men 1 0004'08.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 High Jump - Men 1 0004'08.00  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 High Jump - Men 3 0004'00.00  
BROWN DAVID HOWARD 60-64 High Jump - Men 4 0003'10.00  
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 High Jump - Men 5 0003'06.00  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 High Jump - Men 1 0004'04.00  
MCDONALD JACK BALTIMORE CITY 65-69 High Jump - Men 2 0004'00.00  
SMITH WAYNE ALLEGANY 65-69 High Jump - Men 2 0004'00.00  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 High Jump - Men 1 0004'04.00  
BARKDOLL GERALD MONTGOMERY 70-74 High Jump - Men 2 0004'04.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 High Jump - Men 2 0004'04.00  
THOMPSON MARSHALL BALTIMORE COUNTY 70-74 High Jump - Men 4 0002'11.00  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 75-79 High Jump - Men 1 0004'04.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 High Jump - Men 2 0003'08.00  
WILSON CHARLES HARFORD 80-84 High Jump - Men 1 0004'02.00  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 80-84 High Jump - Men 2 0003'08.00  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 High Jump - Men 3 0003'08.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 High Jump - Men 1 0003'01.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 High Jump - Women 1 0003'06.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 High Jump - Women 1 0004'02.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 High Jump - Women 1 0002'11.00  
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Horseshoes - Men 1    
WILSON JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Horseshoes - Men 2    
FERRELL JOHN CHARLES 65-69 Horseshoes - Men 1    
ROGERS TERENCE ANNE ARUNDEL 65-69 Horseshoes - Men 2    
TRUMBORE MERR CECIL 65-69 Horseshoes - Men 3    
GATZ MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Horseshoes - Men 1    
FABY RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Horseshoes - Men 2    
DIPIETRO HENRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Horseshoes - Men 1    
HOWARD ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Horseshoes - Men 2    
GOBELI DONALD BALTIMORE COUNTY 80-84 Horseshoes - Men 1    
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Horseshoes - Men 2    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Horseshoes - Men 3    
WIITALA EINO BALTIMORE CITY 85-89 Horseshoes - Men 1    
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Horseshoes - Women 1    
CHILDERS PEGGY BALTIMORE COUNTY 55-59 Horseshoes - Women 2    
BRASWELL CLAUDETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Horseshoes - Women 1    
HORSTMAN MARY BALTIMORE COUNTY 65-69 Horseshoes - Women 2    
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Horseshoes - Women 3    
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Horseshoes - Women 4    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Horseshoes - Women 1    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Horseshoes - Women 2    
DURBIN JOYCE BALTIMORE COUNTY 80-84 Horseshoes - Women 1    
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Horseshoes - Women 1    
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Javelin - Men 1 0134'00.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Javelin - Men 2 0100'02.00  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Javelin - Men 3 0065'08.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Javelin - Men 1 0111'05.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Javelin - Men 2 0101'10.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Javelin - Men 3 0087'07.00  
AMEND MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 Javelin - Men 4 0071'09.00  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Javelin - Men 5 0069'09.00  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 Javelin - Men 6 0067'00.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 Javelin - Men 1 0124'00.00  
WOLLESEN WOODROW MONTGOMERY 60-64 Javelin - Men 2 0098'07.00  
ANKENEY THEODORE PRINCE GEORGE'S 60-64 Javelin - Men 3 0094'00.00  
REISBERG WAYNE CARROLL 60-64 Javelin - Men 4 0077'06.00  
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Javelin - Men 5 0053'04.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Javelin - Men 1 0085'04.00  
LOWNDES JOHN ANNE ARUNDEL 65-69 Javelin - Men 2 0081'06.00  
MCDONALD JACK BALTIMORE CITY 65-69 Javelin - Men 3 0078'01.00  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Javelin - Men 4 0058'05.00  
EYER JAMES PRINCE GEORGE'S 70-74 Javelin - Men 1 0099'03.00  
JOHANSON ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74 Javelin - Men 2 0068'10.00  
BURTON RICHARD GARRETT 70-74 Javelin - Men 3 0061'06.00  
COMPTON ROD HOWARD 70-74 Javelin - Men 4 0048'02.00  
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Javelin - Men 5 0046'11.00  
LEISHEAR ROBERT BALTIMORE COUNTY 75-79 Javelin - Men 1 0057'10.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Javelin - Men 2 0055'08.00  
BERGEN WILLIAM FREDERICK 75-79 Javelin - Men 3 0051'11.00  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 Javelin - Men 4 0051'08.00  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 80-84 Javelin - Men 1 0074'08.00  
TYRRELL THOMAS MONTGOMERY 80-84 Javelin - Men 2 0072'04.00  
POWER-WATERS BRIAN QUEEN ANNE'S 80-84 Javelin - Men 3 0054'11.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Javelin - Men 4 0045'03.00  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Javelin - Men 5 0041'10.00  
BRAUN ANDREW BALTIMORE COUNTY 80-84 Javelin - Men 6 0034'03.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Javelin - Men 1 0048'02.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Javelin - Women 1 0064'07.00  
HORNER MARY BALTIMORE COUNTY 55-59 Javelin - Women 2 0046'02.00  
LOWNDES BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 Javelin - Women 3 0046'00.00  
EARLY DOTTIE FREDERICK 60-64 Javelin - Women 1 0050'11.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Javelin - Women 1 0056'11.00  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Javelin - Women 2 0052'05.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Javelin - Women 3 0046'08.00  
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Javelin - Women 4 0043'02.00  
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Javelin - Women 5 0030'01.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Javelin - Women 6 0024'02.00  
LARY AUDREY FREDERICK 70-74 Javelin - Women 1 0057'06.00  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Javelin - Women 2 0052'00.00  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Javelin - Women 3 0048'06.00  
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Javelin - Women 4 0042'10.00  
GOOD SHARON MONTGOMERY 70-74 Javelin - Women 5 0026'03.00  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 Javelin - Women 1 0051'00.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Javelin - Women 2 0030'01.00  
HYATT JACKIE CARROLL 75-79 Javelin - Women 3 0023'09.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Javelin - Women 1 0027'10.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Javelin - Women 1 0021'04.00  
HORNER POLLY BALTIMORE COUNTY 85-89 Javelin - Women 2 0017'09.00  
IZUMI GEORGE MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Men 1    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Men 1    
BRITTI DOMENIC MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Men 2    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Lawn Bowling - Men 3    
MILLSTEIN LARRY MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Men 4    
PATTON EMORY MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Men 5    
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Men 1    
BORDLEY ROBERT MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Men 2    
OLSON FRED   75-79 Lawn Bowling - Men 3    
ROSFELD ROY MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Men 1    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Men 2    
MALONEY JOSEPH MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Men 3    
MORAN KEVIN MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Men 4    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Lawn Bowling - Men 5    
SCALA JAMES MONTGOMERY 85-89 Lawn Bowling - Men 1    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Lawn Bowling - Women 1    
HELMICK ELIZABETH MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Women 1    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 60-64 Lawn Bowling - Women 2    
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling - Women 3    
TAYLOR MARTHA MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Women 1    
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Women 2    
EYSTER ARLINE MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Women 3    
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling - Women 4    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Women 1    
MORTON ROSEMARIE MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Women 2    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling - Women 3    
BORDLEY ANN MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Women 1    
DESANTO LOIS MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Women 2    
SPRATT MARJORIE MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling - Women 3    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Lawn Bowling - Women 4    
QUIGLEY CATHERINE MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling - Women 1    
CEFALONI DOLORES   80-84 Lawn Bowling - Women 2    
BOHLAYER JOHN MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
ARENS ARNOLD MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling Doubles - Men 2    
KOFF DAVID MONTGOMERY 65-69 Lawn Bowling Doubles - Men 2    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
BRITTI DOMENIC MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 2    
SCHWARZMAN JEROME MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 2    
LOHMEYER HARRY MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 3    
MORRIS RONALD MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Men 3    
SCALA JAMES MONTGOMERY 85-89 Lawn Bowling Doubles - Men 1    
HELMICK ELIZABETH MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
TAYLOR MARTHA MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
EYSTER ARLINE MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Doubles - Women 2    
JENSEN KAREN PRINCE GEORGE'S 60-64 Lawn Bowling Doubles - Women 2    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
SPRATT MARJORIE MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
BROWN LOIS MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
QUIGLEY CATHERINE MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Doubles - Women 1    
CHENOWETH MARY MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Doubles - Women 2    
DESANTO LOIS MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Doubles - Women 2    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 60-64 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
MORAN KEVIN MONTGOMERY 60-64 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
PATTON PATRICIA MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
PATTON EMORY MONTGOMERY 70-74 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
BORDLEY ANN MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
BORDLEY ROBERT MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
DENIKOS KATHERINE MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 2    
PAPUCHIS CHARLES MONTGOMERY 75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 2    
CEFALONI DOLORES   75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 3    
OLSON FRED   75-79 Lawn Bowling Mixed Doubles 3    
ROSFELD LAURA MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
ROSFELD ROY MONTGOMERY 80-84 Lawn Bowling Mixed Doubles 1    
CLARK ROSEMARY MONTGOMERY All Ages Line Dancing 1   Catonsville Senior Center - Steppers
FITZSIMMONS GERTRUDE BALTIMORE COUNTY All Ages Line Dancing 1   Catonsville Senior Center - Steppers
PINA JEANNE BALTIMORE COUNTY All Ages Line Dancing 1   Catonsville Senior Center - Steppers
PRSTAC JOAN BALTIMORE COUNTY All Ages Line Dancing 1   Catonsville Senior Center - Steppers
SULLIVAN NANCY BALTIMORE COUNTY All Ages Line Dancing 1   Catonsville Senior Center - Steppers
ZEPP PAT HOWARD All Ages Line Dancing 1   Catonsville Senior Center - Steppers
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 Pole Vault - Men 1 0010'00.00  
RAUSCHER TOMLINSON HOWARD 55-59 Pole Vault - Men 1 0011'04.00  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Pole Vault - Men 1 0006'10.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Pole Vault - Men 1 0007'10.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Pole Vault - Men 1 0005'04.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Pole Vault - Women 1 0005'10.00  
GIBBONS SCOTT BALTIMORE COUNTY 50-54 Racquetball - Men 1    
KELLEY JOHN BALTIMORE COUNTY 50-54 Racquetball - Men 2    
SMITH DEAN CARROLL 55-59 Racquetball - Men 1    
HARDINGER GEORGE CARROLL 55-59 Racquetball - Men 2    
BAITY WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59 Racquetball - Men 3    
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 Racquetball - Men 1    
SIGEL MARTY BALTIMORE COUNTY 60-64 Racquetball - Men 2    
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Racquetball - Men 3    
HADITSCH HENRY PRINCE GEORGE'S 60-64 Racquetball - Men 4    
MIERZWICKI ANTHONY BALTIMORE COUNTY 65-69 Racquetball - Men 1    
MARINDIN HENRI HARFORD 65-69 Racquetball - Men 2    
FIORENTINI RICHARD BALTIMORE COUNTY 65-69 Racquetball - Men 3    
BARAFF B JAY MONTGOMERY 65-69 Racquetball - Men 4    
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74 Racquetball - Men 1    
GLENN CLARK PRINCE GEORGE'S 70-74 Racquetball - Men 2    
HADDAWAY TOM BALTIMORE COUNTY 70-74 Racquetball - Men 3    
LAVENDER ALBERT MONTGOMERY 75-79 Racquetball - Men 1    
CUNNINGHAM SUSAN CHARLES 50-54 Racquetball - Women 1    
JACOB ELYSE BALTIMORE COUNTY 50-54 Racquetball - Women 2    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Racquetball - Women 3    
BRASWELL CLAUDETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Racquetball - Women 1    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Racquetball - Women 1    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Racquetball - Women 2    
CHADWICK WILLIAM CARROLL 55-59 Racquetball Doubles- Men 1    
HARDINGER GEORGE CARROLL 55-59 Racquetball Doubles- Men 1    
KANEFIELD DONALD   65-69 Racquetball Doubles- Men 1    
MILLER NORMAN MONTGOMERY 65-69 Racquetball Doubles- Men 1    
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 70-74 Racquetball Doubles- Women 1    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Racquetball Doubles- Women 1    
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Running Long Jump - Men 1 0016'00.00  
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 Running Long Jump - Men 2 0015'11.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Running Long Jump - Men 3 0014'10.00  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Running Long Jump - Men 4 0012'05.00  
CLINTON RONALD BALTIMORE COUNTY 55-59 Running Long Jump - Men 1 0013'07.00  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 Running Long Jump - Men 2 0013'06.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Running Long Jump - Men 3 0010'10.00  
SLOPER DAVID CALVERT 60-64 Running Long Jump - Men 1 0012'09.00  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Running Long Jump - Men 1 0014'00.00  
SMITH WAYNE ALLEGANY 65-69 Running Long Jump - Men 2 0011'02.00  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 Running Long Jump - Men 1 0014'00.00  
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74 Running Long Jump - Men 2 0012'09.00  
THOMPSON MARSHALL BALTIMORE COUNTY 70-74 Running Long Jump - Men 3 0012'03.00  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Running Long Jump - Men 4 0008'10.00  
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Running Long Jump - Men 5 0006'04.00  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 Running Long Jump - Men 1 0006'09.00  
WILSON CHARLES HARFORD 80-84 Running Long Jump - Men 1 0012'06.00  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Running Long Jump - Men 2 0009'02.00  
HORKAN JAMES MONTGOMERY 80-84 Running Long Jump - Men 3 0008'07.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Running Long Jump - Men 4 0006'07.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 Running Long Jump - Women 1 0010'09.00  
FRAZIER LINDA PRINCE GEORGE'S 50-54 Running Long Jump - Women 2 0009'10.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Running Long Jump - Women 1 0010'09.00  
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 Running Long Jump - Women 2 0009'06.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Running Long Jump - Women 3 0005'09.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Running Long Jump - Women 4 0004'10.00  
LARY AUDREY FREDERICK 70-74 Running Long Jump - Women 1 0011'02.00  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Running Long Jump - Women 2 0006'11.00  
LABORWIT PHYLLIS PRINCE GEORGE'S 70-74 Running Long Jump - Women 3 0005'04.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Running Long Jump - Women 1 0004'06.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Running Long Jump - Women 1 0005'10.00  
CLARK LARRY KENT 50-54 Shot Put - Men 1 0036'11.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Shot Put - Men 2 0035'09.00  
OCHS PHILLIP MONTGOMERY 50-54 Shot Put - Men 3 0029'04.00  
GAINEY WILLIAM ST. MARY'S 55-59 Shot Put - Men 1 0041'01.00  
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Shot Put - Men 2 0030'10.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Shot Put - Men 3 0030'06.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Shot Put - Men 4 0025'02.50  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Shot Put - Men 5 0024'10.00  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Shot Put - Men 6 0029'09.50  
WOLLESEN WOODROW MONTGOMERY 60-64 Shot Put - Men 1 0035'05.00  
KENNEY JAMES CHARLES 60-64 Shot Put - Men 2 0035'03.00  
ANKENEY THEODORE PRINCE GEORGE'S 60-64 Shot Put - Men 3 0032'09.00  
REISBERG WAYNE CARROLL 60-64 Shot Put - Men 4 0030'08.50  
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 Shot Put - Men 5 0030'05.50  
FINCH LOREN BALTIMORE COUNTY 60-64 Shot Put - Men 6 0029'09.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Shot Put - Men 1 0038'01.00  
MCDONALD JACK BALTIMORE CITY 65-69 Shot Put - Men 2 0028'05.05  
SELLERS JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 Shot Put - Men 3 0028'02.05  
JONES WARD ANNE ARUNDEL 70-74 Shot Put - Men 1 0036'01.00  
JOY DONALD CARROLL 70-74 Shot Put - Men 2 0035'01.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Shot Put - Men 3 0030'05.00  
TOLLEY HAROLD HARFORD 70-74 Shot Put - Men 4 0027'07.00  
DRAMMIS HENRY HOWARD 70-74 Shot Put - Men 5 0027'00.00  
BURTON RICHARD GARRETT 70-74 Shot Put - Men 6 0026'08.00  
KAHNERT JOHN BALTIMORE COUNTY 75-79 Shot Put - Men 1 0033'05.50  
BERGEN WILLIAM FREDERICK 75-79 Shot Put - Men 2 0027'01.00  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Shot Put - Men 3 0023'05.00  
BENDER LOUIS HOWARD 75-79 Shot Put - Men 4 0023'03.50  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 Shot Put - Men 5 0020'07.00  
ATKINSON LAWRENCE HARFORD 75-79 Shot Put - Men 6 0017'08.00  
BRAUN ANDREW BALTIMORE COUNTY 80-84 Shot Put - Men 1 0025'09.00  
POWER-WATERS BRIAN QUEEN ANNE'S 80-84 Shot Put - Men 2 0025'03.50  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 Shot Put - Men 3 0022'10.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Shot Put - Men 4 0020'10.00  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Shot Put - Men 5 0018'09.00  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Shot Put - Men 6 0017'05.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Shot Put - Men 1 0022'04.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 Shot Put - Women 1 0023'04.00  
HARAHUSH DIANE CALVERT 55-59 Shot Put - Women 1 0024'03.00  
HORNER MARY BALTIMORE COUNTY 55-59 Shot Put - Women 2 0015'11.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Shot Put - Women 1 0025'07.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Shot Put - Women 2 0024'07.00  
WEYERS JOAN BALTIMORE COUNTY 65-69 Shot Put - Women 3 0021'11.00  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 65-69 Shot Put - Women 4 0018'06.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Shot Put - Women 5 0013'03.00  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Shot Put - Women 1 0018'07.00  
GOOD SHARON MONTGOMERY 70-74 Shot Put - Women 2 0013'03.00  
MARTIN BARBARA FREDERICK 75-79 Shot Put - Women 1 0019'10.00  
CLARK VERONICA BALTIMORE COUNTY 75-79 Shot Put - Women 2 0014'04.00  
HYATT JACKIE CARROLL 75-79 Shot Put - Women 3 0014'03.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Shot Put - Women 4 0014'03.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Shot Put - Women 1 0013'05.00  
DASHIELL HENRIETTA DORCHESTER 80-84 Shot Put - Women 2 0007'11.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Shot Put - Women 1 0010'06.50  
HORNER POLLY BALTIMORE COUNTY 85-89 Shot Put - Women 2 0007'09.50  
IZUMI GEORGE MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard - Men's 1    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard - Men's 1    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard - Men's 2    
PATTON EMORY MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard - Men's 3    
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Shuffleboard - Men's 1    
OLSON FRED   75-79 Shuffleboard - Men's 2    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 80-84 Shuffleboard - Men's 1    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Shuffleboard - Men's 2    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Shuffleboard - Women's 1    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 60-64 Shuffleboard - Women's 1    
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard - Women's 2    
JENSEN KAREN PRINCE GEORGE'S 60-64 Shuffleboard - Women's 3    
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard - Women's 1    
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard - Women's 2    
EYSTER ARLINE MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard - Women's 3    
PATTON PATRICIA MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard - Women's 1    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard - Women's 2    
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard - Women's 3    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 75-79 Shuffleboard - Women's 1    
DURBIN JOYCE BALTIMORE COUNTY 80-84 Shuffleboard - Women's 1    
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Doubles - Men 1    
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Doubles - Men 1    
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Shuffleboard Doubles - Women 1    
JARBOE D. CARLENE ST. MARY'S 55-59 Shuffleboard Doubles - Women 1    
DESANTO LOIS MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard Doubles - Women 1    
HELMICK ELIZABETH MONTGOMERY 60-64 Shuffleboard Doubles - Women 1    
QUIGLEY CATHERINE MONTGOMERY 80-84 Shuffleboard Doubles - Women 1    
ROSFELD LAURA MONTGOMERY 80-84 Shuffleboard Doubles - Women 1    
BOHLAYER JOHN MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
TAYLOR MARTHA MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
IZUMI GEORGE MONTGOMERY 65-69 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
KESSLER GEORGE PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 1    
SIMONS HERBERT PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
SIMONS FRANCES PRINCE GEORGE'S 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 2    
PATTON PATRICIA MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 3    
PATTON EMORY MONTGOMERY 70-74 Shuffleboard Mixed Doubles 3    
BIEDRONSKI PHIL BALTIMORE CITY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
CAREY PATRICK BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
CHENAULT EVERETT OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
CLATTERBOUGH DONALD OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
COLLIS DALE FREDERICK 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
DETWILER HARRY HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
DOMMEL THOMAS MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
DOSS THOMAS MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
LEWIS RANDY OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
MARTIN WILLIAM PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
MCCLAIN DAN HARFORD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
PADDOCK JACK PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
RICE BILLY OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
RITTER EDMOND HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
SECKEL DONALD MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
SPICER JOHN MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
TIPTON WILLIAM ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
TRAPP HARRY PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
WIMBROUGH RAYMOND MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
YINGER CHARLES FREDERICK 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
ZITNAY ANDREW HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 1   Spicer's Properties
ALSAP JIMMY ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
BALLARD LEE   55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
BRAZWELL DOUG ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
CLARK FREDERICK ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
COX ROGER BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
CUMMINGS STANLEY BALTIMORE CITY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
DAILEY EUGENE ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
EMMONS ADOLPHUS BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
GOTTSMAN EARL HOWARD 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
JANNAKAS MORIS   55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
KIRBY CHARLES ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
RICKMAN JACK BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
ROBINSON JEFFREY ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
RUFFO KENNETH BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
SERAPHIN MICHAEL FREDERICK 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
SHRINER MICHAEL ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
STARK ROGER BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
WICKLEIN BUCKEY ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's (Team) 2   Morningside House of Friendship
ALEXANDER MARVIN WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
ALLOWATT BERNIE BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
BAILEY BERNARD ST. MARY'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
BAILEY GERALD MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
CANNING THOMAS PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
CAREY THURLOW MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
CARLMAN FRANK OUT OF STATE 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
CONOVER WILLIAM ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
CREMEN GUY ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
CULLEN JOHN ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
DELVECCHIO J VINCENT MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
DENSMORE EDWARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
FITZGERALD GARY PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
GANZ JAMES MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
GOOD DONALD BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
HAMEL JOHN HOWARD 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
JOHNSON GEORGE ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
LAVERN KENNETH MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
LAWSON THEODORE BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
LEWIS CLARENCE ALLEGANY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
MUNDENO ROBERT ALLEGANY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
MURTH FRANCIS PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
NALLEY FRANCIS PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
NULTY ANDREW TIM PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
ORME EARLE   65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
PARKER RONALD BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
RIEKERT EDWARD PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
SCHARTMAN JOSEPH MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
SILAS RICK MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
SMITH KELLAR WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
SOLOMON JAY MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
STALLINGS JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
VOORHEES HOWARD OUT OF STATE 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
WELLS MAYNARD MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
WILLIAMS LEROY   65-69 Softball - Men's (Team) 1   Hamels
WILLIFORD JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
WINNER RAYMOND WASHINGTON 65-69 Softball - Men's (Team) 1   Maryland Stars
BIONDO MAURO MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
BRAUTIGAM NORMAN MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
ENGLISH TOM MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
FINEBLUM BARNEY CARROLL 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
FLOOD JOHN MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
GOULET ALBERT MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
LAVENDER ALBERT MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
LONGENECKER BRUCE OUT OF STATE 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
MORDFIN LEONARD MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
PETER JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
PETERS OLIVER MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
ROSKOWSKI JOE MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
ROTHENBERG RICHARD MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
SMITH WILLIAM OUT OF STATE 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
SUPINSKI JOHN MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
TAIT WILLIAM MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
TROLIER JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
TURLIK JACK MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
YASHER MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Softball - Men's (Team) 1   Montgomery Co. 75 er's
BARNHOUSE CARROLL CARROLL 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
BLOCK RICHARD WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
EAKLE KELLY WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
FLOOK DAVID WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
HINES LARRY WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
KNABLE RONALD WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
LONG EARL CARROLL 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
MEADOWS JIMMY WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
MILLER RONALD WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
NELSON JAMES WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
STOTELMYER ROBERT WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
WILKINSON RANDY WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
WYAND DAVID WASHINGTON 50-54 Softball - Men's Silver Division 1   Boonsboro Juveniles
AUSTIN NATHAN   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
BROOKS DONALD   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
BROWN TONY   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
CIKOTA JOHN MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
EL-AMIN CRAIG   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
FERZACCA AL   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
GLOVER JIM ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
HOWARD RAYMOND OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
JONES PIERCE BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
KIDD ROBERT CARROLL 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
KURTZ DANA   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
LYCETT JOSEPH ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
MOSES RANDY MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
PINKNEY HENRY   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
STOKES GREG BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
TUBMAN LARRY MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
WHITE BILL   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
WILLIAMS CHARLES MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
WINCHESTER FRANK   55-59 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Yutes
BELKIN DAVID MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
BELKIN ALAN OUT OF STATE 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
BOOTH JAMES   55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
CHAPMAN DAVID PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
DUTTERER DOUGLAS CARROLL 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
FRY JOE MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
HOPKINS GARRETT MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
MEISINGER JOHN HOWARD 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
PRATT ROGER   55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
SANDUSKY BILL   55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
SHEPHERD RICHARD HOWARD 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
SHERMAN RICHARD MONTGOMERY 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
SPALDING CHUCK ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
WILSON STAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
WRIGHT DAVID   55-59 Softball - Men's Silver Division 2   Oldlimpians
CAREY PATRICK BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
CONLIN RALPH PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
HAMILTON ALLAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
HARAHUSH MARTIN CALVERT 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
HOLLAND THOMAS PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
HOPKINS JAMES ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
JACKSON JAMES PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
LANG ANTHONY PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
MERCIER GEORGE PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
MOHAN BERNARD PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
TOMLINSON ROBERT ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
WARNER CHARLES PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
WARNER PAUL ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Men's Silver Division 3   RIPS
BENNETT CHARLES ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
BROWN RICHARD ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
CORDY WILLIAM CARROLL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
FORD GORDON ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
FRITZ RUSSELL ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
FYOCK JACK HOWARD 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
GOLDEN ARCHIE ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
KOENIG RICHARD ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
MCLAUGHLIN RANDALL ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
MCNAMARA EDWARD PRINCE GEORGE'S 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
MORRISON WILLIAM ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
OLIVER PHILIP ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
PRUPKL WILLIAM BALTIMORE COUNTY 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
STRUCKO ROBERT BALTIMORE COUNTY 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
THOMEY RONALD HOWARD 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
WARD R RONALD HOWARD 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
WARFIELD JAMES HOWARD 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
WINTER WILLIAM ANNE ARUNDEL 60-64 Softball - Men's Silver Division 1   Samo's Restaurant
ADAM RONALD MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
BANKS HARRY HOWARD 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
BEDELL JAY MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
BURTON DAVE MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
CHICHESTER RIDGELY   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
COLDREN LELAND   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
COTTRELL JOHN   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
FLEISCHER JAMES MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
GELLMAN DAVID   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
GESSEL TOM   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
JURAN DONALD MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
KOUTRAS DEMETRE   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
KRCHMA KARL MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
MANNY ED   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
SHENK DAVE   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
SWEITZER HARRY MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
WELSH PAUL MONTGOMERY 60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
WINCHESTER ALBERT   60-64 Softball - Men's Silver Division 2   Olney OBG's
BALENTINE ROBERT MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
BARAFF B JAY MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
BICKERTON GEORGE HOWARD 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
COY WAYNE OUT OF STATE 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
FLOOK RONALD WASHINGTON 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
FRANKE LOUIS MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
HOCKMAN CLETUS OUT OF STATE 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
KAETZEL WILLIAM WASHINGTON 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
MILLER RAY MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
MILLER NORMAN MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
MORALES PHILIP MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
PARKER WILLIAM   65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
POFFENBERGER ROBIN WASHINGTON 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
RICE CLIFFORD WASHINGTON 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
RYLAND KENNETH PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
THOMPSON LARRY MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
TRIMBLE FRANK MONTGOMERY 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
VALONIS JOSEPH ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's Silver Division 1   Montgomery 65 er's
ALMONY ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
BENITEZ FRANK ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
BIELSKI PETER ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
COSTA SAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
CROWELL KENNETH OUT OF STATE 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
CROWN CLIFF HOWARD 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
DENBOW DAVID PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
DUKES ALBERT HARFORD 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
FELDMAN MATTHEW PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
HERROLD LARRY BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
JONES PHILIP PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
KENNEDY ROBERT (HUGH) ANNE ARUNDEL 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
KNOWLES LLOYD HOWARD 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
MCNELLIS JOHN PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
MILLER GEORGE BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
MOORE BRAD BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
PAKULNIEWICZ FRANK PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
POST JAMES OUT OF STATE 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
RENNER CHARLES PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
WAGNER GEORGE BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
YOUNG JAMES HARFORD 65-69 Softball - Men's Silver Division 2   BBSSL Stars
ALEXANDER MICHAEL HARFORD 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
ATKINSON JAMES PRINCE GEORGE'S 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
BARR RICHARD MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
BAUR ROBERT BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
BEARD ALTON PRINCE GEORGE'S 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
BEENE ROBERT HOWARD 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
CARMOUZE JORGE MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
CONNER JAMES MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
DERRICK CHARLIE BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
DOLLENGER KENNETH CECIL 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
EHATT WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
EHRENFRIED JAMES HOWARD 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
ELSBREE JOHN MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
FROWNFELTER CHARLES FREDERICK 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
GREEN LEO PRINCE GEORGE'S 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
HRUZ ROBERT HARFORD 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
HUNTER AL ANNE ARUNDEL 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
JOHANN CHARLES HARFORD 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
JOY DONALD CARROLL 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
KIATTA ROBERT HOWARD 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
KITZMILLER FRANK HOWARD 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
KRONDON JOSEPH ANNE ARUNDEL 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
LENTNER KEITH MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
MCGILLICUDDY PAUL BALTIMORE CITY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
MONEY FRANCIS MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
NEHILA WILLIAM BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
REED RAYMOND BALTIMORE COUNTY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Maryland Baysox 70+
RICE JOHN MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
RITCHEY PAUL MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
SCHLAPO GEORGE MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
SPENCER JAMES MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
STROUP ROBERT MONTGOMERY 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
TAYLOR FREDERICK ANNE ARUNDEL 70-74 Softball - Men's Silver Division 1   Senior Moments
BENNETT MARGARET MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
BYRNES MARY MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
CHAMBERS GAIL   50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
CHANEY SHANON HOWARD 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
CHEYNE KATHY HOWARD 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
DOMMEL ELIZABETH MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
FLANDERS PATRICIA MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
FRAZIER LINDA PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
GRANINGER BRENDA MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
HAYES HELEN PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
HUTCHISON SHEILA HOWARD 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
MARTIN PATRICIA HOWARD 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
PARKHILL FLORENCE MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
PARNELL MARGO ST. MARY'S 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
POTTS JANET MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
URICK ROSANNE MONTGOMERY 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
WYNE JOY PRINCE GEORGE'S 50-54 Softball - Women's (Team) 1   Maryland Road Runners
AYTON DOTTIE MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
BEAVERS CLARA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
BLAKE DIANE   55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
BRYANT BARBARA PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
DAVID PATRICIA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
JACKSON FRANCINE   55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
JURAN CAROL MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
KAWOOD BARBARA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
KNIGHT PATRICIA ANNE ARUNDEL 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
LAKE SUSAN MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
MANNARINO CARMELA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
MORTON ROSIE MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
NELSON MARGIE MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
PALMER SANDRA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
SCHLATER BETTY PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
TREADWAY PATRICIA MONTGOMERY 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
VARNDELL JEAN FREDERICK 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
WALTZ LAURA PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
WRIGHT IDA PRINCE GEORGE'S 55-59 Softball - Women's Silver Division 1   Maryland Classics
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 Softball Throw - Men 1 0231'00.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball Throw - Men 2 0227'00.00  
HARRIS DONALD BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball Throw - Men 3 0201'00.00  
DAHLEN HENRY HOWARD 55-59 Softball Throw - Men 1 0208'00.00  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Softball Throw - Men 2 0191'00.00  
WHEATLEY DANIEL ANNE ARUNDEL 55-59 Softball Throw - Men 3 0172'00.00  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 Softball Throw - Men 4 0141'00.00  
GYAKI ERIC ANNE ARUNDEL 55-59 Softball Throw - Men 5 0130'00.00  
MYSLINSKI NORBERT HOWARD 55-59 Softball Throw - Men 6 0125'00.00  
MCCORMICK FRANK HOWARD 60-64 Softball Throw - Men 1 0139'00.00  
ROTH ROBERT BALTIMORE COUNTY 60-64 Softball Throw - Men 2 132'00.00  
KUEGLER ADOLPH BALTIMORE COUNTY 65-69 Softball Throw - Men 1 0146'00.00  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Softball Throw - Men 2 0135'00.00  
FROWNFELTER CHARLES FREDERICK 70-74 Softball Throw - Men 1 0172'00.00  
JOHANSON ROBERT ANNE ARUNDEL 70-74 Softball Throw - Men 2 0158'00.00  
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74 Softball Throw - Men 3 0158'00.00  
DAY THOMAS HARFORD 70-74 Softball Throw - Men 4 0149'00.00  
HADRY MERRILL CECIL 70-74 Softball Throw - Men 5 0137'00.00  
MCVICKER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Softball Throw - Men 6 0123'00.00  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Softball Throw - Men 1 0107'00.00  
POWDERLY JOHN MONTGOMERY 75-79 Softball Throw - Men 2 0107'00.00  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 Softball Throw - Men 3 0097'00.00  
BLACKBURN CHARLES BALTIMORE COUNTY 75-79 Softball Throw - Men 4 0087'00.00  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 Softball Throw - Men 5 0080'00.00  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 Softball Throw - Men 6 0066'00.00  
MURPHY EDWARD MONTGOMERY 80-84 Softball Throw - Men 1 0129'00.00  
O'CONNOR WILLIAM HARFORD 80-84 Softball Throw - Men 2 0115'00.00  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 Softball Throw - Men 3 0111'00.00  
TYRRELL THOMAS MONTGOMERY 80-84 Softball Throw - Men 4 0092'00.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Softball Throw - Men 5 0075'00.00  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Softball Throw - Men 6 0061'00.00  
OLSEN GLEN FREDERICK 90-94 Softball Throw - Men 1 0056'00.00  
JACOB ELYSE BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball Throw - Women 1 0111'00.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 Softball Throw - Women 2 0092'00.00  
STEPHENSON PATRICIA FREDERICK 55-59 Softball Throw - Women 1 0156'00.00  
LOWNDES BARBARA ANNE ARUNDEL 55-59 Softball Throw - Women 2 0094'00.00  
CHILDERS PEGGY BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball Throw - Women 3 0093'00.00  
HORNER MARY BALTIMORE COUNTY 55-59 Softball Throw - Women 4 0087'00.00  
ALLEN BARBARA ALLEGANY 55-59 Softball Throw - Women 5 36'00.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Softball Throw - Women 1 0104'00.00  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 65-69 Softball Throw - Women 2 0102'00.00  
BRASWELL CLAUDETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Softball Throw - Women 3 0096'00.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Softball Throw - Women 4 0088'00.00  
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Softball Throw - Women 5 0085'00.00  
CRUZ PATRICIA MONTGOMERY 65-69 Softball Throw - Women 6 0042'00.00  
CALLAN NANCY MONTGOMERY 70-74 Softball Throw - Women 1 0103'00.00  
KWITKOSKI KATE PRINCE GEORGE'S 75-79 Softball Throw - Women 1 0071'00.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Softball Throw - Women 2 0036'00.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Softball Throw - Women 1 0047'00.00  
GRACIE LORETTA ALLEGANY 80-84 Softball Throw - Women 2 0023'00.00  
WILSON FLORA ALLEGANY 85-89 Softball Throw - Women 1 0037'00.00  
HORNER POLLY BALTIMORE COUNTY 85-89 Softball Throw - Women 2 0033'00.00  
HULL JANET BALTIMORE COUNTY 85-89 Softball Throw - Women 3 0032'00.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Standing Long Jump - Men 1 0008'03.00  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Standing Long Jump - Men 2 0008'03.00  
LYON CARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Standing Long Jump - Men 3 0008'02.50  
GREEN MICHAEL PRINCE GEORGE'S 55-59 Standing Long Jump - Men 1 0008'08.50  
HOLTON JIM FREDERICK 55-59 Standing Long Jump - Men 2 0007'11.50  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 Standing Long Jump - Men 3 0007'07.50  
WHEATLEY DANIEL ANNE ARUNDEL 55-59 Standing Long Jump - Men 4 0006'10.50  
PESSES MARK PRINCE GEORGE'S 55-59 Standing Long Jump - Men 5 0006'05.00  
CAMPBELL DAVID ALLEGANY 55-59 Standing Long Jump - Men 6 0005'07.00  
GREENFELD SOL BALTIMORE COUNTY 60-64 Standing Long Jump - Men 1 0007'06.00  
SCHNUIT MARTIN ANNE ARUNDEL 60-64 Standing Long Jump - Men 2 0007'04.00  
BROWN DAVID HOWARD 60-64 Standing Long Jump - Men 3 0007'04.00  
RALEY STANLEY ALLEGANY 60-64 Standing Long Jump - Men 4 0006'09.00  
REISBERG WAYNE CARROLL 60-64 Standing Long Jump - Men 5 0006'01.50  
WINKLES DAVID CARROLL 60-64 Standing Long Jump - Men 6 0005'06.50  
SMITH WAYNE ALLEGANY 65-69 Standing Long Jump - Men 1 0007'05.50  
DEANS ALFRED PRINCE GEORGE'S 65-69 Standing Long Jump - Men 2 0007'00.00  
SELLERS JOHN BALTIMORE COUNTY 65-69 Standing Long Jump - Men 3 0006'11.50  
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74 Standing Long Jump - Men 1 0007'04.00  
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Standing Long Jump - Men 2 0007'01.00  
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Standing Long Jump - Men 3 0007'00.00  
THOMPSON MARSHALL BALTIMORE COUNTY 70-74 Standing Long Jump - Men 4 0007'00.00  
MILLER NORMAN MONTGOMERY 70-74 Standing Long Jump - Men 5 0006'10.00  
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Standing Long Jump - Men 6 0006'00.50  
GRIFFITH SAMUEL PRINCE GEORGE'S 75-79 Standing Long Jump - Men 1 0006'10.50  
HUSON GEORGE MONTGOMERY 75-79 Standing Long Jump - Men 2 0006'09.50  
FONTANA MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Standing Long Jump - Men 3 0006'01.00  
SHAVER EUGENE BALTIMORE COUNTY 75-79 Standing Long Jump - Men 4 0005'06.50  
BUSH JAMES BALTIMORE COUNTY 75-79 Standing Long Jump - Men 5 0005'01.00  
DEMPSTER DARRELL ANNE ARUNDEL 75-79 Standing Long Jump - Men 6 0004'06.00  
WILSON CHARLES HARFORD 80-84 Standing Long Jump - Men 1 0007'02.00  
FOWLER BERNIE CALVERT 80-84 Standing Long Jump - Men 2 0006'11.50  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Standing Long Jump - Men 3 0005'04.00  
VOLRATH VINCENT ANNE ARUNDEL 80-84 Standing Long Jump - Men 4 0004'00.50  
SANDENE CLARENCE ALLEGANY 80-84 Standing Long Jump - Men 5 0003'03.00  
OLSEN GLEN FREDERICK 90-94 Standing Long Jump - Men 1 0003'02.00  
SIMPSON CLAUDIA BALTIMORE COUNTY 50-54 Standing Long Jump - Women 1 0006'00.50  
FRAZIER LINDA PRINCE GEORGE'S 50-54 Standing Long Jump - Women 2 0005'09.00  
HILL NANCY HOWARD 50-54 Standing Long Jump - Women 3 0004'05.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Standing Long Jump - Women 1 0006'01.50  
HONG GLORIA MONTGOMERY 65-69 Standing Long Jump - Women 2 0004'09.00  
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Standing Long Jump - Women 3 0004'03.50  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Standing Long Jump - Women 4 0003'08.00  
CAMPBELL CARMEN MONTGOMERY 65-69 Standing Long Jump - Women 5 0003'03.00  
LARY AUDREY FREDERICK 70-74 Standing Long Jump - Women 1 0006'06.50  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Standing Long Jump - Women 2 0005'01.00  
LABORWIT PHYLLIS PRINCE GEORGE'S 70-74 Standing Long Jump - Women 3 0003'09.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Standing Long Jump - Women 1 0003'03.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Standing Long Jump - Women 1 0004'01.00  
HULL JANET BALTIMORE COUNTY 85-89 Standing Long Jump - Women 1 0000'06.00  
DAVIS MARK BALTIMORE COUNTY 50-54 Table Tennis - Men 1    
RAJAN DAVID BALTIMORE COUNTY 50-54 Table Tennis - Men 2    
CLARK LARRY KENT 50-54 Table Tennis - Men 3    
SHROUT RICHARD MONTGOMERY 55-59 Table Tennis - Men 1    
WALKER FRANK MONTGOMERY 55-59 Table Tennis - Men 2    
WHEATLEY DANIEL ANNE ARUNDEL 55-59 Table Tennis - Men 3    
WEINER ROBERT PRINCE GEORGE'S 55-59 Table Tennis - Men 4    
SAUBIER LEO CECIL 60-64 Table Tennis - Men 1    
CHI FANG-HSIUNG MONTGOMERY 60-64 Table Tennis - Men 2    
WILSON JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Table Tennis - Men 3    
TRUMBORE MERR CECIL 65-69 Table Tennis - Men 1    
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Table Tennis - Men 2    
VANWRIGHT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis - Men 3    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74 Table Tennis - Men 1    
LIU SU MONTGOMERY 70-74 Table Tennis - Men 2    
MADDOX JACK HOWARD 70-74 Table Tennis - Men 3    
KOSTKOWSKI HENRY CHARLES 75-79 Table Tennis - Men 1    
BRANCH MICHAEL BALTIMORE CITY 75-79 Table Tennis - Men 2    
SHINN RINN MONTGOMERY 75-79 Table Tennis - Men 3    
RHODES LEWIS MONTGOMERY 75-79 Table Tennis - Men 4    
TANMAN EYUP DORCHESTER 80-84 Table Tennis - Men 1    
POOLE JAMES BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Men 2    
WARD WILL BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Men 3    
THARP NELSON BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis - Men 1    
NIMS ALBERT BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis - Men 2    
PIESNER SAM HOWARD 85-89 Table Tennis - Men 3    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
LORD CHESTER CALVERT 50-54 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
LEE CHE-LING HARFORD 60-64 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
LEE JOSEPH HARFORD 60-64 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
SACHS GENIE HOWARD 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
REIN URSULA MONTGOMERY 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
GOLAB THOMAS PRINCE GEORGE'S 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 3    
KRONLAGE YVONNE CARROLL 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 3    
LINTON THOMAS BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 4    
SUTHERLAND LAURA BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis - Mixed Doubles 4    
MADDOX JACK HOWARD 70-74 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
KESSLER GEORGE PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
SPLISTISER HENRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
SPLISTISER JO ANNE PRINCE GEORGE'S 75-79 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
KOSTKOWSKI BETTY CHARLES 75-79 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
KOSTKOWSKI HENRY CHARLES 75-79 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
CLAWSON MARY BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
THARP NELSON BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
MOSIER MARION BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
POOLE JAMES BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Mixed Doubles 2    
MARZETTI JOSEPHINE BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
NIMS ALBERT BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis - Mixed Doubles 1    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Table Tennis - Women 1    
JACOB ELYSE BALTIMORE COUNTY 50-54 Table Tennis - Women 2    
CHEONG SI HOWARD 55-59 Table Tennis - Women 1    
LUTZ-MORLEY DEBORAH PRINCE GEORGE'S 55-59 Table Tennis - Women 2    
LEE CHE-LING HARFORD 60-64 Table Tennis - Women 1    
KRONLAGE YVONNE CARROLL 65-69 Table Tennis - Women 1    
LEE YOUNG ANNE ARUNDEL 65-69 Table Tennis - Women 2    
HUTCHERSON NAOMI BALTIMORE CITY 65-69 Table Tennis - Women 3    
REIN URSULA MONTGOMERY 65-69 Table Tennis - Women 4    
SACHS GENIE HOWARD 70-74 Table Tennis - Women 1    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis - Women 2    
CLEMENCE BARBARA PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis - Women 3    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis - Women 1    
KOSTKOWSKI BETTY CHARLES 75-79 Table Tennis - Women 2    
HARLAN CHARLOTTE BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis - Women 3    
DASHIELL HENRIETTA DORCHESTER 80-84 Table Tennis - Women 1    
THARP ELLEN BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Women 2    
MOSIER MARION BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis - Women 3    
DASHIELL HENRIETTA DORCHESTER 80-84 Table Tennis - Women 4    
O'BRIEN JESSIE BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis - Women 1    
MARZETTI JOSEPHINE BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis - Women 2    
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis - Women 3    
JURAN DONALD MONTGOMERY 55-59 Table Tennis Doubles - Men 1    
SHROUT RICHARD MONTGOMERY 55-59 Table Tennis Doubles - Men 1    
CHI FANG-HSIUNG MONTGOMERY 60-64 Table Tennis Doubles - Men 1    
LIU SU MONTGOMERY 60-64 Table Tennis Doubles - Men 1    
LEE JOSEPH HARFORD 60-64 Table Tennis Doubles - Men 2    
SAUBIER LEO CECIL 60-64 Table Tennis Doubles - Men 2    
LINKOUS RONALD ST. MARY'S 60-64 Table Tennis Doubles - Men 3    
WATTENFORD MYLO CHARLES 60-64 Table Tennis Doubles - Men 3    
FENNEL JOHN MONTGOMERY 60-64 Table Tennis Doubles - Men 4    
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Table Tennis Doubles - Men 4    
RATNER MARK MONTGOMERY 65-69 Table Tennis Doubles - Men 1    
TRUMBORE MERR CECIL 65-69 Table Tennis Doubles - Men 1    
KOSTKOWSKI HENRY CHARLES 65-69 Table Tennis Doubles - Men 2    
LORD CHESTER CALVERT 65-69 Table Tennis Doubles - Men 2    
LENGADE APPARAO HOWARD 65-69 Table Tennis Doubles - Men 3    
VANWRIGHT WILLIAM BALTIMORE COUNTY 65-69 Table Tennis Doubles - Men 3    
MADDOX JACK HOWARD 65-69 Table Tennis Doubles - Men 4    
WATSON JESSE HOWARD 65-69 Table Tennis Doubles - Men 4    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 1    
GOLAB THOMAS PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis Doubles - Men 1    
BRISCOE HOWARD MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 2    
JANARDANAN GOPALAKRISHNAN MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 2    
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 3    
HUSON GEORGE MONTGOMERY 70-74 Table Tennis Doubles - Men 3    
RHODES LEWIS MONTGOMERY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 1    
SHINN RINN MONTGOMERY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 1    
BRANCH MICHAEL BALTIMORE CITY 75-79 Table Tennis Doubles - Men 2    
TANMAN EYUP DORCHESTER 75-79 Table Tennis Doubles - Men 2    
BROOKS DANIEL PAUL BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis Doubles - Men 1    
POOLE JAMES BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis Doubles - Men 1    
NIMS ALBERT BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis Doubles - Men 1    
THARP NELSON BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis Doubles - Men 1    
BITGOOD BARBARA PRINCE GEORGE'S 50-54 Table Tennis Doubles - Women 1    
KOSTKOWSKI BETTY CHARLES 50-54 Table Tennis Doubles - Women 1    
LEE YOUNG ANNE ARUNDEL 60-64 Table Tennis Doubles - Women 1    
LEE CHE-LING HARFORD 60-64 Table Tennis Doubles - Women 1    
KRONLAGE YVONNE CARROLL 65-69 Table Tennis Doubles - Women 1    
SACHS GENIE HOWARD 65-69 Table Tennis Doubles - Women 1    
CLEMENCE BARBARA PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis Doubles - Women 1    
KESSLER MARILYN PRINCE GEORGE'S 70-74 Table Tennis Doubles - Women 1    
BELL RUTH BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis Doubles - Women 2    
SCHWARTZ BEATRICE BALTIMORE COUNTY 70-74 Table Tennis Doubles - Women 2    
SPLISTISER JO ANNE PRINCE GEORGE'S 75-79 Table Tennis Doubles - Women 1    
SUTHERLAND LAURA BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis Doubles - Women 1    
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis Doubles - Women 2    
TAKUMI KUNIKO BALTIMORE CITY 75-79 Table Tennis Doubles - Women 2    
BROOKS JEAN BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis Doubles - Women 3    
HARLAN CHARLOTTE BALTIMORE COUNTY 75-79 Table Tennis Doubles - Women 3    
MOSIER MARION BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis Doubles - Women 1    
THARP ELLEN BALTIMORE COUNTY 80-84 Table Tennis Doubles - Women 1    
MARZETTI JOSEPHINE BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis Doubles - Women 1    
O'BRIEN JESSIE BALTIMORE COUNTY 85-89 Table Tennis Doubles - Women 1    
FINK JOHN HARFORD 50-54 Tennis - Men (50-59) 1    
JONES THOMAS PRINCE GEORGE'S 50-54 Tennis - Men (50-59) 2    
SHELTON RONALD BALTIMORE COUNTY 55-59 Tennis - Men (50-59) 1    
BANERJEE AJIT HARFORD 55-59 Tennis - Men (50-59) 2    
SAIN SUKUMAR PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis - Men (50-59) 3    
PALLITHANAM MATHEW MONTGOMERY 55-59 Tennis - Men (50-59) 4    
LUCAS PHILIP PRINCE GEORGE'S 60-64 Tennis - Men (60-69) 1    
CHI FANG-HSIUNG MONTGOMERY 60-64 Tennis - Men (60-69) 2    
LOWENSTEIN MICHAEL BALTIMORE COUNTY 60-64 Tennis - Men (60-69) 3    
BENDER PHILIP HOWARD 60-64 Tennis - Men (60-69) 4    
WILLIAMS JACK CALVERT 65-69 Tennis - Men (60-69) 1    
HARRIS RALPH PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis - Men (60-69) 2    
DIXON RICHARD MONTGOMERY 65-69 Tennis - Men (60-69) 3    
WIGMORE ALFRED MONTGOMERY 65-69 Tennis - Men (60-69) 4    
FRASER WILLIAM MONTGOMERY 70-74 Tennis - Men (70+) 1    
COMET MELVIN BALTIMORE COUNTY 70-74 Tennis - Men (70+) 2    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74 Tennis - Men (70+) 3    
DIPIETRO MOE ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis - Men (70+) 4    
MISNER KENNETH MONTGOMERY 75-79 Tennis - Men (70+) 1    
ANANIA ED MONTGOMERY 75-79 Tennis - Men (70+) 2    
BLACKBURN CHARLES BALTIMORE COUNTY 75-79 Tennis - Men (70+) 3    
TANMAN EYUP DORCHESTER 80-84 Tennis - Men (70+) 1    
MOTE D DWIGHT MONTGOMERY 80-84 Tennis - Men (70+) 2    
GUSSOW MILTON MONTGOMERY 80-84 Tennis - Men (70+) 3    
PEARSON CLARENCE PRINCE GEORGE'S 80-84 Tennis - Men (70+) 4    
JACOB ELYSE BALTIMORE COUNTY 50-54 Tennis - Women 1    
PAILEN LOYCE PRINCE GEORGE'S 50-54 Tennis - Women 2    
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Tennis - Women 1    
SIMPSON LINDA ANNE ARUNDEL 60-64 Tennis - Women 1    
HARRIS MARION BALTIMORE COUNTY 65-69 Tennis - Women 1    
CARTRON JEANETTE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis - Women 2    
HILTON CAROLINE HOWARD 65-69 Tennis - Women 3    
FLATAU FRANCES HARFORD 65-69 Tennis - Women 4    
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis - Women 5    
GARNER MARY ST. MARY'S 70-74 Tennis - Women 1    
LAWRENCE MARION MONTGOMERY 75-79 Tennis - Women 1    
LUCAS PHILIP PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 1    
SHELTON RONALD BALTIMORE COUNTY 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 1    
PALLITHANAM MATHEW MONTGOMERY 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 2    
SEKHAR CHANDRA MONTGOMERY 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 2    
BASSETT ROBERT PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 3    
SAIN SUKUMAR PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 3    
BAUMGART ALBERT BALTIMORE COUNTY 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 4    
DANOWITZ LOU BALTIMORE COUNTY 55-59 Tennis Doubles - Men's (50-69) 4    
MERMELSTEIN DAVID MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-69) 1    
SILVERSTONE STEVE MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-69) 1    
DAVIS GEORGE HOWARD 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-69) 2    
ELLIOTT STEVE HOWARD 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-69) 2    
FENNEL JOHN MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-69) 3    
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Tennis Doubles - Men's (50-69) 3    
BROADWATER VERNON PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (50-69) 1    
SCHULER CHARLES PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (50-69) 1    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 65-69 Tennis Doubles - Men's (50-69) 2    
DENAULT DONALD MONTGOMERY 65-69 Tennis Doubles - Men's (50-69) 2    
HARBAUGH JAMES PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (50-69) 3    
SABIN MARTIN PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Men's (50-69) 3    
MADEOY ALBERT MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 1    
MORIARTY JOHN MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 1    
HARRISON RUEBEN MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 2    
LINDER PERRY MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 2    
DIPIETRO MOE ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 3    
ROWAN EDWARD ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 3    
LENGADE APPARAO HOWARD 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 4    
WEAVER BERNIE PRINCE GEORGE'S 70-74 Tennis Doubles - Men's (70+) 4    
GUSSOW MILTON MONTGOMERY 75-79 Tennis Doubles - Men's (70+) 1    
MISNER KENNETH MONTGOMERY 75-79 Tennis Doubles - Men's (70+) 1    
O'COLMAN EOIN HOWARD 75-79 Tennis Doubles - Men's (70+) 2    
SANCHEZ ADRIAN BALTIMORE COUNTY 75-79 Tennis Doubles - Men's (70+) 2    
HOSSICK JOSEPH PRINCE GEORGE'S 75-79 Tennis Doubles - Men's (70+) 3    
PROVINI FERDINAND PRINCE GEORGE'S 75-79 Tennis Doubles - Men's (70+) 3    
DELEEUW JOHN ANNE ARUNDEL 80-84 Tennis Doubles - Men's (70+) 1    
NEIVERT ROBERT ANNE ARUNDEL 80-84 Tennis Doubles - Men's (70+) 1    
MOTE D DWIGHT MONTGOMERY 80-84 Tennis Doubles - Men's (70+) 2    
ROOT NORMAN MONTGOMERY 80-84 Tennis Doubles - Men's (70+) 2    
KETCHEL MELVIN MONTGOMERY 80-84 Tennis Doubles - Men's (70+) 3    
RUVINSKY AARON MONTGOMERY 80-84 Tennis Doubles - Men's (70+) 3    
FLATAU FRANCES HARFORD 55-59 Tennis Doubles - Women 1    
MORRISON CATHIE HARFORD 55-59 Tennis Doubles - Women 1    
GARNER MARY ST. MARY'S 55-59 Tennis Doubles - Women 2    
WRIGHT SHIRLEY PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Doubles - Women 2    
HILTON CAROLINE HOWARD 60-64 Tennis Doubles - Women 1    
KANE MARY HOWARD 60-64 Tennis Doubles - Women 1    
REDMAN OTELIA MONTGOMERY 65-69 Tennis Doubles - Women 1    
WASHINGTON REBECCA PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Women 1    
HARRIS MARION BALTIMORE COUNTY 65-69 Tennis Doubles - Women 2    
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Women 2    
HAWORTH JOANNE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Women 3    
ZEENDER MARGRIT PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Doubles - Women 3    
LEES ELINOR WORCESTER 70-74 Tennis Doubles - Women 1    
LYNN JOANNE MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Women 1    
ENGLISH NANCY MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Women 2    
HOPKINS SALLY BALTIMORE COUNTY 70-74 Tennis Doubles - Women 2    
CLOUSER MIRIAM ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis Doubles - Women 3    
GREGORY ELEANOR ANNE ARUNDEL 70-74 Tennis Doubles - Women 3    
MEAGHER PATRICIA MONTGOMERY 70-74 Tennis Doubles - Women 4    
CORBETT DORIS PRINCE GEORGE'S 55-59 Tennis Mixed Doubles 1    
THOMPSON JEROME HOWARD 55-59 Tennis Mixed Doubles 1    
KANE MARY HOWARD 60-64 Tennis Mixed Doubles 1    
SCHULER CHARLES PRINCE GEORGE'S 60-64 Tennis Mixed Doubles 1    
CARTRON JEANETTE PRINCE GEORGE'S 60-64 Tennis Mixed Doubles 2    
MCMANUS JOHN MONTGOMERY 60-64 Tennis Mixed Doubles 2    
FLATAU FRANCES HARFORD 60-64 Tennis Mixed Doubles 3    
MARA WAYNE MONTGOMERY 60-64 Tennis Mixed Doubles 3    
HARRIS RALPH PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Mixed Doubles 1    
HARRIS MARION BALTIMORE COUNTY 65-69 Tennis Mixed Doubles 1    
BROADWATER VERNON PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Mixed Doubles 2    
HILTON CAROLINE HOWARD 65-69 Tennis Mixed Doubles 2    
LEE ALICE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Mixed Doubles 3    
PEARSON CLARENCE PRINCE GEORGE'S 65-69 Tennis Mixed Doubles 3    
CHEN RAYMOND MONTGOMERY 70-74 Tennis Mixed Doubles 1    
LAWRENCE MARION MONTGOMERY 70-74 Tennis Mixed Doubles 1    
BERNSTEIN GLORIA MONTGOMERY 70-74 Tennis Mixed Doubles 2    
BERNSTEIN ALVIN MONTGOMERY 70-74 Tennis Mixed Doubles 2    
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 70-74 Tennis Mixed Doubles 3    
BLACK ANNE MONTGOMERY 70-74 Tennis Mixed Doubles 3    
GRAHAM MICHAEL HARFORD 50-54 Triple Jump - Men 1 0034'06.00  
MATHIS KEITH BALTIMORE COUNTY 50-54 Triple Jump - Men 2 0032'08.00  
BRAINERD SAMUEL CARROLL 50-54 Triple Jump - Men 3 0028'06.00  
HOFFMAN GERALD OUT OF STATE 55-59 Triple Jump - Men 1 0028'07.00  
CAMPBELL DAVID ALLEGANY 55-59 Triple Jump - Men 2 0014'11.00  
SLOPER DAVID CALVERT 60-64 Triple Jump - Men 1 0025'07.00  
PAULEN ROBERT PRINCE GEORGE'S 65-69 Triple Jump - Men 1 0028'04.00  
LEVASSEUR JAMES ANNE ARUNDEL 65-69 Triple Jump - Men 2 0020'00.00  
STOOKEY JAMES FREDERICK 70-74 Triple Jump - Men 1 0030'03.00  
CORCORAN EDWARD HARFORD 70-74 Triple Jump - Men 2 0026'02.00  
THOMPSON MARSHALL BALTIMORE COUNTY 70-74 Triple Jump - Men 3 0021'06.00  
YU MICHAEL PRINCE GEORGE'S 80-84 Triple Jump - Men 1 0019'08.00  
BERNAT HARRY PRINCE GEORGE'S 80-84 Triple Jump - Men 2 0010'00.00  
IRWIN CHARLIE HARFORD 85-89 Triple Jump - Men 1 0015'08.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Triple Jump - Women 1 0023'09.00  
WRIGHT EVELYN ANNE ARUNDEL 65-69 Triple Jump - Women 2 0019'02.00  
WAIDNER VICTORIA ANNE ARUNDEL 65-69 Triple Jump - Women 3 0010'03.00  
LARY AUDREY FREDERICK 70-74 Triple Jump - Women 1 0026'07.00  
PERRY DIANE CARROLL 70-74 Triple Jump - Women 2 0014'11.00  
SCHEIDLE ANN BALTIMORE COUNTY 75-79 Triple Jump - Women 1 0009'10.00  
DASHIELL WALLY QUEEN ANNE'S 80-84 Triple Jump - Women 1 0013'10.00  
AYERS GARY PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
BROWN RAYMOND FREDERICK 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
FAY CORNELIUS FREDERICK 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
HERBERT LEE ANNE ARUNDEL 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
KENT THOMAS BALTIMORE COUNTY 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
LARSON PATRICK CARROLL 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
LEE RICHARD PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
MITCHELL BILL FREDERICK 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
SEDITA JOE FREDERICK 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
SHERWOOD CHARLES FREDERICK 50-54 Volleyball - Men 1   Old Dogs
BALLAS GEORGE CECIL 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles Volleyball
BOWLES RON PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles Volleyball
DAHLEN HENRY HOWARD 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles Volleyball
JOHNSON WILLIAM PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles Volleyball
KLEIBER JAMES PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles Volleyball
LYON CARY BALTIMORE COUNTY 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles Volleyball
MIKLAS JOSEPH ANNE ARUNDEL 50-54 Volleyball - Men 2   Bowles Volleyball
ASHBRIDGE RONALD CECIL 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
BOWERS RICHARD CECIL 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
BOWERS KEITH CECIL 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
DONNELLY JAMES CECIL 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
HOLLENBAUGH DAVID CECIL 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
MARKLAND RICHARD CECIL 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
VINCENTI WILLIAM HARFORD 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
WILLIAMSON HARRY CECIL 50-54 Volleyball - Men 3   Herring Snatchers
BERLIN LYLE MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
DONA BOB OUT OF STATE 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
GRUNBERG PATRICK WASHINGTON 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
HAAS PAUL OUT OF STATE 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
MCDANIELS DENNIS ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
MIILLER ARCHIE MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
MINGER WAYNE ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
SULG JAAN BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
ZILBERBAUM JOSEPH MONTGOMERY 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
ZIMMERMAN PAUL ANNE ARUNDEL 60-64 Volleyball - Men 1   MAC 60
ARMETTA JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
BAUMANN JOHN CECIL 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
BENDER PAUL BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
CALVERT TIMOTHY BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
DANNENFELSER CARL BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
DRAKE GEORGE BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
HOPKINS ED BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
LUNNEN RICHARD BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
MATHENY JOHN BALTIMORE COUNTY 60-64 Volleyball - Men 2   Parkville
ADKINS RAYMOND ANNE ARUNDEL 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
BUSCHER LEO MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
CELOZZI RONALD BALTIMORE COUNTY 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
COOKE LAWRENCE MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
MAGUIRE MICHAEL BALTIMORE COUNTY 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
MOORE DENNIS PRINCE GEORGE'S 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
MORRIS WAYNE BALTIMORE COUNTY 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
NIEMANN MAX ANNE ARUNDEL 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
NULTY ANDREW TIM PRINCE GEORGE'S 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
SEMON JOHN HARFORD 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
YOUNG PAUL ANNE ARUNDEL 65-69 Volleyball - Men 1   Long and Foster
BARKDOLL GERALD MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 1   MAC Classics 70
FREEBERGER HAROLD BALTIMORE COUNTY 70-74 Volleyball - Men 1   MAC Classics 70
LEES DONALD MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 1   MAC Classics 70
MILLER NORMAN MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 1   MAC Classics 70
QUACKENBUSH ROBERT MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 1   MAC Classics 70
SAMMER HANS OUT OF STATE 70-74 Volleyball - Men 1   MAC Classics 70
SHUMWAY DEAN OUT OF STATE 70-74 Volleyball - Men 1   MAC Classics 70
CONDELL JAMES MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 2   Stingers
GEARING SINCLAIR ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 2   Stingers
HYSON DONALD BALTIMORE COUNTY 70-74 Volleyball - Men 2   Stingers
TRUITT DONALD CECIL 70-74 Volleyball - Men 2   Stingers
VANHORN RODGER ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 2   Stingers
ZUCCHI ALFRED ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 2   Stingers
CHAPMAN PRINCERT (PAUL) ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 3   Fairfield Seniors
CONGER BERT MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 3   Fairfield Seniors
HUNTER MARVIN ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 3   Fairfield Seniors
RITCHEY PAUL MONTGOMERY 70-74 Volleyball - Men 3   Fairfield Seniors
SMITH JACQUES CALVERT 70-74 Volleyball - Men 3   Fairfield Seniors
STILLMAN CHARLES (RICH) ANNE ARUNDEL 70-74 Volleyball - Men 3   Fairfield Seniors
WINKEL PAUL OUT OF STATE 70-74 Volleyball - Men 3   Fairfield Seniors
ANDERSEN WILLIAM BALTIMORE COUNTY 75-79 Volleyball - Men 1   Spikers
AVERSA SAMUEL BALTIMORE COUNTY 75-79 Volleyball - Men 1   Spikers
DIEGELMAN ANTHONY FRANK BALTIMORE COUNTY 75-79 Volleyball - Men 1   Spikers
KIEF MAURICE HARFORD 75-79 Volleyball - Men 1   Spikers
MALONEY HARRY PRINCE GEORGE'S 75-79 Volleyball - Men 1   Spikers
MAUPAI WILLIAM BALTIMORE COUNTY 75-79 Volleyball - Men 1   Spikers
SCHOLL KENNETH MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 1   Spikers
ECKROTH REYNOLD MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
HUSON GEORGE MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
JAMES PRESTON MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
LONGENECKER PHIL MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
MOTE D DWIGHT MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
NACHT FRANK MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
ROEDER JOHN MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
ROSTKOWSKI JOSEPH MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
YASHER MICHAEL MONTGOMERY 75-79 Volleyball - Men 2   Rockville Codgers 75
BOOTH MARGARET ANN CHARLES 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
DONATO SCHERRY MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
FISCHER SUZANNE OUT OF STATE 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
FISHER PATRICIA FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
GEMIGNANI DOTTIE OUT OF STATE 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
LIEBSCH PAMELA OUT OF STATE 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
MARKLAND SHIRLEY CECIL 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
MCGARRY JAN HOWARD 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
MILER SUSAN MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
RYAN HELEN OUT OF STATE 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
SPEARS JEAN KENT 50-54 Volleyball - Women 1   Vertical Challenge
BENNETT MARGARET MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
BYRNES MARY MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
CHAMBERS GAIL   50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
FLANDERS PATRICIA MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
FRAZIER LINDA PRINCE GEORGE'S 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
HYDE BARBARA MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
MARTIN PATRICIA HOWARD 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
POTTS JANET MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
TRUXAL PAMELA MONTGOMERY 50-54 Volleyball - Women 2   Stars and Spikes
BOYD VICKI WASHINGTON 50-54 Volleyball - Women 3   Classic Choice
CLAY LINDA FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 3   Classic Choice
FREAM CONNIE FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 3   Classic Choice
NEEL JOAN FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 3   Classic Choice
ROSSIO SUSAN FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 3   Classic Choice
ST CLAIR BETTY FREDERICK 50-54 Volleyball - Women 3   Classic Choice
DELPI JOAN ANNE ARUNDEL 55-59 Volleyball - Women 1   Whatever It Takes
HABIG SUSAN PRINCE GEORGE'S 55-59 Volleyball - Women 1   Whatever It Takes
KALTREIDER NIJOLE HOWARD 55-59 Volleyball - Women 1   Whatever It Takes
MIILLER DIANNE MONTGOMERY 55-59 Volleyball - Women 1   Whatever It Takes
SILLS DIANE PRINCE GEORGE'S 55-59 Volleyball - Women 1   Whatever It Takes
SPRINGER LYNN MONTGOMERY 55-59 Volleyball - Women 1   Whatever It Takes
STAINNER CATHERINE ANNE ARUNDEL 55-59 Volleyball - Women 1   Whatever It Takes
KIEF LORRAINE HARFORD 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville - Women
NEILL-ROE CHARLENE QUEEN ANNE'S 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville - Women
RIESETT DORIS BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville - Women
SIMON REGINA HARFORD 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville - Women
TERVEER NANCY BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville - Women
THOMPSON BARBARA BALTIMORE COUNTY 55-59 Volleyball - Women 2   Parkville - Women
BROWN ARLINE   65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
BUSCHER MARCIA MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
DEMARINO JOYCE PRINCE GEORGE'S 65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
METZGER LILLIAN MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
OLIVA MARILYN HOWARD 65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
POINSETT-WHITE SADIE MONTGOMERY 65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
RHOMENKO ZINA   65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
SILVA BETTY   65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs
SMITH SUE CALVERT 65-69 Volleyball - Women 1   Ancient Digs